Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek hogy viselik a babáitok az óraállítást? fórum

Nektek hogy viselik a babáitok az óraállítást? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 30. 11:22

Tegnap nem fektettem le délután és így este 8-kor elaludt. 9-kor már felébredt és kb. 10-kor tudtam visszaaltatni. Hát, egy kicsit elfáradtam:))

Kisfiam még autóban is igen ritkán alszik el.

2010. márc. 30. 10:59
Nalunk ugy ment ez, hogy az elso nap nem hagytam 2 orat aludni, csak egyet, masodik nap csak felet, aztan 2 nap eleg szenvedos volt, mar este 6 korul, de nem hagytam aludni, es utana megszunt a dolog. nem volt nyugos, meg semmi, es sokkal kipihentebb hogy egybe alussza ki magat hosszan. Bar ha este 6 korul indulunk el itthonrol kocsival valahova egybol bealszik, de csak kocsiba, itthon magatol nem.
10. tündér74 (válaszként erre: 9. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 29. 18:55

Szia! Akkor a te kisfiad sem valami nagy alvó:)

Az a gond, hogy nem mindig tudom megcsinálni, hogy ne aludjon délután, mert legtöbbször látom rajta az álmosság jeleit, nyűgös, lefekszik a földre, szóval látszik rajta, hogy álmos.

Szüksége van még a du-i alvásra, csak így nagyon későn alszik el este.

9. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 8. - Tündér74)
2010. márc. 29. 15:01
Szia! Nalunk is ez volt, fiam is kb annyi idos.. mig nappal aludt, masfel orat, este altalaban 11kor aludt el, es reggel kelt 7kor. Most mar lassan fél eve nem alszik napkozben, igy este mar furdes utan (ami nalunk kb 1 oras) 8, fél 9kor alszik, egeszen reggel 7ig.. persze kozben megebred kb 2-3szor. de alszik is tovabb. napkozben kicsit faradtabb mar, de muszaly volt leszokni a deli alvasrol,mert igy legalabb kipiheni magat este.
8. tündér74 (válaszként erre: 1. - 5e82b94ccb)
2010. márc. 29. 14:20

Az én kisfiam 2,5 éves és nagyon későn szokott elaludni, általában 22.30-kor. Hiába viszem el fürdetni 7-kor, akkor is ilyen későn alszik el. Órákig altatom. Ebéd után is.

Amikor volt az óraátállítás másnap du. nem fektettem le és szerencsére már este 8-kor elaludt, ami igen ritka. Ma 9-kor kelt, így most sem vittem el aludni ebéd után, mert nem látom az álmosság jeleit. Nem tudom mi lesz, ha ovis lesz, mert elég későn fekszik este. Pedig kifárasztom, és levegőn is vagyunk délelőtt és délután is több órát.

2010. márc. 29. 13:59
egyébként félórát csúsztattam és ahogy azt megszokta még tovább toltam az időt egy félórával
2010. márc. 29. 13:57
nekünk idáig 1hónap! kellett, de így 3évesen kevesebb mert újabban nagyon korán kel és így az 1óra annyit tesz hogy 8-9 órakor alszik el
2010. márc. 29. 12:15
Nalunk is igy volt.. firdes utan alvas, mindegy mikor van.. de tenyleg, ha valamiert delutan furdetem (a multkor bepisilt, es nem csak zuhanyozni akart hanem jatszani is, igy teleengedtem neki) es miko kijottunk, kozolte hogy o pizsamat vesz fel :-P amugy.. probald meg tenyleg kicsit csusztatni neki a dolgokat.
4. Ekka
2010. márc. 29. 12:14
1-2 nap és átállnak.. Legalábbis remélem:D
2010. márc. 29. 12:01

Nálunk nagyon kötött napirend van. De úgy látom szegény kisfiam a szokásai rabja. Tegnap este 8-kor fürdött, ahogy szokott/de a régi szerint az még 7 óra lett volna/. 9-kor már annyira nyűgös volt, hogy lefektettem aludni és aludt. :D Tehát mindegy, hogy hány óra, a lényeg az, hogy fürdés után az alvás jön. :)

Ma letettem 11-kor, eddig is akkor szoktam, még háromnegyedkor is hallottam, hogy mocorog, de csendben volt. . .

Most már alszik.

2010. márc. 29. 11:59

jár bölcsibe?

ha nem akkor én 10 percet csúsztatnám a napirendjét és egy hét alatt átállna.

2010. márc. 29. 11:57

Kedves mindenki!:-))


Nektek hogy viseli az óraállitást a babukáitok??Kisfiam 2 éves, és hát nem is tudom..Nem valami tul viseli a dolgot...Merthát az ő kis szervezete tudja hogyén fél 7 kor akarom lerakni aludni....Holott már fél 8 at irunk az új idő szerint...És hát reggel se jó...

Ti hogy vagytok ezzel??Puszi:ILDI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook