Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek bevált a volt párotokkal való újrakezdés? fórum

Nektek bevált a volt párotokkal való újrakezdés? (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 9. 16:57
Attol fugg mik voltak a problemak az elozo terminusban. Nagy valtozast ne varj az ujrakezdestol...esetleg csak az elejen. Sokat szamit hogy a kihagyas kozben ki mit elt meg es most mennyire ertekeli amit visszakap.
18. mazsi-drazsi (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 7. 23:29

Egy ismerősöm a középiskolában járt együtt a barátjával 1-2 évig, majd szakítottak.

Évekkel később összejöttek, gyerekük lett és ma is együtt vannak.

Erre is van példa, bár ez a ritkább.

Többet sajnos nem tudok, hogy mi volt a gond az első körben, de mindig azt hittem nincs értelme az újrakezdésnek, míg ők rá nem rácáfoltak.

2019. ápr. 7. 22:12
soha!
2019. ápr. 7. 21:54
A brit királyi családban mások a problémák, gondolom.
15. Lillu_12 (válaszként erre: 14. - Tulipán***)
2019. ápr. 7. 21:52
Tényleg. Nekik nagyon jól sikerült a story :)
2019. ápr. 7. 09:46
Szerintem simán meg lehet próbálkozni. Az emberek változnak, és tanulhatnak a korábbi hibáikból is. Nekem úgy hangzik, hogy mindkettőtöknek fontos még a másik, így nem látom okát, hogy miért ne próbálnátok meg újra. És hogy ellenpéldával éljek.... ott van pl. William és Kate (a brit királyi családból). Ők is újra kezték a kapcsolatukat némi kihagyás után, és azóta is együtt vannak....
2019. ápr. 6. 13:51
Még nem kezdtük újra. De valószínűleg ha odáig eljutnànk annak nyomós oka lenne. Így a válaszom NEM..
2019. ápr. 6. 13:44
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, mondta anno a nagymamám
2019. ápr. 6. 12:06
Köszi amiket írtatok.
10. 62a68b71bb (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 6. 08:42
Szerintem ket ev utan felesleges ujrakezdeni. Valamiért vége lett akkor is valamiért nem működött ennyi idő pedig óriási szakadék 2 ember között de jó hogy nekem nincs ilyen problémám
2019. ápr. 6. 07:56

Pedig az emberek változnak. Ki milyen irányban.

Mondjuk újra nem kezdenem, valószínűleg, bár mivel 18 éves koromtól vagyok a férjemmel, most meg 47 leszek, így tapasztalatom ilyen téren nincs.

2019. ápr. 6. 07:26

Az én hozzászólásom tapasztalat alapján íródott. 🤔


Akkor gondolkodsz újra az ex-ben, amikor az utána következő kapcsolatban még nagyobbat csalódsz. Na, az a különbség"szépíti meg" az exet, pedig csak arról van szó, hogy a rosszabbhoz képest ő egy fokkal beljebb van. Dehogy van beljebb! Ugyanott leragadt , megrekedt ő is.. tehát önmagához képest kell mérni,az adja meg a választ...az a hiteles és életszerű. Nem a hasonlítgatásból leszűrt vágyfantázia.

7. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. ápr. 6. 05:43

Nem, alapjaiban egy felnott ember nem valtozik.


A kezdeti nagy igeretekhez egy ideig lehet tartani magunkat, de utana ugyanugy elojonnek az alapproblemak.

2019. ápr. 6. 02:35
en mikor bucsut mondok egy ferfinek az orokke szol,onnantol soha nem vissza hanem csakis elore nezek!
5. Guruljka (válaszként erre: 2. - C0d0383030)
2019. ápr. 5. 23:19
És ebben is igazad van, egy ember nem változik meg alapjaiban. Pont ezért is nem kezdeném vele újra.
2019. ápr. 5. 23:18
Soha
2019. ápr. 5. 23:11
Eszembe nem jutna egy átszenvedett, megélt, lezajlott szétválás után újrakezdeni.
2019. ápr. 5. 23:03

Szép estét! 🤗

Sajnos nem . Az akkori problémák egy idő után újra előbújtak ,és be kellett látni, hogy alapjaiban és személyiségében az ember nem változik akkorát... A sérülés és a csalódás viszont nagyobb lehet , pont a bele fektetett új remény miatt..

2019. ápr. 5. 21:31
Mik a tapasztalataitok? Jól működött később a kapcsolat hosszútávon, mondjuk 2-3 év szünet után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook