Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nekem nincs terhességi tünetem!!! Az baj? fórum

Nekem nincs terhességi tünetem!!! Az baj? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 11. 12:56
nekem sem nagyon volt. örülj neki, tudod hány nő irigykedik rád? Kívánom, hogy maradjon is így!
30. maya80
2009. jún. 11. 12:48
Nekem sem volt. Nem baj, inkább örülj neki!
2008. dec. 17. 08:18
örülj neki, nem baj
2008. okt. 2. 15:10
nekem sem nagyon voltak tüneteim, csak nagy ritkán volt hányingerem, de ha ittam vagy ettem elmúlt, nem volt semmi szag amitől undorodtam volna.nekem annyi bajom volt h soha nem tudtam mit ennék semi nem kellett.most a 32héten annyi a panaszom h néha légszomjam van. ugyhogy nem panaszkodhatok , nagyon jól viselem, azért kíváncsi leszek a következő majd milyen lesz.
27. Csibe22 (válaszként erre: 25. - B1ab363e4e)
2008. okt. 2. 15:08

szia!


gratulálok:)

26. naildi81 (válaszként erre: 25. - B1ab363e4e)
2008. okt. 2. 15:06

Gratula! Remélem minden a legnagyobb rendben lesz!

Minden JÓT kívánok!

2008. okt. 2. 15:03
képzeljétek úgy néz ki, lehet ikrek!! nézzétek meg a képet. hétfőn megint megyek uh-ra, remélem akkor is ketten lesznek. az egyik kicsit kisebb.
2008. okt. 2. 15:02

Az első trhsségemnél és se tudtam mi az a rosszullét, SZERENCSÉRE!

Aztán a másodiknál a legtöbb tünet előjött. A szagokat utáltam a legjobban!

Két különböző terhesség, nálam két különböző nemű gyereket jelentett.

Attól függetlenül, hogy az elsővel nem voltam az elején rosszul a végét rosszabúl viseltem.

A másodiknál az eleje volt rossz, a végén pedig sokkal jobban elvoltam.

23. Arika (válaszként erre: 22. - B1ab363e4e)
2008. okt. 2. 13:53

Jó hogy jelentkeztél!;)


reméljük a szerencsésebb változatba tartozol!;)

2008. okt. 1. 09:43
köszi. betöltöttem a 6. hetet, és még mindig semmi. majd írok, ha van mvi.
2008. szept. 30. 14:49
Nem. Nekem sem volt soha.:)
2008. szept. 30. 14:47

sziasztok!

akkor valószínűleg a legszerencsésebb kismama vagy.De talán azért mégis csak vannak változások,ha jobban belegondolsz...pl. nagyobb étvágy,vagy amit eddig szerettél,attól most undorodsz,vagy épp fordítva,vagy akár a szagokra illatokra érzékenyebben reagálsz ,nagyobb kötődés vagy épp fordítva a párodhoz,és persze az érzékenység.akár kis dolgokon is elsírhatod magad.kb ennyi.kis dolgok ezek,de ezekből rájöhetsz h igenis változáson mész keresztül.

üdv:Karina

19. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - B1ab363e4e)
2008. szept. 23. 19:59
Az jó lesz és főként, hogy ha már tudjátok mikor lesz a pontos dátum, meg azt is, ha érdekel benneteket, hogy mi lesz a baba. vagy babák?
2008. szept. 23. 19:46
be fogok számolni arról is, ha később lesz valami, és hogy az mikor kezdődött.
2008. szept. 23. 19:43

ej-ha ilyen sokan írtatok, ilyen kis idő alatt!!

köszönöm.

és köszi a gratulációkat is, már nagyon vártam a babát.

és teljesen jól vagyok, és megfogadom nem fogok aggódni :)

köszi :)

2008. szept. 23. 19:34
Először is gratula!Ne izgulj ez nem törvényszerű!Mondom én ezt úgy hogy már a 34 hetembe vagyok!Szóval szerintem van akinél előjön van akinél nem!
15. Arika (válaszként erre: 13. - Judit0625)
2008. szept. 23. 19:29

köszi!;)


de most jutott eszembe hogy az elsővel azt hiszem olyan 8-10 hét környékén kezdődött...hogy állva el tudtam volna aludni, aztán ez elmullott...viszont olyan 32. héttől rendszeresítettem a délutáni alvásokat is, mert szükségem volt rá!;)


egyébként tényleg..másra nem emlékszem....


(Butaság: de irigyeltem akik hánytak!!!:D:D -én hülye!:D, de gondoltam, akkor hátha lefogytam volna én is x kilót, mint a hányós csapat...és egyből máshogy nézne ki most a súlyom!!:D

de hát nem sikerült hányni, meg fogyni sem...igy 1 évvel a szülés után van még plusz 6 kilóm:(, de még mindig szopizik a lányom!;) )

14. macs77
2008. szept. 23. 19:22

Szia! Nekem sem volt ilyen tünetem, mármint nem hánytam, nem volt hányingerem se, csak néha picit szédültem. Azt mondta a dokim, h nem törvényszerű h rosszul legyél. Nekem a mellem feszült ill. nőtt meg, úgy kezdődött + a hasam fájdogált.

Szal szerintem örülj h nem vagy rosszul, sokan megirigyelnének!

13. judit0625 (válaszként erre: 11. - Arika)
2008. szept. 23. 19:21
Arika ARIKA VAGY!igy csupa nagy betűvel!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 23. 19:17

Örülj neki, és ne aggódj. A terhesség nem a tünetekről szól. Én két gyermek - egy lány egy fiú boldog anyukája vagyok, és engem mindkét esetben elkerültek ezek a dolgok.

Semmiféle -úgymond- tünete nem volt a terhességeimnek. ettől függetlenül van két gyönyörű gyerekem, az egyiktől éppen nem nagyon tudok irni, de ez a legnagyobb boldogság. SOK BOLDOGSÁGOT!!!! ÉS KÉRLEK IRJ NEKEM,HA MÁR "EREDMÉNY IS LESZ!!" puszika

11. Arika
2008. szept. 23. 19:15

Szia!


Gratula neked!;)


NEkem két lányom van, mindkettőt 5-6 hetesen tudtuk meg, addig sem és utána sem volt egyetlen tünetem sem.

A nagyobbal egészen a 20. hétig tünetmentes voltam akkor sajnos toxémiás lettem és elkezdtem ödémásodni.

a Másodikkal viszont, eszembe se jutott hogy terhes lehetek, meg is lepődtem mikor kiderült!! (természetesen akartuk, azért nem védekeztünk, de annyi minden történt, hogy el is felejtettem hogy késik!)

vele sem volt semmi problémám....vele tényleg problémamentes volt a terhesség!!!;)


lehet hogy neked sem lesz semmilyen tüneted, de az is lehet hogy csak később kezdődnek!


Remélem, hogy hamar túl leszel rajta!;)

2008. szept. 23. 19:14
Csak egyetértésem szeretném kifejezni Solyommal! :) Ne aggódj!
9. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - B1ab363e4e)
2008. szept. 23. 19:04
Nincsen arra szabaly ,hogy rosszul kell erezni magat egy kismamanak ! A terhesseg nem betegseg , termeszetes allapot az egeszseges nö eleteben ! Örulj neki hogy TE azok , köze tartozol ,akiknek nem okoz gondot a babavaras ! Csak gratulalni tudok es erezd tovabbra is kitunöen magadat !
2008. szept. 23. 19:02

nyugi kedves kismama, nem baj ez, sőt, örülj, sokan nagyon megszenvednek, de nem ez a mindennapos, hanem az, hogy semmi baj.

Nekem sem volt semmi, még kívánós sem voltam. A 9 hónap alatt egyszer kapott el egy vírus, akkor egy héten át bepótoltam a hányásokat, de egyébként maradj csak ilyen jó állapotban.

Gratulálok és vigyázz magatokra.

2008. szept. 23. 19:02
Nem baj, örülj neki, nem se sok van, pedig már 8-9 hétbe vagyok. A kislányomnál egyáltalán nem voltam rosszúl.
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - B1ab363e4e)
2008. szept. 23. 19:02
én 6 hetes voltam amikor kiderült,addig nekem sem volt semmi bajom,aztán 5 hónapig hánytam...
2008. szept. 23. 19:00

Szia!

Nekem csak a mellem fájt, de az egyre jobban. Utána jött a folyamatos vizelési inger. Fáradtság.

Amikor még 4 hét előtt voltam a szagok voltak csak.

4. daroki (válaszként erre: 1. - B1ab363e4e)
2008. szept. 23. 19:00

Ohhhhhh!Nyugi még!:D Nekem a 6-7.héten indult és kegyetlen rossz volt az azt követő pár hét:(

Persze ez nem jeletni azt,hogy neked is lesznek rosszulléteid,talán megúszod hányás,szédülés nélkül:)

Amúgy gratula a pocaklakódhoz!:)

3. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 1. - B1ab363e4e)
2008. szept. 23. 19:00
szia!semmiképp se aggódj,nekem sem volt semmi problémám még ennyi idősen az első terhességemnél.később jött a savtúltenség,ami végig kínzott,de azonkívül semmi.
2008. szept. 23. 18:59

Az nem baj ha nincs semmi bajod! Örülj neki:)

Nekem egyébként a 7-8. héten kezdődött a hányinger, de ne hiányold, örülj neki hogy nincs:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook