Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nekem fáj, ezért leírom... fórum

Nekem fáj, ezért leírom... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nekem fáj, ezért leírom...

1 2
49. Belle Morte (válaszként erre: 48. - Bogibrigi)
2010. júl. 19. 09:04
Igen, pontosan. :( Látom Neked is van (sajnos) tapasztalatod.
2010. júl. 19. 07:40

Tudom milyen az, ha összespórolt pénzből veszünk valamit.

Valahogy jobban ragaszkodunk ahhoz a tárgyhoz, mint te is a bakancshoz.

47. Belle Morte (válaszként erre: 46. - 874eb11dfd)
2010. jún. 6. 10:19

A csaj fehérneműben kezdte és egy drogos ku*va lett a végére. És még meg sem jelentek a képek. És igen, a kliphez is az én bakancsomat kérték el. :(


Kép: bokáig a vízben... :(



[link]

2010. jún. 5. 23:28
én ezt nem értem...kliphez is kölcsönkért bakkancsot használnak, meg fotózásra is? De ilyenkor nem boltokból kölcsönzik a ruhákat? ezt a playboyosdit sem értem.... playboyból a fotós kérte tőled kölcsön a bakkancsodat, amiben pucéran fotózták a nőt?
45. Belle Morte (válaszként erre: 44. - Tamara2009)
2010. jún. 2. 19:34
Ebben igazad van. Valahogy ezt szerettem volna éreztetni mindenkivel, amit Te itt most megfogalmaztál. Köszönöm, hogy megtetted. Jó érzés, hogy megértesz!
44. Tamara2009 (válaszként erre: 43. - Belle Morte)
2010. jún. 2. 15:26

A fotós haverodat sem értem,van a munkahely meg a magánélet.Én biztos nem kockáztatnám egyik barátomnak se a cuccát egy munka kedvéért,főleg úgy,hogy tudom mennyire fontos neki az a valami! Gondolom ezért ő sem kapott több pénzt,mert ő vitte a kelléket,csak negatívan jött ki belőle mindenki!

Te elvesztetted a bakancsodat, a barátod meg azzal a tudattal kell,hogy éljen,hogy részese volt abban,hogy tönkretett egy eszmei értékedet. És még fotók sem jelentek meg...

Az emlékektől nem tud senki megfosztani!

2010. jún. 2. 14:01
Kárpótoltak, kaptam ugyan olyan bakancsot újat, csak a sok emlék. :( Nem a Playboy kérte kölcsön. Egy fotós aki a Playboyba készített képeket. Ami a vicc, végül meg sem jelentek a képek. :( Tudok gáz ezért cikket írni, de köszönöm azért a megértéseteket. <3
42. Tamara2009 (válaszként erre: 41. - Anyuci91)
2010. jún. 1. 19:08
Kapott helyette ugyanolyat,úgyhogy kárpótolták!
2010. jún. 1. 17:26

Máskor senkinek ilyet ne adj kölcsön, mert legközelebb tönkretett állapotba adják vissza.

Gondolom az árát sem téritették meg ez a legnagyobb szemtelenség más holmijára nem vigyázzni. Miért nem követelted téritség meg az árát, hiszen azt drága pénzért vetted. Megértem, hogy kellemetlen, de ez legyen a legnagyobb bajod. Üdv.Ágnes

2010. jún. 1. 17:08
ngyobb=nagyobb
2010. jún. 1. 17:08

ngyobb gondod sose legyen az életben!

Komolyan.

2010. jún. 1. 16:40
Hát érdekes ez a cikk.Nem is gondoltam volna hogy a playboy csak így kölcsön kéreget bakancsot,amit utána ráadásul le is amortizál....azért egy ilyen kaliberű újság?????Na mindegy én ezt nem értem......!
37. EzotErika (válaszként erre: 28. - Tamara2009)
2010. jún. 1. 05:50

Tamara,igazad van!Nagyon 1etértek veled...ez 1 groteszk történet:D;)

Ui.:Belle Morte(cikkíró)-én megértő vagyok, ha jólesett kiírnod,leírnod akkor nincs semmi gond...

2010. máj. 31. 18:00

Hű nekem már annyi mindenem elrontottak és sok minden rosszul esett a tanulságom hogy nem adok kölcsönbe semmit,de azért cikket még nem írok róla!Ennél ért már és fog is súlyosabb dolog a világon.


Lesz majd neked is nagyobb problémád ha csak szerencséd nincs:-))Ne aggódj elfelejted ezt a kis hibát,és kárpótoltak legalább!

35. Belle Morte (válaszként erre: 34. - 07c4794583)
2010. máj. 31. 14:29
Elfogadom a kritikádat., de ez már jobb hangvételű volt. :) Igazatok van amúgy, de nekem ez is fájt. :(
34. 07c4794583 (válaszként erre: 33. - Belle Morte)
2010. máj. 31. 11:44

Jóvanna.

De azt hiszem, még látnod kell egyet s mást az életből :)

De most is tanultál valamit.

33. Belle Morte (válaszként erre: 32. - 07c4794583)
2010. máj. 31. 10:31
Szeretlek. <3
32. 07c4794583 (válaszként erre: 31. - Belle Morte)
2010. máj. 31. 10:18
Én speciel nem nem értem a problémád, hanem totál gyerekesnek tartom. Elrontottál valamit, és most olyan vagy mint a durcás kisgyerek, "kinek elvették a játékát." Vagy csak olyanok reagálhatnak, akik megsimogatják a buksidat?
31. Belle Morte (válaszként erre: 29. - Sirga)
2010. máj. 31. 07:57
Aki nem érti meg mi a problémám az minek olvassa/reagál a cikkre? Csak leírtam, hogy nekem ez is fáj. És gondolom egy képsorozat erejéig nem akartak bakancsot venni. De nem fogok magyarázkodni, a cikkben minden benne van. Akik megértenek azoknak köszönöm. :)
2010. máj. 30. 22:03

szia

tanulság: NE ADD ODA!!!! megmondod ez van keresenek máshonnan bakkancsot

29. Sirga
2010. máj. 30. 16:09
Sajnálom, hogy ilyen jó "barátod"-tól fosztottak meg. Igazán szép emléket állítottál neki! :)
2010. máj. 30. 16:04
Nem is gondoltam volna,hogy egy playboy kaliberű újságnál nincs kellékük egy projekt fotózáshoz illetve nincs rá költségvetés,hogy beszerezzék a kellékeket! De ha kaptál egy ugyanolyat újba,akkor miért nem vettek már az elején egy acélbetétest a fotózáshoz? Azért egy bakancs nem olyan kellék,amit ne lehetne beszerezni!
2010. máj. 30. 15:32

Ha ennyire fontos neked egy "baki", egyszerű: Ne add oda senkinek! Vagy mellékelj használati utasítást.De komolyan.

Én is adtam már oda olyan tárgyat színházi előadáshoz(egy rokkát), amit az anyai nagyapám saját kezűleg készített.Elmagyaráztam mire vigyázzanak vele.Több, mint 100 éves lehet.Ha nagyapám 30 évesen készítette.

Ez így működik, szerintem.

26. 07c4794583 (válaszként erre: 22. - Belle Morte)
2010. máj. 30. 15:21

A jóismerős az olyan, hogy a szájába rágod, hogy ez neked milyen rohadt fontos, nem? Tehát megbízol benne, hogy ezt megértette, és vigyáz rá.

A fotós "jóismerősöd" tojt erre, tehát vagy nem vagy valami jó emberismerő, vagy eleve nem kellett volna kölcsönadni valamit, aminek ekkora eszmei értéke van számodra. Miért nem mondtál nemet? Láthatóan tudnak új bakancsot venni, nem dől össze tőle a projekt anyagi kerete. Akkor meg?

Be akartál vágódni? Nem tudsz nemet mondani? Utólag jöttél rá, hogy milyen fontos ez a cipő?


Ha nekem rémálmaim lennének, hogy kölcsönadtam a tütüm/számítógépem/biciklim/könyveim - amik számomra fontos dolgok -, akkor inkább nem adnám kölcsön. Főleg nem úgy, hogy nem is privát használatra kell, hanem egy ilyen ipari jellegű dologra, mint egy forgatás, ahol totál káosz van és mindenkit szorít az idő.

25. c33bd8536b (válaszként erre: 22. - Belle Morte)
2010. máj. 30. 15:18
Ne haragudj, én sem értem. Ha kaptál egy újat, ugyanolyant, akkor kárpótoltak. Mi a problemád?
24. Tamara2009 (válaszként erre: 22. - Belle Morte)
2010. máj. 30. 15:18
Hát azért 40ezer egy bakancsra nekem eget verő lenne! Azért nem értem,miért fáj hiszen nem a saját fizudból vetted,ajándék volt. (vagy talán ezért nem eget verő...) :)
23. agis
2010. máj. 30. 15:08
Nem értem a problémádat.
2010. máj. 30. 15:06
Mivel a fotósnak jó ismerőse vagyok (most már munkatársa) így elkérte, kölcsön is adtam. Semmit nem kértem cserébe, teljesen ingyen mindezt. Nem szokásom jó barátoktól/ismerősöktől pénzt kérni ilyenekért. Nem ment tönkre a jó viszony. Kaptam új bakancsot, ugyan olyat, de sajnálom a régit. :( A virágtartó jó ötlet, bár még tervezünk egy fotózást romoknál, ahova azt veszem fel, még ha semmit nem is ér, mert az újat nem cseszem el. A képeknek meg tök mindegy, vagy látszik, vagy nem. Ezért írtam a cikkben, sokaknak egy bakancs hülyeség, nekem nagyon fontos volt. :( Amúgy nem egy eget verő összeg, szállítási díjjal 40ezer volt. Itt a kép mindjárt mennyire belement a csaj a vízbe: :(
2010. máj. 30. 13:54
Nekem is elég kósza ez a cikk! Hogy jutottál el oda,hogy a playboy kölcsön kérje,pont a te bakancsodat? Miért pont a tied kellett nekik? Azt megértem,hogy sokat jelentett neked ez a tárgy,de hidd el az még többet fog,ha az első saját keresetedből veszel valamit!
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2010. máj. 30. 13:49

Én sem értem. Érdekes, de sosem jöttek még oda hozzám, hogy kölcsön adnám e a bakelomat egy play boy fotózáshoz?

Engem az érdekelne, hogy történhet meg ilyen?

Kaptál pénzt a kölcsönadásért? Mert ugye ha bemegyek a kölcsönzőbe, hogy 2 napra kölcsönözzek egy gépet, akkor le kell tennem kauciót+a bérleti díjat, vagy egy DVD kölcsönzőben is van tagdíj és kölcsönzési díj.

Ha kaptál ilyet akkor vegyél másikat. Nem hiszem, hogy csak úgy kölcsön adtad egy fotózásra, aztán meg a klipp forgatására. Biztos volt bevételed is, nem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook