Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nekem csak csak csoda jár?! fórum

Nekem csak csak csoda jár?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nekem csak csak csoda jár?!

1 2 3
2013. febr. 12. 13:01
Jézusom! Le a kalappal előtted!!! Nagyon kemény nő lehetsz. Kívánom, hogy elérjen a csoda, s jöjjön a kistesó, s át tudjad élni a szülés szépségét!
13. pic74
2013. febr. 12. 12:01
Nekem is császár volt,de nagyon elégedett voltam a dokival és a személyzettel.Nem tágultam, meg a köldökzsinór is rátekeredett a gyerekre,úgyhogy császár lett.Este 6kor mentünk be a kórházba(itthon 12 óra fájdogálás után),azt mondták 11re meglesz,de még éjfélkor is semmi,csak a fájások.Aneszteziológus adta be az epit,ügyesen,elsőre,mondta mikor mit miért csinál,semmit nem éreztem az egy ég adta világon a "születésből",12 óra fekvés után kelhettem fel,ugyan mozogni nem mozoghattam,de a kicsit megmutatatták mikor kivették,igaz már mérés,mosdatás után,meg az intenzívre is behozták a kis kocsiban, otthagyták mellettem,hogy ha már mozdulni nem lehet,legalább lássam. Miután felkelhettem,semmi bajom nem volt,kicsit nehezen jártam,nem fájt a fejem,kicsit húzodotta sebem,de semmi extra.Hozzád képest én nagyon szerencsés voltam. Abban lehet valami,hogy esetleg pszichés okok is állhatnak a 2. baba nemjövetel hátterében...
12. bixi
2013. febr. 12. 11:57

uristen? megkerdeznel ez melyik korhaz....

de gratulalok a lelki erodhoz!

2013. febr. 12. 11:47

Ha esetleges elírások, akkor vedd úgy, hogy ezt nem is írtam, de:


42 hét?? úgy, hogy dec. 28-ra voltál kiírva és aznap is szültél...akkor az 40 hét...vérnyomás problémával kizárt a 42 hét.


Növérke ebben az országban nem adhat be se spinált, se epidurált és pl: nőgyógyásznak külön szakvizsga kell hozzá, hogy megtegye, ha nincs neki, akkor aneszteziológus!


Nagyon Jó egészséget kívánok nektek!

2013. febr. 12. 10:53

Nővérke amint gerincérzéstelenítést csinál??? Az általában az anesztes doki dolga, nem? Nekem legalábbis ő csinálta, úgy hogy közben még vagy 4 doki volt körülöttem, nővér csak mutatóba.

Utána meg ilyen hamar felkelteni?? Engem a doki 8 óra fekvés után akart felkeltni, de az őrzőben éppen ügyeletes szülésznő saját felelősségére rádobott még 3 órát így feküdtem 11-et (az más kérdés, hogy majdnem megőrültem ettől :D).


Huhh,ha ezt szülés előtt olvasom, tuti beparáztam volna rendesen, pedig olvastam előtte nem egy rémsztorit :)


Mindenesetre nagy gratula a babához!

2013. febr. 12. 10:43

Kedves Nomi!

Én csak vissza mennék és torkon rugnám azt a nővérkét. Egyáltalán honnan a kvalitás hogy spinálist vagy epit adjon? Olyan görény személyzet tud lenni sokszor a kórházakban . Komolyan jól fel kéne pofozni az ilyet. Hol fér ez bele az etikába ...

Kettő: én is szóltam hogy érzem ahogy kipakolnak. Majdnem elájultam de kaptam bóditót. Na attól meg majdnam elhánytam magam. Borzasztó volt. De a leges leges legrosszabb hogy emiatt-valószínű- sz@rakodás miatt nem tudtam rendesen szoptatni és az első órákat is buktam a kistündéremmel. 5-kor végestek velem, este 11-kor akkor irány az ágyam-anyátok hozzatok széket én átnem megyek. Hoztak. Aztán reggel hatkor kivették a katétert 7-kor már átmentem a kislányért a csecsemősökhöz. Mert nem hozták volna oda. Pedig nem is a szülészeten hanem a nőgyógyászaton voltam egy osztályal arrébb.-80 ezerbe ez már nem fért bele :S Áh nagyon gáz a magyar eü.

És persze én is rendben lettem de akkor is rossz emlék nagyon

2013. febr. 12. 10:26

Sziasztok!

Nagyon jól esik minden szavatok!

Akivel csak hasonló is történik, azt nagyon sajnálom, mert igazi rémálom az egész. De a példám mutatja, hogy túl lehet élni, csak az emléke is rémisztő. Ez egyébként a Kalocsai kórház volt. :(

Miután kijöttünk a kórházból, városi legenda szintjén mesélték a szülésemet. Volt aki nekem mesélte el... Hát ha nem velem történik, magam sem hiszem el.

Köszönök minden kedves biztatást. :)

2013. febr. 12. 10:07
Rémes dolgokon mentél keresztül:(((((Ilyen felelőtlen,hanyag ellátást ritkán látni!(vagy csak én nem hallok eleget)És gerincvelő érzéstelenítés,ájulás után felállítani valakit?Nekem is csináltak ilyet és tudom,h még a fejemet sem emelhettem fel,pont a fejfájás elkerülése miatt.(kíváncsi vagyok hol történt ez!)Nagyon megszenvedtél kicsi fiadért,de megérte:))))Kívánom,hogy sikerüljön a második baba is,hogy teljes legyen a boldogságod!!!Jó egészséget kívánok nektek!
6. sara1986 (válaszként erre: 5. - 3f5c7e70e6)
2013. febr. 12. 10:03
megfelelő segítséggel mehetne, ha nem olyan a probléma. Segítek szívesen, kihez fordulj, ha gondolod keress priviben
2013. febr. 12. 10:02

Szomorú és csodás! Szomorú, ahogy az egészségügy ellátott és csodás, hogy mégis mindenki egészséges és boldog.

Gratulálok az erődhöz! És csak türelem, hátha jön a második baba is!


minden jót!


ui: Én nem szülhetek természetes úton gerincproblémák miatt. De a napokban gondolkodtam rajta, hogy mégis meg kéne ezt próbálni, hátha menne. De elolvasva..inkább nem fortírozom. :)

2013. febr. 12. 09:46
szörnyű, ahogyan veled bántak, ajánlom neked,nyugodtan keress feldolgozó csoportot, mert nem biztos,hogy nem lelki okai vannak annak, hogy nem jön a babaújra.
2013. febr. 12. 09:37

Én is szívből kívánom,hogy legyen még ilyen csodád,legyen még babád.

Sajnálom amiken keresztül mentél:( ,de most rendben vagytok,boldogok vagytok.Gratulálok a családodhoz!:)

2013. febr. 12. 09:23

Kedves Nomi nem rémísztettél meg, én ugyanezen mentem át, csak az én babám, nem élte túl, egy napot volt ezen a világon. Nálam még arra sem vetemedtek, hogy császározzanak.

Ne keseredjél el, ahogy a kisfiad megfogant, úgy bármikor jöhet még egy másik, vagy harmadik is.

Amit szívből kívánok.

2013. febr. 12. 09:08
Szülésem története bár rémisztő, de bármikor újra végig tudnám csinálni.
A fiam megszületése után évek teltek el, mire el tudtam hinni, ez nem álom, s ha felébredek nem tűnik el minden.
Talán butaságnak tűnik, de komolyan éveknek kellett eltelni, hogy el tudjam hinni. Még akkor is ha sok éjszaka ébredtünk gyereksírásra.
Talán mindez azért volt így, mert az orvosom szerint nem lehetett gyerekem.

Ugrás a teljes írásra: Nekem csak csak csoda jár?!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook