Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked mi a véleményed a 2 öngyilkos(?) lány haláláról? fórum

Neked mi a véleményed a 2 öngyilkos(?) lány haláláról? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
107. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 1. 12:13

A cikkből:


"A kocsiban ugyanis meszet és sósavat találtak, ami klórgázmérgezésre utal"


A sósav (HCl vizes oldata) és a mész (Milyen mész? Égetett? Oltott? Mészkő?) reakciójában nem keletkezik klórgáz (Cl2).

106. PILSZ
2011. júl. 14. 15:04

Mielőtt megteszed, hívd fel: 06-80-505-002 - vezetékes és 30-as mobilról ingyen hívhatod hétfőn, kedden, szerdán és pénteken 18. 00-20. 30 között.


Bővebb infók: www. pecs. gyitosz. hu


Beszélgess a gondjaidról, hátha másképp látod majd utána. Ha nem kapsz segítséget, még a telefonhívás után is megölheted magad!

105. mambi
2011. júl. 10. 20:32
Olvasgattam a hozzászólásokat ezzel a kettős öngyilkossággal kapcsolatban.Nos nekem is van kettő 20 -on éves gyerekem,de soha meg nem fordult a fejembe hogy öngyilkosok akarnának,lenni.Lehet a szülő a társadalom felelősségét hibáztatni de azért még is csak egy 21 és egy 19 éves lány hogy jut el odáig hogy az életet eldobják,számomra érthetetlen.Mi olyan hatalmas bajuk lehetett azon kivűl hogy szerintem marhára nem tudtak mit kezdeni magukkal.Sőt az egyik lányt már pár évvel ezelőtt kezelték öngyilkosság miatt csak akkor nem sikerült neki.Egy fiatal aki teljesen elszigetelődik az emberek ás az élet dolgai elől hát ott nagy a baj a fejekben.Senki nem ugy születik hogy az élet mindent meg fog adni a számára sajnos a mai világunkba mindenért meg kell küzdeni.Én csak a hátra maradt szülőket tudom sajnálni mert nem az a természetes hogy a szülő áll a gyereke sírjánál.De a mai világunkban sajnos semmi sem természetes mindennek van egy miértje,amire sokszor nem tudjuk a választ.Egy idézet."Az emlékezéshez nem emlék, hanem szeretet kell,S akit szeretünk azt nem feledjük el" /Shakespeare/
104. Jakata
2011. júl. 10. 18:03
Most olvastam egy ongyilkos oldalon.
103. Jakata
2011. júl. 10. 17:59

Egy harmadik szemely is benne lett volna az autoban.

hát igen, bár ilyen könnyű lenne, de 6 ember mondja azt hog én követtem el... szal a rendőrök is 6 embernek hisznek jobban mint 1 nek, ja és igen, jól ki tudnak bújni a vád alól, bár még rajtam kivül 3 embert is biróság elé akarnak állitani, de őket csak enyhébb vádfokozattal, a legsúlyosabb akkor is az enyém lenne, de hát n nem leszek ott mert addigra hűlt helyem lesz, és igy utólag elmondanám hogy én lettem volna a 3. személy a kocsiban aki meghal a lányokkal, csak a baleset előt pár napal kibicsaklott a bokám, és nem tudtam velük menni sajnos, igy elmentek nélkülem

102. Jakata
2011. júl. 7. 00:45

Itt erdeklodhetett az egyik lany:

[link]

101. furge47 (válaszként erre: 100. - A14deb9047)
2011. júl. 5. 22:57
Ez igaz de azért álszentnek sem kell lenni.
2011. júl. 5. 22:43
Halottról jót vagy semmit.
99. Jakata
2011. júl. 5. 22:41
Szerintem is furcsa lany! Nagyon meg akart halni!
98. Jakata
2011. júl. 5. 22:40

2 Öngyilkos Fórum / Öngyilkosság! / Re:Öngyilkosságról! Dátum: 2011. Május 28. - 17:35:34

legyen már vki öngyilkos velem együtt!!!!!olyan nagy kérés ez? mások h találnak társat hozzá?

2 Öngyilkos Fórum / Öngyilkosság! / Re:Öngyilkosságról! Dátum: 2011. Május 28. - 17:35:34

legyen már vki öngyilkos velem együtt!!!!!olyan nagy kérés ez? mások h találnak társat hozzá?

2011. júl. 5. 22:28
Hát furcsa egy lány lehetett. Talán szánni is lehetne. Amiket írtatok sok igazság van benne.
96. Jakata
2011. júl. 5. 22:09

Ezt a Kata irta egy forumon:



4 Öngyilkos Fórum / Öngyilkosság! / Re:Öngyilkosságról! Dátum: 2011. Május 25. - 11:52:23

ÉN NEM BÍROM TOVÁBB.....HA EZ ÍGY MEGY TOVÁBB ELŐBB KERÜLÖK DILIHÁZBA,MINTHOGY MEGHALNÉK......VKI ÍRJON AKI MOSTMÁR TÉNYLEG MEG AKAR DÖGLENI!!!!!!!VELEM EGYÜTT!!!KÖSZÖNÖM

2011. júl. 5. 16:24
Aki nagyon akar maszatolni, hazudni, az a csillagot is az égről.
2011. júl. 5. 16:20

"igen mostmár eldöntöttem h nem mondok semmi olyasmit!!nem vágom magam alatt a fát!majd meglepődnek ha egyszer meghallják h nem vagyok többé...."


hát a pszichiáterei elmehetnek .... meg egy kis továbbképzésre is!

2011. júl. 5. 15:58

Akkor további írások a lánytól:



"dúrva dolgokat írtál le,de érdekes,h mennyire ugyanezeket éreztem/érzem én is.....na itt egy szép megfogalmazás h vki miért is akar meghalni!

meg az is kemény h már így elterveztél mindent.....én most épp a "várakozó" stádiumban vagyok,a szakadék szélén,és nemtudom h leugorjak-e.

igen ezek a gyógyszeres megoldások nem mindig jók,énse tudnám h mivel csináljam,ezért is vagyok még itt..."


"te is így érzed?.......egyébként most meg én érzem szánalmasnak magam meg egy nagynullasenkinek,ma is volt egy jókis veszekedésünk itthon,ilyenkor mindig újjáéled bennem az h végezzek magammal......dejó is lenne....."


"nembírok magammal.....vmi rohadtul lehúz,csak segítene már vki.de tartom magam,nem hagyom h meglássák megint milyen rosszul vagyok.csak vajon mit mondjak majd a dokinak,ha megkérdezi h vannak-e szuicid hajlamaim?......eddig mindig azt mondtam h nincs,nem vallhatom be"

2011. júl. 5. 15:56
Figyeljetek! Az ember sokszor érzi azt, hogy dejó lenne nem élni. És a merészebbek meg is próbálják. De az utolsó másodpercben mind meggondolja magát!! Mindenki kivétel nélkül, de sok esetben akkor már késő! Gondoljatok az utolsó másodpercre mindig.
2011. júl. 5. 15:51

Hát ha a 2 lány közül az egyik volt kezelve a pszichiátrián, akkor valóban ő volt a vasárnapi áldozat. Mert ezt a Catalinát többször is kezelték, és rendszeresen járt dilidokihoz...


Itt a története, hogy miért akart meghalni:

na akkor most dióhéjban leírom a történetemet,mivel most van alkalmam több időre feljönni erre az oldalra,mivel elvették a gépemet stb,hogy ne tudjak módszereket keresgélni.....:

Február 27-én,vasárnap reggel hazajöttünk a buliból....én pedig már félreraktam magamnak 1 üveg "fagyállót"(ha-ha,később kiderült,hogy igazából nemis az volt....hanem csak sima ablakmosó folyadék......)

szóval lementem a fürdöbe,elkezdtem inni,vmi undorító,borzasztó íze van,sose próbálja ki senki...szóval egyszerre csak elég keveset tudtam inni,de már csak azért is próbáltam,mert nagyon eltökélt voltam!a 2. vagy a 3. próbálkozásomnál ahogy megittam,egyből visszajött.......nagyon ideges voltam h már megittam csomót és akkor kijön belőlem vélhetőleg az egész.....na utána gondoltam h mostmár mindegy...lefeküdtem aludni,felkeltem kb délután 1kor,és csak arra tudtam gondolni h igyál-igyál!!

lementem megint fürdőbe,mostmár bátrabb voltam,ittam és ittam,ekkor már jobban csúszott,aztán még 6kor is mentem inni,utána már estefele elég érdekesen éreztem magam,konkrétan mint aki berúgott.....

de volt még egy ötletem,nem akartam feltétlenül megvárni amíg az itókától meghalok,ezért éjszaka,mikor már a többiek lefeküdtek itthon,megpróbáltam levegőt bejuttatni a vénámba,egyébként tökjól csináltam mindent szerintem,épp hogy nem találtam el.....pedig egymás után 2x is próbálkoztam,különböző helyekre szúrva,szépen leszorítottam a karomat,ökölbe szorítottam a kezem,szépen kitapogattam,egy tollal megjelöltem hol a véna,de nem sikerült.....

másnap amikor felkeltem már félhullának éreztem magam.....amikor először próbáltam felkelni az ágyból,az ágy visszahúzott....a jobb karomat ugye alig bírtam mozgatni,mivel azt a 2 szúrást nagyon elcsesztem és fájt is.

már semmire nem voltam képes.....amíg kimentem a wc-re nekem az nagyon nagy teljesítmény volt,akkor már persze egyenesen sem tudtam járni,és vmi mérhetetlenül fáradt voltam.

anyáméknak persze beadtam h beteg lettem,megfáztam,és sztem lázas vagyok,ezért fekszem az ágyban,és végtére tényleg lázas is voltam,szenvedtem,de gondoltam h megéri,mert a végén megkapom amit akarok.

ezen a napon,még ittam egy kis ablakmosót ,féltem h nem lesz elég....összesen kb fél l-t sikerült lenyomnom,igazából ennyi már bőven elég a halálhoz.

Fél 5kor vmi belémhasított,nemis az h élni akarok,meggondoltam magam,de már nem is nagyon bírtam tovább,ezért lefutottam a lépcsőn és szóltam h hívják a mentőt..

nemsokára itt is voltak,kérdezték mit ittam,mennyit és visszajöttünk a házba,be a fürdőszobába,egy jó kis gyomormosás következett....persze itt már vannak olyanok akik tudják milyen az,de nem kívánom senkinek!azt hittem ha már nekem nem sikerült megölni magam,ők ölnek meg....de aztán csak túléltem,utána már egyből jobban éreztem magam.bevittek a sürgősségire vérvétel(és itt láttam meg h majdnem eltaláltam a vénát.....: /

az éjszaka is elég rossz volt,ekkor még nem mérték a lázamat,de egész este szenvedtem,reggel megmérték és tényleg az voltam,utána vittek át a belgyógyászatra,ahol még napokig lázas voltam,a kaját alig bírtam lenyelni és a gyomrom is fájt mikor ettem.mikor már végre nem voltam lázas,akkor is úgy éreztem h ég az egész fejem,testem.tehát kb 5 napot ágyban töltöttem,ha felkeltem szédültem,a kórházban is csak a wc-re mentem el,a fürdésnél is anyám segített....pénteken kiengedtek,vittek volna egyből a pszichiátriára,csak nem volt hely v vmi gubanc volt és ezért hazajöhettem,de persze úgy h nagyon vigyázzanak rám addig is,na most eljött az az idő amikor visszamegyek a kórházba,éppen holnap lesz a napja.

persze nem nagyon tetszik ezaz egész,de most még talán örülök is neki egy kicsit,mivel végre nemkell itthon lennem.

de azért félek h mi lesz ott,meddig kell vajon ott lennem,de talán max 1 hét......

ha túléltem még írok:)

90. Jakata (válaszként erre: 89. - Jakata)
2011. júl. 5. 15:29
Ezt az egyik lany irta.
89. Jakata
2011. júl. 5. 15:29
akkor másoljátok be keresőbe: sziasztok!akarna vki velem meghalni a hétvégén v a jövöhétvégén?nekem már elég sürgőssé vált!!!!
2011. júl. 5. 12:24
06.09.21.12-es bejegyzés pld
2011. júl. 5. 12:22
remélem nem kegyeletsértő ,de belinkelem . G.Zs. fac...k profilját. hát egyértelmü ,hogy készült rá(( [link]
2011. júl. 5. 12:17
nekem most lett öngyilkos a fiam keresztapja:(
85. 937a2a883a (válaszként erre: 78. - Db78bacc4f)
2011. júl. 5. 12:16
Igen,én is ezt írtam,annak kivételével,hogy igenis lehet 2 ekkora lánynak hatalmas baja.Nem a kortól függ.Van aki soha nem szenved annyit egész életében,mint mondjuk valaki 20 éves koráig.Nem tudhatod milyen élete volt.Én is csak 22 éves vagyok,de szerintem több mindenen keresztül mentem,mint egy csomó idősebb ismerősöm.De amúgy,mint írtam én is tegnap a saját véleményem,egyetértek veled...én se sajnálom őket egyáltalán.
84. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 83. - 5e48d37001)
2011. júl. 5. 11:27

Én pont emiatt írtam így:"Akinek hiányoznak, azokat sajnálom. . :( "

mert nem tudhatjuk,hogy ki a hibás..

2011. júl. 5. 10:31
Szegény szülők..azért ne feledjük el,hogy valahol ők is felelősek,hiszen olyan alapot kell adnunk a gyeremekeinknek,hogy normális tinik és felnőttek legyenek.
82. db78bacc4f (válaszként erre: 81. - Alidamolnar)
2011. júl. 5. 09:58
Elvileg igen. Beszélnek hajlamról.
2011. júl. 5. 08:53
Amúgy aki egyszer megpróbálta, tényleg hajlamos újra megpróbálni? (Mármint az öngyilkosságot?)
2011. júl. 5. 08:46

Egy ismerősöm próbált öngyilkos lenni, nem sikerült neki, majd férjhez ment, lett egy gyereke, akit szó szerint imádott és nagyon is jól nevelte, majd egy - szerinte - megoldhatatlan probléma kapcsán megpróbált öngyilkos lenni. Nem sikerült neki. Évekkel később vmi kapcsán szóba került a téma - tudatosan soha nem kérdeztem volna rá - és akkor mondta, h higyjük el, ilyenkor az ember olyan állapotba kerül, h az égvilágon semmi nem érdekli, csak az, h megszűnjön körülötte minden, és ezt csak igy érheti el. Mind2 alkalommal ezt érezte, és terápián mikor volt, ott is hasonlókat mondtak az ott lévők. Egyébként egy nagyon határozott céltudatos intelligens nő, családdal, barátokkal a háta mögött. Szerencsére azóta is él és jól van. Egy barátnőm pedig - sajnos - "sikeresen" hajtotta végre, ő volt az akiről soha senki el se tudta volna képzelni. Hátrahagyva - imádott anyja egyetlen gyermekeként - az édesanyját, férjét, egyetlen gyerekét.

Kívülről nem szabad pálcát törni senki felett.

Nagyapám úgy lett öngyilkos 63 évesen, hogy a saját, nagyon jó orvosa azt mondta a családnak, h csodálja, h még csak most tette meg, mert olyan fájdalmai voltak, amit el sem lehet képzelni, de segíteni nem lehetett rajta. Nem rákos volt.

2011. júl. 5. 08:43

Ez borszaztó amit ez a két kislány tett!!

Zacher doktor is azt mondta, h az öngyilkosságnak ezzel a formájával még nem találkozott.

Mit szenvedhetettek a lányok, még belegondolni is szörnyű. Hát még annak, akinek vannak gyerekei!

2011. júl. 5. 07:45
Lehet, hogy most megköveztek, de én nem tudom sajnálni az öngyilkosokat, inkább szánalmasnak tartom. Mindenkinek vannak problémái, nekem is, akkor én is megölhetném magam. Két ekkora lánynak vajon mi nagy baja lehetett??? Ugyan.. Mi van azokkal az emberekkel, akik betegek, vagy lebénultak mondjuk egy baleset miatt és mégis próbálnak élni..(?)..Na, ők azok akiknek talán még lenne indokuk egy öngyilkosságra, de egyébként nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook