Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neked mennyi idő a reggeli, vagy a "kimenős"készülődésed, és miből áll? fórum

Neked mennyi idő a reggeli, vagy a "kimenős"készülődésed, és miből áll? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 24. 17:16
Felkelés után tusolással együtt félóra a készülődés. Én már este elkészítem, amit reggel fel akarok venni.
2011. aug. 19. 12:03
Reggel keles utan ellatom a horcsogom, feloltozom, arcot tisztitok, kremezek, sminkelek, hajat csinalok, megreggelizek, fogat mosok, majd megyek a buszra, ez 1 ora alatt megvan.
2011. aug. 16. 12:50

Én naponta összesen 2 órát utazom a munkahelyem és a lakóhelyem között, úgyhogy én is nagyon nyúzott tudok lenni. :)

A reggeli készülődés gyors, 6-1/4 7 körül kelek, fogmosás, mosakodás, arckrémezés, fésülködés, smink (nyáron: kis pirosító, szemceruza, szempillaspirál, szájfény; télen: plusz egy kis alapozó), öltözködés. Ez utóbbival tudom eltökölni a legtöbb időt, mert "tipikus" nőként "sosincs egy darab göncöm sem", és ott állok a szekrény előtt tanácstalanul. :)A végére alig marad pár percem a ruhaválasztásra, akkor már mindegy, mit kapok ki a szekrényből. 7-kor pedig már a buszon ülök.


Ha bulizni megyünk, több idő kell a készülődéshez, alaposabb és szebb smink, és gondos ruhaválasztás. :) De akkor nem fogom fel tragikusan a készülődést, mert szerencsére nincs benne a pakliban, hogy lekésem a buszt, és elkések a buliból.

2011. aug. 16. 12:16
1 óra kell. Felkelek, macskamosdás, reggeli, cigi, fürdőszoba-zuhanyozás, pici smink, fésülködés, indulás.
2011. aug. 16. 10:15
Nekem kb 1 óra.Ébredezés 10 perc,smink kb 30 perc,öltözés 5 perc,ha gyorsan tudok dönteni,hogy mit vegyek fel.Haj 5-10 perc,attól függ milyen állapotban van,kell vasalni,összekötni,de általában vmi extrát kell,mert épp növőfélben van és sehogy se áll jól.Táskapakolás,aztán indulás.De általában a tervezett után mindig kb 5 perccel indulok el,mindig közbejön vmi:)
2011. aug. 15. 19:45
1 perc
50. agis
2011. aug. 15. 19:38

Brutto egy ora, netto 45 perc. Legalabb 15 percet ulok fehernemuben a TV elott a hireket nezve es az idojaras-jelentesre varva:)

15 perc zuhany, 15 perc smink, 15 perc oltozkodes, 15 perc TV:D

2011. aug. 13. 18:25

én 20 perc alatt készülök el (bepakolok kaját, zuhanyzok, felöltözök, fésülködök, netezek), és kb ugyanennyi vagy kicsivel több(20-30 perc- gyalog/bicaj) amíg melóba érek. és balerinacipőben meg csini ruciban nyomulok bicajon is :) de nem feltétlen a divatot követve, mivel volt olyan év, hogy szinte semmit nem vettem, mert idióta, idétlen szabású, anyagú, mintájú, színű cuccok voltak. volt, hogy egy nap 30 felsőt felpróbáltam és egyiket sem vettem meg....


néha én is nézek a szekrény előtt, de többnyire azért, mert van hogy kigondolom, mit szeretnék felvenni, erre reggel tökre másmilyen idő van (pl reggel szembesülök vele, hogy esik:D)na akkor van egy félperces pánik, de aztán gyorsan végiggondolom, mi legyen.


én csak buliba sminkelek, de akkor is 1 óra elkészülni hajvasalással együtt. és egyébként letojom mit gondolhatnak rólam, én ha abban a ruhában érzem jól magam, akkor abban. a buliban a pia úgyis megszépít mindenkit :)


én tesómmal vásárolok, mivel nekem nincs érzékem ahhoz, hogy mi áll jól, bár már néha egyedül is merek vásárolni. eddig egyre sem mondta, hogy gáz, amit nélküle vettem. szóval tanultam tőle....már tudom, hogy mely színeket kerüljem, milyen fazon állhat jól. már gondolkodtam azon is, hogy néhány órás, napos smink és öltözködési tanfolyamra elmegyek 5-15.000 ft között mozog egy ilyen, ami nem olyan vészes.


tanácsot nem tudok adni. csak annyit, hogy légy elégedett önmagaddal, a kinézeteddel, ne foglalkozz azzal, hogy másik mit gondolnak, érezd magad jól a bőrödben.

lehet hogy a sok csini, mosolygós nő is belül majd megfeszül, hogy jól nézzen ki hajnalban, és ők meg rólad gondolják ugyanezt, hogy te hogy csinálod, hogy jól nézel ki kora reggel. na, fogadjunk erre nem is gondoltál! :)

2011. aug. 13. 17:11

kb. 1 óra, ha hajat is kell mosnom.

Kávézás közben még a reggeli netes bulvár elolvasása is belefér 10 percben.

2011. aug. 13. 17:08
Fél óra, max. 40 perc. Arc - és fogmosás, hajvasalás (ha épp kell), minimál smink (korrektor, sz.pilla spirál), ruhákat összekombinál, felkap mindent, ami kell, és elhúz.. :D kb ennyi :)
2011. aug. 13. 16:13

hát hétköznap 40-50 perc. Előző este kitalálom, hogy mit vegyek fel, milyen cipővel stb, erre nem kell időt szánnom. Marad a cigi, kávé,(közben megnézem az e-mailjeimet) zuhany, reggeli a macsekoknak meg az alomtakarítás, aztán smink, fésülködés, öltözés és repülőstarrtal elhagyom a lakást.

Ha a kimenős alatt mondjuk egy elegáns vacsorázóhelyet értesz, akkor az már előző nap elkezdődhet a fodrásszal :)

2011. aug. 13. 09:12

Az előző esti kipakolás nálam sosem vált be(kivéve ha utazok)!

Sosem tudom,milyen időre számítsak,szóval hiába rakok ki egy rövid szoknyát,lehet másnap esős az idő,vagy éppen nem illik a hangulatomhoz az a szerelés...ilyenkor természetesen kapkodok,mert ugye"nincs mit felvenni",vagy szar a hajam,vagy vagy ...ezt minden egyes alkalomkor tetézi,hogy pont akkor csörög a telefon,amit már előzőleg bevágtam a táskába,és persze nem találom....:S

44. 02db590b2c (válaszként erre: 43. - 91d4989ab9)
2011. aug. 13. 09:03

Igen,igy van.Nagyon rosszul vasarolok.Sokszor mar elindulni sincs kedvem.A vegere persze osszeszoktam hozni valamit,de van,hogy rosszul sul el,utana meg lelkiismeret furdalasom van,hogy rosszul koltottem el az odaszant penzemet.

Milyen alakom van?Jo kerdes.Nem vagyok kover,inkabb sportos,es mint sok no,fenekben,combban erosebb,de nem tulzoan csak mittudomen,elviszi az osszkepet.

60 kilo vagyok perpill,es 166 cm.

43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:56

szerintem már a vásárlásnál elszurod a dolgot ha ilyen nehezen választasz ruhát


milyen alkatod van, érdemes lenne ugy venned ruhákat hogy nem egy darabot külön hanem komplett ruhákat


figyeld a boltok probababáit a kirakatokban általában azokat elég jól felöltöztetik, ha látsz olyat ami neked teszik, a munkádnak stilusodnak megfelel akkor vedd meg egybe vagy keress mindenből hasonlót hozzá olcsóbban, igy nem lenne olyan gond hogy mit mivel vegyél fel


egy barátnő vagy teso is tud segiteni hogy megmondja mi jó neked mivel és mi nem:D

42. e3786dd7b2 (válaszként erre: 41. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:51
Ne hidd!..:-) Aztán úgy néznél ki mint egy papagáj!..:-)
2011. aug. 13. 08:48
Neha jo lenne egy hazi meleg szajliszt:D akit a fogasrol leakasztanek es megmondana,hogy aznap mit vegyek fel,meg jonne velem vasarolni is.Egy amolyan megelmark fele:D
40. e705905164 (válaszként erre: 36. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:45

dehogy:)csak csinos akarsz lenni:)voltak nekem is hosszabb műveleteim,ha elszúrtam valamit:)

nekem hosszú a hajam ,kivasalom jól áll,ha nem akkor meg tiszta hullámos és dús..szóval a vasalás után semmi gondom vele,így azzal nem kell bíbelődnöm :D

39. 02db590b2c (válaszként erre: 31. - Herczegova)
2011. aug. 13. 08:43

Ez jo!:)

Van benne igazsag.Ilyen egyszeru lenne?


Latom rajtam kivul mas nem sokat szokott ezen szarozni.

2011. aug. 13. 08:43
..Dehogy vagy hülye! ..csak tanácstalan néha..Mivel az agyban dől el minden, ezért ülj le szépen egyszer, és beszéld meg a problémát saját magaddal!..:-) ...Ezen csak te tudsz változtatni!!
2011. aug. 13. 08:39
Ja es most van rajtam 3 kilo felesleg,ami tonkre atvagta az eddigi "rendszeremet" ha lehet igy nevezni.Most meg tanacstalanabb vagyok.Na persze igyekszem leadni a plusz kilokat,mert igy a nadragjaim pont nem jonnek ram.
36. 02db590b2c (válaszként erre: 34. - E705905164)
2011. aug. 13. 08:37

Igen,ez igy kezen fekvonek is latszik,csak sokszor nem ugy all be a hajam(sok van sok ido mig megszaritom,kivasalom,gondoritem,mikor mi).Utana smink,barnitozas,oltozkodes...


Eddig a rekordom 3 ora volt,de mikor kezdtem a keszulodest a parom meg nem volt itthon,o csak az utolso fel orat latta:D

Tudom,hulye vagyok.

35. e3786dd7b2 (válaszként erre: 32. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:37
..Az tény, hogy vásárláskor több boltot is végig kell járni, hogy találj valamit!..
2011. aug. 13. 08:33

megfürdök,felveszem a ruhám,fésülködök,sminkelek,parfümözök és indulok:D


ugyanez ha szórakozni megyek durván:kb 30 perc kell....nem szoktam sokáig szórakozni,csak ha hajat is kell vasalni akkor max 50 perc..mindennel együtt..


ha gondot okoz kelj fel korábban..vagy kezd el korábban a készülődést és kész..

33. 02db590b2c (válaszként erre: 30. - E3786dd7b2)
2011. aug. 13. 08:33
Ugye?:D
32. 02db590b2c (válaszként erre: 28. - E3786dd7b2)
2011. aug. 13. 08:33

Ez jo otlet,de a baratnoim kb ugyan ennyit szaroznak a vasarlasnal,egyik se egy nagy divat zseni:(

Meg sokszor ami tetszik,az epp nincs a meretemben,pedig M-es vagyok nem lenne egy nagy dolog a vasarlas,de ezek kozt a mai hulye viragos,meg semmi cuccok kozt nem talalom a stilusomat.Sokszor azt veszem ami maradt,mert kene valami uj alapon.Bar egy evben kb 4x megyek vasarolni,az evszakoknak megfeleloen,es sokszor ures kezzel jovok haza,mert ami nem tetszik azt csak azert nem fogom megvenni,hogy legyen egy uj goncom.

2011. aug. 13. 08:29
" Es meg olyankor sem hu de szep vagyok, csak el merek indulni."Ezt irod,szerintem:egy kicsitt tobb onbizalom,es megnyugtatlak,hogy a kivasalt arcu,hu de mosolygos arcu noknek is lehet h epp ramaty napja van,es ne gorcsolj ezen allandoan,es az aranyszabaly:ha egy no nem tudja eldonteni melyik ruhat vegye fel ,feloras vagy oras valogatas utan,a kivalasztott ruha legtobb esetben ugyanaz mint amelyiket eloszor vett ki a szekrenybol:)
30. e3786dd7b2 (válaszként erre: 29. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:29
:-)) ...Ez tényleg rendes tőled!
29. 02db590b2c (válaszként erre: 24. - E3786dd7b2)
2011. aug. 13. 08:28
Megbecsulom.Jo dolga van amugy mellettem,egy szava se lehet ezen az egy dolgon kivul.Azert is probalok itt tanacsot kerni,hogy kicsit sikamlosabban menjenek a dolgok,es ne kelljen az oruletbe kergetnek a szarakodasommal.
28. e3786dd7b2 (válaszként erre: 25. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:28
Ha vásárolsz, hívj magaddal egy olyan személyt aki ért hozzá, tanácsot tud adni, és őszinte véleménye is van dolgokról!..:-)
27. 504d3546bf (válaszként erre: 22. - 02db590b2c)
2011. aug. 13. 08:27
Orulj neki.Az enyem ha egyut megyunk valhova csak tapot elore-hatra , hogy kesz vagyok mar? Na ilyenkor szinte feloltozoten is kepes vagyok elindulni.Nem is sokszor megyunk egyut.Szorakozni katasztrofa lene, biztos vegig az orajat lesne, hogy menyi idot veszitet el es menyi mindent csinalhatot volna a pl egy uditore valo beules helyet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook