Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehezen székel a 14 hetes kisfiam! fórum

Nehezen székel a 14 hetes kisfiam! (beszélgetős fórum)


2012. dec. 12. 12:49
Szélcsövezd. Én minden este ezt csináltam amíg nem kezdtem el a hozzátáplálást. Utána minden probléma mogoldódot. Gyógyszertárban tudsz venni és nem okoz hozzá szokást.
2012. dec. 11. 16:41
:-D
7. bowie (válaszként erre: 6. - Bea0124)
2012. dec. 11. 16:38
Én nem támadlak..én is elkezdtem hozzátáplálni már 13 hetesen.:)
2012. dec. 11. 16:19

Most biztos lesznek támadók ezért,de én ennyi idős kora körül kezdtem el neki almát adni.Pont azért mert nehezen,ritkán kakilt.Fájt neki.Ahogy elkezdtük el múlt és minden nap volt neki normál állagú széklete.

Nem bántam meg.Doki is annyit mondott ha segített miért ne? :-D

8hós koráig szoptattam önként mondott le a ciciről.

2012. dec. 11. 16:16
Nekem orvos javasolta:Tejcukor. Gyógyszertárban lehet kapni,Érdemes kipróbálni!
4. bowie (válaszként erre: 2. - Bowie)
2012. dec. 11. 16:13
Jah, és a kezeimmel persze a hóna alatt tartottam a kis testét.:)
2012. dec. 11. 16:12
Jah, és volt, hogy napokig sem semmit..kétségbeesve hívtam föl a dokit, aki mondta, hogy adjak neki glicerines kúpot..mire a kúpot megvettük, addigra elintézte és nyakig kakis volt..:)))
2. bowie (válaszként erre: 1. - Évi8522)
2012. dec. 11. 16:10

Az én fiam is ilyen volt.:)

Úgy segítettem rajta, hogy fölhúztam a térdem, és magammal szembefordíva tartottam úgy, hogy én ilyen félig ülve voltam az ágyon, az ő háta nekidőlve a fölhúzott térdemnek, a tappancsai meg a pocakomon. Tehát mintha guggolna..:) így a gravitáció vagy nem tudom mi miatt hamarabb túlesett rajta.:) Tiszta vörös volt a feje mindig, de amikor rászoktunk, hogy így csináljuk, onnantól kezdve nem sírt.

2012. dec. 11. 16:03

14 hetes a kisfiam. Csak anyatejes. Pár hetes kora óta nagyon görcsöl minden székletürítés előtt mindaddig, amíg a kaka ki nem jön. Állaga normális, szine, szaga jó, mindig van naponta. Nagyon nagy mennyiség jön ki egyszerre. A pelus az elejétől a végéig teli lesz egy-egy alkalommal. Szerintem nem hasfájás, mert ha végre kijön, akkor megnyugszik. Általában reggel arra kel, hogy erőlködik, onnantól amíg ki nem jön sírás van. :(

Volt már valakinek hasonló? Van valami ötlet? Az orvos szerint majd elmúlik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook