Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehezen kezelhető gyermekek - asztrológiai elemzése (ingyen) fórum

Nehezen kezelhető gyermekek - asztrológiai elemzése (ingyen) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
66. ragota
2010. nov. 2. 20:34

Nos akkor az elmaradások:


Bak:

A BAk karakter az anyagba kötött energia elsődleges megtapasztalója és képviselője. Tudja és érzi: az anyag valójában nem más, mint struktúrált energia, vagyis maga a STRUKTÚRA. Ezáltal minden anyagi forma törvénynek van alávetve: a fizika, a matematika, az univerzum törvényének. Ennek alapja pedig, hogy minden hierarchikus elrendezésű. A Bak típus ennek a rendnek, a hierarchiának szenteli az életét.

A Bak az univerzális hier. alapkövének az ént tekinti - a saját énjét. A Bak típus motívációja, hogy az általa elfogadott külső rend SZABÁLYAI szerint önmagát építse, s így személyében váljék építőkövévé a anyg EGÉSZnek.

A Bak folyamatosan a csúcsra tekint. De tudomásul kell vennie, hogy fölötte is és alatta is vannak, lesznek építőkövek.

A Bak saját belső struktúráját folyamatosan gazdagítja: építi, fejleszti önmagát. S ahogyan belső megfelelése növekszik, úgy nő fel, válik alkalmassá egyre komolyabb feladatok elvégzésére, egyre felelősebb pozíciók betöltésére. Énje fokozatosan följebb és följebb helyeződik a piramis szintjein, mígnem töretlen kitartása és rendületlen belső fejlődése eredményeképpen eljut a hierarchia legtetjére: Ő válik a piramis háromszögletű csúcskövévé.

Ez hosszú és nagy türelmet igénylő fejlődési folyamat. A Bak típus ezért a kitartás és a hosszú távra vállalt feladatok embere. Képes az alázatra.

Trikóján ez áll: Rám lehet építeni.

65. ilonka40 (válaszként erre: 61. - Ragota)
2010. nov. 2. 17:13

Kedves Ágota!


Megtaláltam a kórházi jelentést,Veronika lányom 14:40-kor született.

Előre is köszönöm az elemzést.

64. Leona79 (válaszként erre: 60. - Ragota)
2010. nov. 2. 13:21
Előre is köszönöm:)
63. 2e0264df59 (válaszként erre: 60. - Ragota)
2010. nov. 2. 12:47

Szia! Elfelejtettem kisfiamnál odaírni, hogy ő 18:55-kor született. Meg kislányomnál azt, hogy újabban kezd kissé agresszív lenni (rugdos és üteget mások felé, vicsorog) ezt most végképp nem tudom nála hova tenni.

Köszi előre is és bocsi, hogy így részletekben írok.

62. ragota
2010. nov. 2. 12:30

MarcsiD,


nincs pontos időpont?


Üdv. Ágota

61. ragota
2010. nov. 2. 12:26

Ilonka, nem tudod pontosítani az időpontot, mert a horoszkóp felállításánál percek is számítanak. 15 körül, ez elég tág. Kérlek jelentkezz!


Köszi


ágota

60. ragota
2010. nov. 2. 11:43

Sziasztok!


Nagyon érdekes tapasztalatokkal gazdagítottatok, köszönöm szépen.


Még adós vagyok Patriknak az Ikrek Nappal, Nyilas Plútóval, illetve Ádámnak a Bak kiegészítésével és a Szaturnusszal.


Megnéztem időrendben a sorrendet:


Ilonka

Marcsi

Fonyó

Sandacsacsa

Andi

Olgi

Gabina

Anka

Enci

Lonci

Leona

Luca

Lapsziii

Dné Judit

Gabicika

Szrencsi

Marcsi (Nikolett)

59. andrea0223 (válaszként erre: 56. - Ragota)
2010. nov. 1. 10:15

Köszönöm az elemzést.Nemrég jöttem haza az éjszakás műszakból,de du.majd reagálok a leírásra!

Elöljáróban annyit,hogy sok igazság van a soraidban!

2010. okt. 31. 21:12

Szia Ágota!

Kislányom, Anna nem konkrétan nehezen kezelhető, de olykor "beletörik a bicskám". Tudom, van ami korosztályos sajátosság a viselkedésében, de egy egyéniség. Legtöbb problémánk az alvással adódott (az most épp nincs napirenden), jelenleg sokmindent elereszt a füle mellett. Igazából azért is örülnék egy elemzésnek met mos készülünk kezdeni az óvodát, nem tudom mire számítsak. Mindig érdekelt a téma (asztrológia), de a napi horoszkópban nem hiszek. Anna 2008.01.09. 10:15 Esztergom.

Van egy kisfiam is, még pici, de szerintem ő sem lesz egyszerű eset, már most nagy az akarat... :-) 2009.12.16. Esztergom, Áron a neve.

Köszönöm!

2010. okt. 31. 20:46

Szia!

Két kisfiam van, az egyik Kis Benedek Ernő és 2007.09.10. született 23.45 kor Debrecenben. Mostanában elég nehéz vele, ezért kérnem a segítségedet.

A másik kisfiam Kis Barnabás Áron és 2010.03.29. született 13.34.kor szintén Debrecenben.

Ha van időd akkor szívesen venném ha jellemeznéd őket.

Köszönöm


Kisi

56. ragota
2010. okt. 31. 20:43

Patrik énállapotai:


Ikrek Nap, amely együttáll:

- Ikrek Szaturnusszal

- Ikrek Merkúrral

Skorpió ASC

Nyilas Plutó

Vízöntő Hold, mely együttáll:

- Vízöntő Uránusszal


Skorpió ASC


Nem fél az életet intenzíven élni, mert megtapasztalta: a fájdalom, a krízis átalakító erő. A Skorpió karakter, akit az élet, a TELJES élet vágya hajt, nem fél az érzelmek, a fájdalmak és ösztönök mélyére merülni. A Sk. tudja, aki új életre vágyik, annak a régit el kell hagynia. Ügyeit mindig átszínezi az élet-halál kérdséköre. Tehát Őt nagyon foglalkoztatja a halál kérdése.

A Sk. karaktert nem gyöngítik el az érzelmek. Ellenkezőleg: örömmel tölti el, ha azok áthatják, felizzítják, ösztönzik. Nem riad meg az érzelmi hullámhegyektől. völgyektől, az extázistól és a fájdalomtól. Intenzitása más szemében gyakran veszélyesnek és szélsőségesnek tetszik. A Skorpió nem fél saját vérző sebébe mélyen benyúlni (átvitt értelemben persze), ha ez a feltétele a gyógyulásnak, és ő nem csak gyógyulni akar, hanem meggyógyulni. Egyszer s mindenkorra. Ez hajtja Őt a világ rejtett dimenzióinak megismerésére, a psziché, a tudattalan titkainak feltárására. Nem leli nyugalmát, míg el nem jut az Őt izgató titkok feltárásáig.

Trikófelirata: Egy életem, egy halálom. Mindenáron.

A Skorp. csak akkor támad, ha Őt magát támadják. Sérelmét gyakran elraktározza, s csak hosszú idő után szúr vissza; akkor és oda, amikor és ahol az a legjobban fáj. Nem felejt- a benne feszülő érzelmek kiélést, megtorlást követelnek.


Tulajdonságai:


Büszke, erélyes, hűséges, karizmatikus, mágikus, mély érzésű, mélyre hatoló, oknyomozó, rettenthetetlen, titokzatos, totális, véglegesen megoldó.


Negatívabb:

alattomos, bosszúálló, feszült, harcos, kegyetlen, gyűlölködő, önpusztító, pusztító, ravasz, szélsőséges, szenvedélyes, végletes, veszélyes.



Nagyon fontos, hogy ezek egyazon analógialáncra vannak felfűzve, ettől függetlenül nem érvényes Rá minden!


Vízöntő Hold (tehát az Anyát ekként érzékeli, ahogy az Ő lelki világa is ehhez kapcsolható):


Szabadság, egyenlőség, testvériség az Ő trikófelirata.

Nála az énhatárok egyértelműek, nem mosódnak el, tudja, hogy minden ember egyéniség, egyediség. Forradalmi jegy. Szabadságharca hatalmi vetélkedéssé fajul gyakran. Alapmotivációja a kötöttségek, akonvenciók lerázása. végső célja az individualizálódás, az én egyediségének a kimunkálása és megvalósítása.

Jellmezői:

demokrata, elvhű, eredeti, független, jó műszaki érzékű, intuitív, kötetlen, magát könnyen feltaláló, ötletes, reformer, rendkívüli, szoc. érzékeny, újító.

Negatívabb: alárendeltségre, megadásra képtelen, anarchista, bohóckodó, extravagáns, extrém, fanatikus, kiszámíthatatlan, konok, a kötöttségektől irtózó, különc, lázadó, meghökkentő, önfejű, rivalizáló.


FONTOS: Ezek analógiák, melyek közül nem biztos, hogy mindegyik illik rá.



Az erős Vízöntő gyerekeknek nem való a hagyományos oktatás, nem tudnak beilleszkedni.


Érdemes lehet választani valami művészeti kört, ahol alkothat, mert az alkotás nagyon erős az Ő képletében.


Emlékszem, a tanárom mondta, hogy a Vízöntő gyerekkel roppant egyszerű. . . mindig azt akarja, amit Te nem! :) Nekem is Vízöntő gyerkőcöm van, és ez nagyon működik. Ennek megvan az oka persze (a Vízöntő közösségben gondolkodik, ahol mindenkinek megvan a feladata, így ha Te ezt csinálod, akkor én biztosan nem azt, az én feladatom más). Így egy picit lehet vezetgetni (én pl. ha szeretnék valamit, azt mondom Csongornak, hogy válasszon két dolog közül, ha nem választ magától, akkor azt mondom, legyen az első, miközben én a másodikat szeretném. . . szóval ha Te úgy döntesz legyen az első, akkor Ő tuti a másodikat fogja választani :)


Állítólag a vízöntő emberek nem földi reinkarnációk, valamilyen más dimenzióból érkeztek. Amikor megszületnek, itt vannak, olyan érzésük van, hogy Te jó ég, mi van itt, mit keresek én itt. Valahogy Ő is így van ezzel.



Anya igen érdekes ebben a képletben...Nagyon különleges, különc, esetleg szélsőséges, mármint valamikor nagyon bújós, van amikor rideg. Ez nem biztos (ebben azért puhatolódzóm, mert a Fiamnak is Vízöntő Holdja van). Lehet olyan is, hogy van is Anyám, meg nincs is (ne feledd, nem biztos, hogy a Vízöntőségnek ezt az analógiáját éli), de kíváncsi vagyok Te mit mondasz ezzel kapcsolatban...

Ráadásul Uránuszi az Anya, ami még erősíti ezt a különlegességet (persze lehet, hogy Anyának jó műszaki érzéke van :) szóval sok megnyílvánulása van ennek).

Apa, hát ebben is kérem szépen a véleményed, tapasztalatod: Apa lehet, hogy nagyon szigorú, de ez jelölhet idősebb Apát. az Apa 8. házban van, ami jelentheti, hogy Apa rendőr, nyomozó, orvos, vagy pénzügyes (és ennek megfelelően Ő is lehet, hogy ilyen irányba megy majd), pszichiáter, korboncnok (ez a kettő a SDkorpióhoz még nagyon is illik). De az is lehet, hogy Apa hiányzik (esetleg keveset van otthon...)


A Szaturnusz itt is érdekes lesz, hiszen ez teljesen együttáll a Nappal. Szóval lehet, hogy Patrik idősebb a koránál, vagy fontosak Neki a szabályok. Értelmesebb a koránál.


Említettem, hogy Vízöntőnek nem való a hagyományos oktatás, pontosan azért, eamit írtál, hogy figyelemzavaros, esetleg hiperaktív...na ezzel a hagyományos oktatás nem tud (és nem is akar :( mit kezdeni.

Szóval Ő igen erőteljesen Vízöntő...



Nyilas Plutó és Ikrek, ez még hátravan. Mennem kell most sajnos.


Puszi

55. ragota
2010. okt. 31. 19:51

Sziasztok, nahát utólagosan elnézést a sürgetésért...elég türelmetlen típus vagyok :)


Sajnos még nem tudtam megnézni a Szaturnuszt és a Bakot, de pótolom. Ha még bírja a Nagyfiam, megnézem Patrikot.

2010. okt. 31. 00:40

Szia ragota!

Küldtem Neked privit és amint tudok bővebben is írok majd.

Itt is elnézést, hogy nem válaszoltam rögtön, de egy ideje azt sem tudom, hol áll a fejem...

Puszi és nagyon szépen köszönjük az elemzést még egyszer!!!! :)

53. ragota
2010. okt. 29. 20:57

A Bakot is majd ki kell bővítenem még:



Bak tulajdonságai:

alázatra képes, bölcs humorú, céltudatos, csúcsra törő, előrelátó, fegyelmezett, felelősségvállaló, kötelességtudó, megbízható, nagy munkabírású, szervezett, szívós.

Negatívabb:

aszketikus, diktatórikus, érzéketlen, fukar, gátlásos, görcsös, gyanakvó, hideg, karrierista, kemény, keserű, korlátozó, könyöklő, merev, pesszimista, rideg, rugalmatlan, szigorú, zárkózott.


Nos, ahogy utána tudok nézni, írom is az ígérteket.


Addig is, Andi Patrik jön :)


Puszi


Ágota

52. ragota
2010. okt. 29. 20:51

Adri Ádám:


Az énállapotai:


Skorpió Nap

Oroszlán ASC, rajta a Szaturnusszal

Bak Hold


Nemrég volt egy lány, akit elemeztem, hasonló felállásban...igen kemény Csajszi :) Csak Nála A Hold volt a Skorpió, és a Nap a Bak.


Fiúban azért ez könnyebb szerintem, de így is ütős. hiszen három elég kemény jegyről van szó.


Amit így elsőként mondanék, hogy Apa nagyon közel áll Hozzá, Anya viszont nagyon erős, erőteljes.


Skorpió Nap (tehát Apát is Skorpióként éli meg, ahogy Ő Maga is Skorpió)


Nem fél az életet intenzíven élni, mert megtapasztalta: a fájdalom, a krízis átalakító erő. A Skorpió karakter, akit az élet, a TELJES élet vágya hajt, nem fél az érzelmek, a fájdalmak és ösztönök mélyére merülni. A Sk. tudja, aki új életre vágyik, annak a régit el kell hagynia. Ügyeit mindig átszínezi az élet-halál kérdséköre. Tehát Őt nagyon foglalkoztatja a halál kérdése.

A Sk. karaktert nem gyöngítik el az érzelmek. Ellenkezőleg: örömmel tölti el, ha azok áthatják, felizzítják, ösztönzik. Nem riad meg az érzelmi hullámhegyektől. völgyektől, az extázistól és a fájdalomtól. Intenzitása más szemében gyakran veszélyesnek és szélsőségesnek tetszik. A Skorpió nem fél saját vérző sebébe mélyen benyúlni (átvitt értelemben persze), ha ez a feltétele a gyógyulásnak, és ő nem csak gyógyulni akar, hanem meggyógyulni. Egyszer s mindenkorra. Ez hajtja Őt a világ rejtett dimenzióinak megismerésére, a psziché, a tudattalan titkainak feltárására. Nem leli nyugalmát, míg el nem jut az Őt izgató titkok feltárásáig.

Trikófelirata: Egy életem, egy halálom. Mindenáron.

A Skorp. csak akkor támad, ha Őt magát támadják. Sérelmét gyakran elraktározza, s csak hosszú idő után szúr vissza; akkor és oda, amikor és ahol az a legjobban fáj. Nem felejt- a benne feszülő érzelmek kiélést, megtorlást követelnek.


Tulajdonságai:


Büszke, erélyes, hűséges, karizmatikus, mágikus, mély érzésű, mélyre hatoló, oknyomozó, rettenthetetlen, titokzatos, totális, véglegesen megoldó.


Negatívabb:

alattomos, bosszúálló, feszült, harcos, kegyetlen, gyűlölködő, önpusztító, pusztító, ravasz, szélsőséges, szenvedélyes, végletes, veszélyes.



Nagyon fontos, hogy ezek egyazon analógialáncra vannak felfűzve, ettől függetlenül nem érvényes Rá minden!


Oroszlán ASC:


A Belőle sugárzó erőtér az Oroszlán típust a köré sereglő emberek középpontjává teszi. Királyi alkat. A Naprendszer fix erőpontjához, a Naphoz hasonlatos, amely a körötte keringő bolygók fókusza, gyülekezetének egyben tartója, mozgásának meghatározója, s a rajtuk kibontakozó élet teremtője és fenntartója. S a Nap mindezért nem tesz semmit, egyszerűen csak van - ereje és sugárzása lényéből fakad. Személyisége meghatározó tekintélyt nyer; döntésre, vezetésre, uralkodásra való rátermettsége vitán felül állónak tűnik, s Ő maga is kiválasztottnak és méltónak érzi magát erre a szerepre. Trikófelirata: Úrrá lenni, uralkodni. Az Orosz. az, aki megteremti Magát, életkörülményeit és megáll a saját lábán.


Tulajdonságai:


bátor, döntéshozó, energiában gazdag, erős akaratú, erőt sugárzó, határozott, igazságos, ízléses, jó szervező, központi szerepet tölt be, külsejére igényes, magabiztos, méltóságteljes, nagylelkű, nagyra törő, nyílt, önbizalommal teli, öntudatos, szívélyes, tekintélyes.


Negatívabb:

elbizakodott, egocentrikus, gőgös, ingerlékeny, hatalomvágyó, hedonista, hiú, parancsokat oszt, pompakedvelő.


A z ASC-en lévő Szaturnuszról:

hát lehet így egy kicsi diktátor. Lehetséges, hogy valami idősebb ember nagyon közel áll Hozzá (ált. nagyszülőt jelezhet).

Lehet, hogy jóval "idősebb" a korosztályánál, tehát nehezebben jön ki az egyidősekkel, sokkal okosabb lehet pl, tehát értelmileg lehet előbbre jár. Hát még ennek a Szaturnusznak utánanézek, majd bővítem.


Bak Hold: (tehát Anyát is eként éli meg)


No ezt elküldöm egyelőre.

51. ragota
2010. okt. 29. 20:30

De aranyosak vagytok!!!! Köszönöm szépen, a jeleket is :)

Visszatért a kedvem, szóval igyekszem!!!!


Köszi

Puszi


Ágota

50. 39ff6fe670 (válaszként erre: 48. - Ragota)
2010. okt. 29. 14:41
Jobbulást nektek!!! Én nagyon köszönöm mégegyszer, hogy ennyit fáradtál!
49. andrea0223 (válaszként erre: 48. - Ragota)
2010. okt. 29. 14:29

Jobbulást a kisfiadnak!

Lehet,hogy azoknál is van valmi probláma akik nem írtak vissza!

Azért ne csüggedj!

ÉN BIZTOSAN ÍROK MAJD REAKCIÓT!

48. ragota
2010. okt. 28. 14:33

Sziasztok!


Elnézést, hogy eltűntem, de megérkezett a Nagyfiam a Papáéktól, így jóval kevesebb időm van gép elé ülni. Ráadásul a Kisebbik beteg lett :(


Emellett Reni és Vali nem írtak, nem reagáltak az elemzésre, és ez bevallom lelohasztotta a kedvemet... merthogy azt hiszem ez így lenne fair...

no mindegy, ez van, igyekszem mindenkinek írni!!!


Pusza Nektek!

2010. okt. 28. 06:22
Szia! Kisfiam Armand 2007.06.02-án 22:06 perckor született Sopronban. Eleven mozgékony kissrác az óvodában viszont az óvónők elmondás alapján kezelhetetlen felmerült a kérdés, hogy nevelési tanácsadó segítségét kérjük. A kezelhetetlenséget csak az oviban produkálja egyébként egy segítőkész gyerkőc. Az igaz, hogy nagyon eleven nagy a mozgás igénye, csak akitől nem fogadja el az irányítást arra nem hallgat, Kérlek segíts ha van rá lehetőség előre is köszönöm.
46. encifinci (válaszként erre: 41. - Ragota)
2010. okt. 27. 10:20

Nagynehezen megtaláltam a jegyzeten privátban írok.

pux

2010. okt. 26. 19:23

Kedves Ágota!

Prívátban már írtam többet és előre is köszönöm a kisfiamról az értékelésed.

Szép estét!

Anka

44. andrea0223 (válaszként erre: 41. - Ragota)
2010. okt. 26. 14:44
Kiváncsian várom mit írsz majd a Patrikról!Előre is köszönöm az elemzést!
43. gabima
2010. okt. 26. 14:35

Kedves Ragota!

Nagyon örülnék, ha elemeznéd a fiamat, hátha jobban megérteném a viselkedését.

Palkó 1996 02 10-én született Szekszárdon, 14 óra 5 perckor.

Nagyon köszönöm: Gabima

2010. okt. 26. 11:04

Szia


Szeretnélek megkérni hogy elemezd az én lányomat is. 2003 01 29 született 8óra 55 perckor. Adriennek hivják és budapesten született.


Köszönöm.

41. ragota
2010. okt. 21. 23:07

Aranyos vagy Enci, köszönöm :)


Vali, Rencsi, várom majd a visszajelzéseteket. Köszi előre is.


Most majd Ádám, aztán Patrik elemzése következik.


Puszi

40. ragota
2010. okt. 21. 23:03

Reni, a Te Leányodat néztem meg most:


Nála is felmerülhet, hogy nem tervezett Gyerkőc volt, vagy nagyon fiút vártatok.

Mondom az énállapotait:


Halak Nap

Halak Hold

Kos Vénusz

Mérleg ASC

emellett azért nagyon erőteljes nála a Vízöntő is, de ez nem énállapota.


NAgyon hangsúlyos Nála a IV. és 5. ház (10 bolygóból 7 itt található.


Hát akkor lássuk:


Mérleg ASC:


Működésének lényege, hogy információt kapjon saját Magáról. Nem a kíváncsiság hajtja, hanem a megerősítés utáni vágy. Hallani akarja, Ővele minden rendben van, Ő jó, Ő szép, Ő problémamentes. Tükre a másik ember!

Trikófelirata: Akkor vagyok oké, ha Te leokézol. (vagyis akkor vagyok szép, ha te szépnek látsz, akkor vagyok okos, ha te okosnak látsz, stb) Kitűnő kapcsolatteremtő, nagyszerű csevegő. Kerüli a konfrontációt, a vitát. Irtózik a durva és erőszakos megoldásoktól (no a Skorpió énje már egyáltalán nem!). Ő a kompromisszumok mestere. Az igen, és a nem között ingadozik, képtelen döntést hozni, mert az - úgy érzi - kibillenés a köztes, egyensúlyi állapotból.

Ő a középút embere. Semmitől sem tart jobban, mint az egyensúly felborulásától, a szélsőséges állapotoktól.

Tulajdonságai:

barátkozó, diplomatikus, harmonikus, jó humorú, jó kedélyű, kecses, kedves, kellemes, kiegyensúlyozott, konliktuskerülő, mérlegelő, művészi, szép, szépre igényes, szereplési vággyal áthatott, szeretereméltó, tapintatos, társas, vidám.


Negatívabb:

bizonytalan, csak a látszatra adó, döntésképtelen, határozatlan, hazudozó, hamis, magamutogató, manipulatív, utánzó.


A mérlegeknél még általában megjelenik az önértékelési probléma, ezért nagyon-nagyon fontos, hogy mindig leokézd!!!


Tehát a nevelésében kulcsfontosságú a dicséret. Ha főként dícséred, és azt emeled ki leginkább, akkor kenyérrre lehet kenni. Ha nem így teszel, előjöhet belőle a harcias Kos, amit később részletezek.


Halak:

Halaknak érzékel Téged és Apukát is. Tehát ilyen tekintetben dupla Halak, mely még érzékenyebé teszi.

Nagyon érzelemes, érzékeny jegy. A Halak nemcsak együttérző és empatikus, hanem valóságosan is átéli, hogy énhatárai elmosódnak, és a másik ember fájdalma Neki okoz kínokat, mások öröme Őt lelkesíti. Motivációja, hogy a világ fájdalmát enyhítse, önzetlen szolgálatban, önfeladásban, áldozatvállalással. Nagyon kiszolgáltatott, nagyon védtelen állapot a Halaké. A Halak típusban a legnagyobb késztetés arra, hogy elmeneküljön az anyagi világ realitása elöl: ködös miszticizmusba, álmokba, a saját álomvilágába, alkoholba, drogba.

Trikóján ez áll: Köszönöm, hogy segíthetek.


Halak karakter legjellegzetesebb tulajdonságai:

áldozatkész, együttérző, fantáziadús, önzetlen, ösztönös, spirituális.

Negatívabb:

álmodozó, érzelmileg kaotikus, önbizalomhiányos.


Amit így személyesen tapasztalok, hogy a Halak, sebezhetőségük miatt álarcot tudnak ölteni, mintha baromi kemények lennének. Mint egy páncél, hogy megvédje a belső érzékeny lelket. Ám ez főként a fiúkra jellemzőbb. A nőknél elfogadottabb az érzékenység.


KOS Vénusz

A tűz (tüzes jegy, ahogy a Nyilas és Oroszlán) lobbanékony hajtóerőként dolgozik benne, amely nagy erővel löki, hajtja előre. A Kos előrehaladása közben valóságos energiacsóvát húz maga után. Az energiaharc következtében szívesen csatlakoznak hozzá, haladnak mögötte alulenergetizált emberek, hogy ezáltal feltöltődhessenek. Ez az oka, amiért a Tűz jegyűeket vezető típusoknak tarják.

Trikóján ez a felirat áll: Áttörtem, tehát vagyok.

Tulajdonságai:

aktív, célratötő, egyenes, egyszerű, gyors, impulzív, kalandvágyó, kezdeményező, leleményes, lendületes, lovagias, merész, őszinte, radikális, rámenős, sportos, vállakozó.

Negatívabb:


agresszív, becsvágyó, betörhetetlen, durva, ellentmondást nem tűrő, erőszakos, forrófejű, harcias, hirtelen, konlfliktuskereső, kötekedő, lobbanékony, meggondolatlan, nem viseli a kritikát, nyers, önérvényesítő, önző, tapintatlan, támadó, türelmetlen, vakmerő.


A Vénusz a szépség, a harmónia, a női, a nőiesség, a birtoklás és befogadás, a vonzás és vonzódás princípiuma. A Test és az anyagi világ minden csábítása, az érzelmi kötődés és a szeretet is Vénusz analóg. Tehát ez az egyéniségének jellemzője. Biztosan nagyon szép Kislány lehet(bár ez a képeken is látszik)


Ami itt is látszik, hogy megint egymás mellett lévő jegyekről beszélünk (Halak - Kos), amik nem igazán "értik meg egymást", tehát elég nehéz kezelni Neki is és a környezetének a váltásait, hogy egyszer egy angyalka a másik pillanatban pedig tüzes, harcos kis boszi :)


A 4.ház a karma háza, mely elég erőteljes az Ő képletében. Emellett jelenti a múltat, a gyökereket, az otthont.

Az 5. ház csupa jó, életöröm, az alkotás területe, a teremtés, a család, a szerelem, a gyerekek egyszóval minden, amiben örömét leli az ember. No Neki itt van a NApja és a Holdja. Ez így nagyon kellemes :)


Pusza


Ágota

39. encifinci (válaszként erre: 38. - Ragota)
2010. okt. 21. 12:46
Fél házat feltúrtam de még nincs meg:(,de tudom hogy meg kell legyen iyleneket nem dobok ki,sajna mindjárt meló de ha megvan akkor priviben beírom valamelyik nap:)
38. ragota
2010. okt. 20. 19:15

Enci,


ne haragudj, nem utólag akarok javítgatni, de ez az egy mondat, amit véletlenül hagytam benne (átmásoltam ide a Halak jelentését, azzal együtt jöhetett ide). Szóval Daninál nem az alkotás az erős. A Neptunusz miatt jöhet művészet vagy a Halak Uránusz miatt...érdemes elvinni ebbe az irányba is.


Azt nagyon megköszönném, ha leírnád!


Köszi

Puszi

37. encifinci (válaszként erre: 33. - Ragota)
2010. okt. 20. 18:17

Nagyon köszönöm az elemzést már 2X elolvastam kicist még meg kell rágnom:)

De sok amit ígyráillik a gyerkőcre."Érdemes lehet választani valami művészeti kört, ahol alkothat, mert az alkotás nagyon erős az Ő képletében."

Ez az egy ami rá tuti nem jellemző utálj a ceruzát a rajzolást ,színezést sajnos....bár a művészethez tartozik esetleg a színjátszás...bár egyenlőre ez sem érdekli.

Kiközístve hál1isten nincs...a kettős én az egy az egyben igaz...ha kell megvéd mást és harcol,de van mikor belőle tör ki minden.

Ha megtalálom a papírt amire lejegyzeteltem mit mondott az asztrológus akkor lekörmölöm még neked hogy összevethetsd ezzel és akkor lehet még tudsz belőle számodra a tanuláshoz hasznos információtkiszedni:)

Még valami az nagyon bejött Daninál is hogy választási lehetőséget kínálok fel neki ezt tutira az asztrológus mondta nekünk és általában beválik..bár már ahogy nő okosdik és rájön hogy cseleskedek vele:)

mégegyszer köszönöm szépen:)

pux

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook