Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz alvás - van megoldás? fórum

Nehéz alvás - van megoldás? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 26. 15:25

sziasztok!

Már kiskorom óta alvajáró vagyok.

Mostanában elég gyakran előfordúl hogy éjszaka arra ébredek hogy állok a szoba közepén és tapogatok a sötétben.Régebben olyan is előfordult hogy alva jártam és valamiért a tévét be akartam kapcsolni.Nemtudom hogy miért valami kényszer vólt.

Mitől lehet ez?

2010. márc. 12. 16:40
Köszönöm mindazoknak, akik válaszoltak :)
2010. márc. 11. 12:06
elalvás előtt szerintem semmiképpen ne csinálj olyat, ami felpörget, hanem ami lazít
3. puritan (válaszként erre: 1. - A7cc68ff82)
2010. márc. 11. 11:57
Tornázz délutánonként és persze olvass este az ágyban. Minél inkább akarsz majd olvasni, annál inkább rád jön az alvás, majd meglátod. Ha meg nem, akkor olvastál egy jót.
2010. márc. 11. 11:15
A fizikai fáradtság nagyon jó rá. Én pl. most éjjel voltam így, hogy nem bírtam elaludni. Nagyon jó még a lefekvés előtti séta, a szobai szellőztetés.
2010. márc. 11. 11:14

Tudnátok nekem tanácsot adni? Mostanában elég gyakran előfordul, hogy időben lefekszem aludni, de legalább 1,5-2 órán keresztül csak forgolódom, pedig álmos is vagyok és semmi sem nyomaszt, mégsem jön a várva vált alvás. Régebben se voltam az a leteszem a fejem a párnára és már szundítok is típus, de ezt már soknak tartom.

Szeretném elkerülni, hogy altatók szedésére kerüljön a sor, mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook