Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néhány szó a mágiáról fórum

Néhány szó a mágiáról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - Nefis)
2006. jún. 14. 13:07

Ok, köszi :D. Valami eccerűset gondoltam...


Ok, rendics, bár tom, hogy belekötök az élő fába is :).

17. nefis
2006. jún. 14. 13:04

Faw! Nem rád gondoltam kötekedés szempontjából!:D


Szerintem nem itt fogom elmondani neked, hogyan török, mert más is kipróbálja, és az nem biztos, hogy célra vezető, inkább megírom neked priviben!;)

16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Nefis)
2006. jún. 14. 13:01

Neeem, nem kötekszem :), hanem ugye amibe beleesett már egy ember, vagy egy másik megélte, attól a normális ember szívesen megkímélné a másikat...


Jah, olyanra tondoltam, hogy hogyan csinálod a törést...

15. nefis (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. jún. 14. 12:46

...egyszer próbáltam ellenük tenni és ráfáztam, úgyhogy értelmesebb megtörni a dolgot, utána pedig hagyni őket hadd főjenek a saját levesükben:)

Néha sokkal jooban tud egy ilyen esni a sértett félnek, mintha agresszíven lereagálná a dolgot...

pl: volt pasim rámszált, mert megtudta, hogy megint lenne esélyes nálam,,, a problémája az volt, hogy nem akarok visszamenni hozzá, ezért egy kötést tett rám... napok óta nem tudtam miért kezdtem el veszekedni azzal a bizonyossal... megtörtem, segített... erre az exem ma felhívott, hogy a barátnője ma hagyta ott egy évi együttjárás után!


Ez az emberi móhóság és butaság ára!

Ne tessék olyanokkal kötekedni, akikkel nem kell!:D

14. 4726e582cf (válaszként erre: 13. - Nefis)
2006. jún. 14. 12:21

Én semmit sem vagyok hajlandó se másnak se magamnak mágiázni. Max egy-két törést, ahogy írod. De erre is ennyi féle variáció van.


Tudsz valami okosat erre? Mármint a "jóakarók"ra.


Láttuk :).

13. nefis (válaszként erre: 11. - 4726e582cf)
2006. jún. 14. 11:23

Tudom Faw, olvasam a beszólást!


Hát egy kicsit kiakadtam rajta...mágiával én is foglalkozom, még az asztrológia tanulásom időszakából... nem is szeretem, ha valaki azért jön hozzám, hogy idézzem meg a ... szellemét!

Sokszor el sem vállalom, mert ez nem csak rá lehet hatással, hanem sokszor bizony rám is!

Lila felhőcskék pedig tudjuk, hogy hamar elszszállnak.


Magamnak legfeljebb csinálok egy-két törést, mert mindenkinek vannak "jóakarói", de ennyi, többet nem merek, pedig tanultam...sokáig, egyedül meg főleg nem!


Az emberi butaság pedig megint bemutatkozott!:D

12. Droma
2006. jún. 14. 11:21

Szerintem az csak jó ha valaki azt gondolja h nincs rossz oldala,tehát nem is árt senkinek!

Nem nagyon értek hozzá,de azt hiszem h hülyeség azt mondani h nincs se fehér,se fekete,mert van mind2,de attól függ hogy kinek milyen a szándéka!Viszont ha nem ért a mágiához,akkor a jóból is rossz lehet:/

Van egy jó mondás..egyik nem itteni fórumon olvastam:A mágia olyan mint a varázspálca,az egyik vége jó a másik rossz..de ugye a varázspálca közepével nem lehet varázsolni!

Nem teljesen igy volt,de nem emlékszem rá pontosan:)Attól még tetszik:)

11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Nefis)
2006. jún. 14. 11:16

Bizony így van. De egy másik mágiás fórumon megkaptam-tuk, hogy mi ehhez nem értünk és nincs rossz oldala, nincs is fekete mágia......


No comment.


Nem is értek hozzá, nyilván ezért nem is csinálom. Sokat olvastam róla, érdekelt is, jártam mesteremberhez is, és mégis úgy érzem, hogy ehhez nagyon nagy szaktudás kell, tapasztalat és nagyfokú merészség. Mindennek két oldala van. Ha valamit csinál az ember annak van következménye vagy jó vagy rossz, ezt mérlegelni kell, hogy megér-e ennyit a történet.

10. nefis (válaszként erre: 9. - Droma)
2006. jún. 14. 11:09

Így van, ha valaki cipész, akkor jobb, ha marad a kaptafánál!!!!!-, és ezzel nem akarok bántani senkit!, csak jobb legalább egy hozzáértőt megkérdezni arról, amit készülünk megtenni egy ilyen alkalommal, mert mindennek van jó és rossz oldala, akkor is, ha ezt valaki nem akarja észrevenni!

Biztos ismeritek a következő mondatot:

"a kezelés megkezdése előtt kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"

Tessék komolyan venni, láttam már bajt eleget...nem szeretek senki után takarítani!, és szerintem ezzel nagyon sokan így vannak!:)

2006. jún. 14. 10:58

Hello!

Nekem is nagyon tetszett a cikk!Igaz h a másodikat már olvastam:)

Az a baj hogy a neten nagyon sok olyan "varázslatot" lehet találni amit esetleg otthon valaki kipróbál,sajnos olyanok is vannak akik szellemet akarnak idézni!A baj ott kezdődik ha sikrül nekik valami!Mert igaz h mindenkinek van ereje,de nem mindenki tudja irányitani..tehát teljesen a visszájára fordulhat még a segitő "varázslat" is.A szellem idézés meg..jobb nem is beszélni róla!

Nem próbáltam még ilyen dolgokat csinálni..nem azért mert félek,hanem mert nem értek hozzá!

8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - Nefis)
2006. jún. 14. 09:56

Örülök, hogy tetszik. Kicsit félrelátnak az emberek ebben a témában sajna. Mágiáznak ész nélkül, majd csodálkoznak, ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretnék.


Igaz nem én írtam, de köszi :).


Ha lesz, akkor törlődik a topik is és a cikk is. Nem azért tettem fel, hogy vitába fulladjon ismét ez a téma, hanem mert engem érdekel, másokat is, ahogy elnézem, és sok a tévhit sajnos.


Még majd lesz folytatása is, csak még nem jutott időm keresni használható írást :(.

7. nefis (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. jún. 14. 09:54
Fawkes, az enyémeket nem kavartad fel, sőt örültem neki, hogy egy ilyet is láttam:), bár én sem merek mérget venni arra, hogy nem értik félre az emberek e írásodat..., remélem nem lesz semmi gáz vele:)
6. Courage (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. jún. 13. 22:23
Hát...mérget ne vegyél rá:)
5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. jún. 13. 22:23
Remélem nem kavar kedélyeket fel a cikk :).
4. Courage (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. jún. 13. 22:22
Nekem tetszik:) Köszi Fawkes:)
2006. jún. 13. 22:20
Még valami! Nem győzködés nem rábeszélés, nem lebeszélés céljából került fel a cikk. :)) csak érdekesség képpen :).
2006. jún. 13. 22:19

Sziasztok!


A cikk nem azért került fel, hogy újabb vita témája legyen, akit érdekel elolvassa, akit nem az nem olvassa el.


Remélem felkeltik az érdeklődésetek, és mielőtt bármi mágiába fognátok utánajártok néhány dolognak :). Nem csekély veszélyt rejt magában, bár ez nem derül igazán ki a cikkekből.


De igyekszem még több hasznos információt ide feltölteni erről a témáról.

Nem vagyok sem boszorkány, sem mágus, habár van némi közöm ehhez a dologhoz is. Ehhez nagyon nagy tudás és erő kell, nekem meg hiánycikk a tudás ugye, erő meg szerintem mindenkiben van bőven, csak nem használjuk.


Nos, a lényeg, felelőtlenül ne mágiázzon senki. :)

2006. jún. 13. 21:54
Ejtsünk néhány szót a mágiáról, csak a félreértések elkerülése végett. Ezt a cikket próbálom majd még érdekes dolgokkal feldobni, még több információt adva ezzel azoknak, akiket érdekel ez a téma. Tehát néhány sor egyenlőre a teljesség igénye nélkül a mágiáról

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook