Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Negyvenes társkeresők fórum

Negyvenes társkeresők (beszélgetős fórum)


2015. aug. 27. 23:35

[link]

-------

itt se hemzsegnek a sikertörténetek

10. Anikó-70 (válaszként erre: 9. - D7c1719ff7)
2015. aug. 27. 20:11
Akikről írtam, azok esélyt kaptak, de ....hú, hát mesélhetnék.A lelkibeteg az pl nem élt a lehetőséggel, megfutamodott, egy hónap múltán. Később mindenféle magyarázat vot persze a viselkedésére, de a megbeszélt randik egyikén sem jelent meg, pedig többször újra esélyt kapott volna, de ha meg sem jelenik....Aztán volt aki még nem vált el, és még 3 hónap után is csak türelmet kért, el sem költözött, be sem adták a válást, holott elsőre az volt a beetetés, hogy folyamatban van.......aztán az egyik pasinak a volt barátnőjével kibékülhetnékje támad egy hónap után, a volt barátnő mellesleg rámírogatott a facebookon, hogy hagyjam békén az ő pasiját....:D, ezek csak kiragadott kis szösszenetek, hidd el, tudom miről beszélek, ha úgy látom, kilátástalan a helyzet, ha az ember normális kapcsolatot szeretne a társkeresőkről. Másnak esetleg tapasztalata?
9. d7c1719ff7 (válaszként erre: 1. - Anikó-70)
2015. aug. 21. 10:27
kerestem a fórumot az irományod kétségbeejtő, mi a bajod a lelkibeteg és beteg nem tudom mit akarok emberrel, bocsi ffival ők is emberek a nagy dumás kamu emberektől akik magukat dicsmérelik szajkózzák rettegek, aminek nagy része időpocsékolás az mennyivel több?ha őket nem veszed emberszámba és ráadásul felszínesen keresel ne sírj hogy egyedül maradsz a két gyermekeddel pláne, az esélyt mindenkinek egyenlően osztják valaki él vele valaki elrepül felette(~ - ~)
8. csinoska2012 (válaszként erre: 6. - 8707c2ada9)
2015. aug. 19. 09:00
Ha meg sem próbálja az ember....
2015. aug. 18. 19:53

Hmm...talán éppen a hoxa zsákutcájában fogtok találkozni. :)

Nem vagyok bigott, de Isten útjai kifürkészhetetlenek-főleg ha az ember úszik és nem sodródik. :)

2015. aug. 18. 16:17
A "neten" társat keresni, kb. mint egy szük zsák utcában sétálni egyedül!:)
2015. aug. 18. 12:44
Én 44 éves vagyok hasonló cipőben mint te
4. b6fb711c0e (válaszként erre: 1. - Anikó-70)
2015. aug. 18. 12:36
így jártam én is.
3. jeti
2015. aug. 17. 20:57
Több ismerősöm is van, akik netes társkeresőn találtak maguknak társat, és nagyon boldogok.
2015. aug. 17. 13:51
Szia! Hasonló cipőben járok, és a tapasztalataim szó szerint megegyeznek a tiéddel, sajnos. Mindegy, melyik oldalra regisztrálsz, nagy különbség nincs. A netes társkeresésen kívül nem nagyon tudok olyan helyet, ahol ismerkedni lehet a mi korosztályunknak, a spontán találkozások, ismerkedések pedig meglehetősen ritkák. Én is kíváncsi lennék mások tapasztalataira...
2015. aug. 17. 01:20
Sziasztok! Négy éve lettem egyedülálló két gyermekemmel, és azóta sok próbálkozás után szinte feladtam a társkeresés netes formáját. Most még adtam egy utolsó esélyt, nem reklámozom melyik oldalnak, de ezeken én csupa link, beteg, lelkibeteg, nős, nem tudom mit akarok, csak barátnőt vagy szeretőt keresek, válófélben vagyok, ......stb pasival ( bocsi, férfival... ) tudtam megismerkedni, a felsorolás persze nem teljes, de reggelig sem lenne vége ha fel akarnám sorolni mind. Azért nyitottam ezt a topikot, mert kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is, hol ismerkedtek, mihez kezdetek, akik hasonló cipőben jártok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook