Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Négy helyen regisztráltam, ebből háromnak ugyanaz a jelszava. Szerintetek ez jó? fórum

Négy helyen regisztráltam, ebből háromnak ugyanaz a jelszava. Szerintetek ez jó? (tudásbázis kérdés)

10. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 7. - 001269bfc9)
2012. júl. 5. 07:53
Azán emlékezni is fogsz rá, hogy éppen hol tartasz? Szerintem ez nem jó ötlet.
2012. júl. 4. 13:39

Köszi a válaszokat! Én csak itt, az iwiw-en, a Netlogon és TVN-en vagyok.

Banknál nem, szerencsére.

2012. júl. 4. 13:32
Több helyen vagyok én is, 3 változatban használom jelszavaimat, ezeket meg tudom jegyezni.
2012. júl. 4. 13:32

A legegyszerűbb, ha mondjuk háromhavonta megváltoztatod a jelszavadat, de csak a számokat benne.

Pl. elkezded: Abcdefg01

következő hónapban: Abcdefg02 és így tovább...

2012. júl. 4. 13:14
Mindenhol egyforma jelszavam ,ahol nem fogadja el nem is regelek be:)
2012. júl. 4. 13:03

Nekem is volt egy időszak,amikor mindehova u.a. volt a jelszavam,de nem volt belőle soha probléma.


Barátomnak is u.a. mindenhova az a jelszava.


De nekem nincsenek is olyan titkos dolgaim,amit ha feltörnének,akkor olyan hűű,de nagy problémám lenne.

2012. júl. 4. 13:03
Attól függ mié. Bankszámla, paypal, meg aukciós oldal jelszava ne legyen ugyanaz, de amúgy ha itt meg nl cafe megegyezik, az nem gáz.
2012. júl. 4. 13:03

Csak az a baj, ha beazonosítható vagy, akkor így az oldal üzemeltetői látják és esetleg fel is használhatják máshol...de ugye 100 jelszót meg megjegyezni nem lehet.


Javaslom a pénzes oldalakon, pl. banki belépés, szép kártya oldal, provita használj bonyolultabb és más-más jelszót.


Az ilyen FB iwiw hoxa helyekre meg mehet a standard.

2012. júl. 4. 12:59
Bocs, az ugyan szó nem tudom, hogy került a végére..
2012. júl. 4. 12:58
Jelszó problémám van. 4 helyen regisztráltam, ebből háromnak ugyanaz a jelszava, szerintetek ez jó vagy nem? ugyan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook