Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt, 12 napos késés, semmi tünet fórum

Negatív teszt, 12 napos késés, semmi tünet (beszélgetős fórum)


2020. júl. 11. 11:50

Nos ma, az 58ik napon megjött. Jövő hét csütörtökre van időpontom, remélem szerdáig elmúlik, különben le kell mondanom 😔 már csak az a kérdés foglalkoztat, hogy akkor most 2 hete volt peteérésem, a ciklus 44.napján? Mert úgy tudom mensi előtt 14nappal van pé...

Vagy volt peteérés a kb 17-20 napon, csak az utána lévő luteális szakasz húzott el ennyire? Ha ez utóbbi, az hogyan lehetséges? Van tippetek?

2020. júl. 1. 13:35
Hát holnap doki, de nagyon nemtörődöm típus, úgyhogy mindenképpen kell keresnem majd egy magán dokit. Az sztk-s nem szeret vizsgálni, kiadja a papírt, ránézésre megmondja mi a bajom, kérdezni sem lehet tőle, szóval csak ha muszáj, akkor megyek. Egyébként nem jött meg mindig, és a teszt is negatív, szóval remélem vet majd rám azért egy "muszáj" pillantást 😒
5. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Fauna10)
2020. júl. 1. 12:00
Pont az előző ciklusom játszotta ezt el velem, vagy 5 tesztet elpocsékoltam miatta! :) Bár nekem óramű pontosságú. Stressz miatt is késhet. Ha nekem ennyire rendszertelen, azzal viszont kéne foglalkozni. főleg ha szeretnétek babát.
2020. jún. 30. 12:51
Nekem is volt màr szinte majdnem 3hetes kèsès.Lehet stressz miatt is,vagy bàrmi miatt.
2020. jún. 30. 12:01
Remélem semmi komoly, és tényleg csak késik ha nincs baba. Nagyon várom már a csütörtököt.
2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fauna10)
2020. jún. 30. 11:48
Valszeg nem vagy terhes, csak késik. Múlt hónapban én is így jártam, pedig nekem rendszeres a ciklusom.
2020. jún. 30. 11:15

Sziasztok!

Tavaly májusban született meg a kisfiam, novemberben jött meg az első mensi, ez tulajdonképpen a 6. cikluson, de már 12 napja késik... Azt még érdemes tudni, hogy a novemberi ciklus 45 napos volt, aztán 35, 40, 34, 34 naposan voltak. Ehhez a 34hez viszonyítva tartok most a 12 napos késésnél. Szóval nagyon rendszertelen, így lehet hogy több, vagy kevesebb a kimaradás. Utoljára 3 napja teszteltem negatívat xepillel, fogalmam sincs hogy milyen érzékenységű, már kidobtam a papírját. Holnapután megyek orvoshoz, de az itteni nő doki általában ránézésre diagnosztizál, remélem megvizsgál majd. (Rákszűrés lelet miatt kértem hozzá időpontot már 2hete, akkor még szó sem volt késésről és vizsgálatról) tesztet talán ma tudok szerezni, bár abból is csak holnap lesz eredmény. Tünetem semmi említésre méltó, nincsenek görcsök sem, 2naponta max 30percig enyhe felfázós éreztem van, mintha le akarna szakadni a hasam alja. Igazából érdekelne mit gondoltok, és jó volt leírni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook