Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neera szirup fórum

Neera szirup (beszélgetős fórum)


25. KKJ
2021. nov. 3. 16:25
Sziasztok! Bontatlan 1000 ml-es Neera szirup 8000 forintért eladó (2024. februárjáig jó).
24. boki19
2020. ápr. 29. 21:19

Sziasztok!


Eladó egy 1 literes neera szirup. Kb. 3 dl hianyzik belőle. A túl savas folyadékok miatt nem bírtam tovább folytatni.

2020. jan. 11. 14:58

Eladó bontott fél literes Neera szirup, 3 evőkanálnyi mennyiség hiányzik. Szavatossága felbontás után: 2021. 06.15-ig jó.


Folyamatosan hűtőben tartom, nekem túl édes, csak a helyet foglalja.


Aki szeretné kipróbálni, vagy már ismeri, bevált neki: Allee, Eleven center, Kelenföld környékén át tudja venni 4.000 forintért.

2018. aug. 15. 20:29
Sziasztok! 1 liter bontatlan szirupom elado jutanyos aron, Budapesti atvetellel! :)
21. Ájloveju (válaszként erre: 20. - Uritok)
2015. júl. 31. 14:58

Engem érdekelne,de az email cím nem működik!

Chernelreka@gmail.com ha még eladó!

20. uritok
2015. máj. 10. 12:45

Sziasztok!


Van egy komplett Neera szirup szettem (ELADÓ!), teljesen bontatlan. Megrendeltem a hivatalos oldalról (füzet, két kanna szirup, bors), de valahogy nem tudom rávenni magam, hogy elkezdjem, inkább uborkás-citromos-gyömbéres vizet iszom, és figyelek az ételre.


Szeretném eladni, mert annak sok értelme nincs, hogy áll a kamrában. :)


Ha érdekel valakit, írjatok itt, vagy az az.uritok@gmail.com címre.


Szép napot!

19. pammy
2015. máj. 2. 15:34

sziasztok!

Egy friss tapasztalat: 5. napomon tartok,10 naposra tervezem a Neera kúrát. Hááát,nekem az első 4 nap nagyon nehéz volt.. Főleg a rágcsálás hiányzott, nem voltam éhes igazán,csak nekem az evés szertartás és örömforrás. ( 3 négy év alatti kisfiammal vagyok naphosszat itthon,szóval főzni nekik, kóstolás nélkül, illatok, stb. nem könnyű ) Esténként altatás után pedig rendszeres volt a napi jutifali :))) A célom az a bizonyos "utolsó 3 kg" leadása. Az első nap pedig hamar elment,csak este szenvedtem a nasim után,fura volt a tv előtt a bögrét ölelni vacsi helyett. Második nap már du. kettőkor elfogyott a napi adagom, onnantól megittam fél liter üres teát és fél liter vizet.Korán lefeküdtem, mert maga az evés nagyon hiányzott.3.napon szenvedtem a legjobban eddig, kiürült belőlem minden már, 0,7 kg-val mutatott kevesebbet a mérleg reggel. Sóvárogtam a függőségeim után,úgymint só,cukor,fűszerek.Érdekes ,hogy a napi két tejeskávém eszembe sem jutott, gondolom mert koffeinmenteset iszom mindig.Próbáltam jobban beosztani az adagomat, inkább közbeszúrtam egy-egy pohár vizet,híg üres teát. Hiába.Pont vírus tombolt a fiúknál és jött ki belőlük minden, éjjel nem aludtunk, és hát hegyekben állt itthon a ropi,keksz... egyszerűen a kezem a számba tett egy ropit. Jó,egy szál ropi nem a világ vége,de nagyon szenvedtem. Annyira,hogy egy melegszendvicsből megrágtam és kiköptem pár falatot. Muszáj volt ízeket éreznem. Ez volt a legalja azt hiszem.A 4.nap a bűnbánásé,és az acélos akaretőé volt,délutáni alvással és korai fekvéssel. Sikerült nem bűnözni. 5. nap eddig a legjobb, átlendültem a függőségeimen, a mérleg is újabb 0,3 kg-val kevesebbet mutat. Hurrá! 4 nap szenvedésért -1 kg.

De kitartok,ma túlleszek a felén.


Amikor még nem voltak gyerekeim,és nem ültem egész nap itthon,ezerszer könnyebb volt. Akkor nem volt tele a hűtő és a kamra,nem kellett kenyeret kenni,főzni, gyermeket etetni falatonként...Sőt aludtam egész éjszaka,ami szintén fontos az anyagcserének (is) Ennél a mostaninál nehezítettebb pályát nem tudok elképzelni,de ERŐS VAGYOOOOK. folyt.köv...

2015. ápr. 26. 16:08

Neera szirupom van eladó! 1l-ből hiányzik egy adag, vagyis 1,5 dl.

Jutányosan adom, csak vigyétek!

Köszi!

17. molgabi (válaszként erre: 16. - Milegyek)
2015. márc. 5. 07:22
szia, egyben van, mennyi lenne?
2015. febr. 28. 16:55

Sziasztok!


Győrben 1000 ml bontatlan Neera szirup eladó!

2015. febr. 23. 16:19
Neera szirupot vásárolnék!06706232060
2014. febr. 23. 07:34
sziasztok, ha valakinek maradt neera szirupja esetleg átvenném!! üdv
2013. aug. 16. 14:49

Az ilyen fórumok miért halnak ki? Hihetetlen már komolyan!

Érdekelne olyan ember aki végig csinálta a kúrát, hogy mennyire találta nehéznek azt a 10 napot?

12. gabcsi
2013. aug. 2. 13:36

Sziasztok,

Sajnos nekem sem jött be.

Ebből kifolyólag van 4 lefóliázott,bontatlan dobozom 2014.03.14-ei lejárattal.

Én 5900 Ft-ért vettem. Ha valakinek kell fél áron el tudom küldeni postai utánvéttel.

gabi.selmeczi@gmail.com-ra is tudtok írni.

11. lilly1976 (válaszként erre: 10. - Kanalasgém)
2013. márc. 4. 15:29
Szia!!Megvan meg a szirup?Erdekelne...Koszi a valaszt!
2012. nov. 16. 08:12

Sziasztok!


Nekem sajnos nem jött be a kúra, émelygek az ízétől, így nyakamon maradt két doboz bontatlan szirup (még fóliázott). Akit érdekel, keresssen meg, jutányos áron eladom.


KGem

2011. jan. 9. 21:09

sziasztok, sztem jo a sima juhaarszirup is , mert van juharszirup kura is , amerikában mert ugye ott jobban lehet kapni a juharszirupot

beyonce állitolag ezzel fogyott 2 hét alatt 10 kg ot ,nem tudom , meg lehet h olcsobb is

de olvastam h a neera ban is van juharfa kivonat meg minden

szoval sztem mindegy h melyiket használjuk ha a receptet követjük, mert mindkettőnek ugyanaz

eddig énse probáltam, mert holnap akarok majd venni

de csak jot hallottam rola , h nem éhes az ember egyáltalán és energiát is ad, de nem szabad semmi szilárd ételt enni mellé

sztem hatásos lesz , legalábbis remélem ,14 napos kurára készülök

2010. dec. 21. 21:40
elado 1 neera szirup 5000 ft-ért
2010. okt. 19. 18:08
Sziasztok, van egy bontatlan Neera 500 ml-es italom, eredeti csomagolásban, fólia még rajta van. 2012. május 1-ig érvényes. Akit érdekel, kérem jelentkezzen a 30 274 55 37-es telefonszámon. Az árban megegyezünk!
2009. júl. 17. 07:02
Szerintetek a sima juharszirup nem jó a NEERA kúrához? Sokkal olcsóbb lenne!
2009. júl. 16. 07:48
Holnap kezdem a Neera kúrát, tényleg nem leszek éhes a kúra alatt?
2009. jan. 29. 15:06

Sziasztok!


Holnap fogom elkezdeni másodjára! Egy évvel ezelőtt csináltam már, akkor leadtam 5 kg-ot, s azóta nem jött fel semmi, ami szerintem nagyon szuper! Igen, bűn rossz íze van, s ha már rá gondolok, hogy ezt fogom most inni 10 napig, már öklendezem, DE valamit valamiért! Aki holnap kezdi jelentkezzen!!!

2008. okt. 1. 07:50
Kedves vagyol myly...
2008. szept. 30. 08:38
2008. szept. 30. 08:37

Sziasztok!

Mit tudtok a Neera-ról?Kiszeretném próbálni.Mennyit lehet vele fogyni és milyen az íze?Tényleg elveszi az étvágyat?Semmit nem ehet mellé az ember?Inni mennyi kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook