Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas pulzus, szívtáji fájdalom, szédülés fórum

Magas pulzus, szívtáji fájdalom, szédülés (beszélgetős fórum)


14. epervirág (válaszként erre: 1. - Kata8807Vazsi)
2019. márc. 14. 11:47
Szia! Szerintem minden rendben van veled èn Concor nevű gyógyszert szedem ( pulzus csökkentő) mèg igy is 90 fölött szokott lenni a pulzusom.Nekem amugy panikbetegsègem van!
2019. márc. 14. 09:27

Jajj bocsánat. :)

Tehát este jutott eszembe hogy az orvos még a q10et mondta hogy vegyek a patikában és azt is szedjem. -néén tudom hogy az mire való de ma megyek és veszek.

2019. márc. 14. 09:25

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Megírom majd nektek hogy mit mondott a kardiológus.

Este jutott eszembe hogy az orvo

2019. márc. 14. 08:01

Terheléses EKG nélkül nem lehet biztosat mondani. Amúgy meg engedd el a stresszt, sportolj, élvezd az életet!

Az én pulzusom is mindig magas volt, 80 körül. Mióta sportolok, 70 alatt van. Sőt! előfordul, hogy hosszabb pihenés után 60 alatt. Lassan 50 leszek, és irtó jól érzem magam a bőrömben!

2019. márc. 14. 07:53

A régóta fennálló fizikai-idegi leterheltség, túlhajszolt tempó is okoz(hat) ilyen tüneteket, a szervezet kezdi felélni tartalékait. Oda kell figyelni, különösen így tél végén.

A MagneB6, ill. Vas + C vitamin szedése segít(het).

Persze a legjobb, amit tettél, hogy elmentél dokihoz. Helyre fogsz rázódni, figyelj oda a zöldség-gyümölcs fogyasztásra is.

2019. márc. 14. 05:23

Sziv uh kéne,engem is odaküldtek,kiderült,hogy az egyik szivbillentyűm gyengébb..ezzel nem is tudnak mit csinálni.

Ugyanilyen tünetekkel mentem dokihoz.

2019. márc. 13. 22:34
Káliumhiány ?
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Kata8807Vazsi)
2019. márc. 13. 22:22

sokat dolgozok nem pihenek ki magam"


A stressznek 1000 formája van. Lehet hogy az alattomos fáradtság, lehet hogy idegi vonalon kimerültség

Én eleget nyűglödöm a szivemmel és pánikkal, de a kávé semmit nem befolyásolt a tünteimen


Nyugi, majd a kardiologus kivizsgál

6. Kata8807Vazsi (válaszként erre: 4. - Timycat)
2019. márc. 13. 22:19
Magnéziumot nem mondta konkrétan. Azt mondta a porra amit felírt, hogy az nem gyógyszer, inkább vitamin. Tehát lehet hogy van benne magnézium is. Nem tudom :/
2019. márc. 13. 22:17
Reggel iszok egy kávét de nagyon sok tejjel. Inkább tejeskávé. Délután néha iszok egy 3in1 kávét, de azt ritkábban. Mostanában nagyon sokat dolgozok nem pihenek ki magam. Csak az aggaszt hogy fáj a szivtajekom a gyógyszer szedése mellett is. Igaz sokkal ritkábban.
2019. márc. 13. 21:47
Magnézium szedését nem javasolta az orvos?
3. globus (válaszként erre: 1. - Kata8807Vazsi)
2019. márc. 13. 21:40
Mennyi kávét iszol? Ez is meg tudja tekerni a szívfrekvenciát. Reméljük, néznek majd pajzsmirigyhormont laborban.
2. e528a9eaf0 (válaszként erre: 1. - Kata8807Vazsi)
2019. márc. 13. 21:35

Normal pulzus: 65-85 utes/ perc.

Szoval igen,normalis.

2019. márc. 13. 21:25

Sziasztok.

Pár napja enyhe fájdalmat éreztem a szívem körül. Elmentem a házi orvosomhoz, csinált ekg-t megnézte a vérnyomásomat. Azt mondta hogy az ekg-val minden rendben, a pulzusom magas. Mindig 80-90 fölött volt. Felírta a Nebilet nevű gyógyszert és valami port amit a gyógyszertárban kevertek ki. Mindegyikből 1et kell naponta szednem reggel.

Azt mondta hogy szinte biztos hogy ettől elfognak múlni a panaszaim.

2 napja szedem, a szív tájéki fájdalmat ritkán érzem és minimálisan szédülök. Hétfőn megyek vissza hozzá nagy laborba. Kedden megyek kardiológushoz. A pulzusom 65 és 76 között van azóta mióta szedem.

Szerintetek ez normális, nem kell aggódjak?

Köszönöm szépen a segítségeteket. További szép napot! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook