Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ne mérgezze magát! fórum

Ne mérgezze magát! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

18. Teráz (válaszként erre: 9. - Time)
2007. jún. 28. 20:03
Eredményed mi lett?
17. time (válaszként erre: 16. - Ilda)
2006. ápr. 14. 23:22

6-7 alma ment le naponta, s végül csak 4 napig bírtam az egy hét helyett. A gyomrom jól viselte, de egy idő után fáradtabbnak éreztem magam. Persze az időzítés sem volt az igazi növő holdnál.

Most próbálom a délelőtt és délután csak almát betartani. Nem sok sikerrel. :(

16. ilda (válaszként erre: 15. - Time)
2006. ápr. 8. 21:09

Szia !

Mennyi almát eszel meg naponta ?

Bírja a gyomrod ?

15. time
2006. ápr. 8. 13:20

Most megy az almás tisztítókúra harmadik hete, tisztán alma. A tisztulás mellett eddig -5 kiló, ami szintén tiszta öröm!:)

Persze kérdés, hogy mennyi marad majd utána.

14. 'szti (válaszként erre: 13. - Ilda)
2006. márc. 25. 11:47

Örülök,hogy olyan cikket találtam,ami hasznodra vált :-)

Egészségedre!

13. ilda (válaszként erre: 12. - Time)
2006. márc. 25. 11:19
Jól bírtam, 5 nap lett.Mma már megtörtem a böjtöt, úgy éreztem ennyi elég lesz.Én is keserűsót használtam ,mától pedig az ökonetből egy terméket ami szintén méregtelenít. Szerencsémre itthon dolgozom így nem okozott gondot a pihenés ,bár csak az első két nap volt húzós utána inkább energikusabb lettem .Egész biztos ,hogy ősszel is megcsinálom .)))
12. time (válaszként erre: 11. - Ilda)
2006. márc. 24. 09:15

Hajrá Ilda! Most, tavasszal talán tovább bírod. Beöntést csináltál? Szoktam ilyen böjtös néhány napot csinálni, s akkor glauber sót használok beöntés helyett.

Tudsz még dolgozni, toppon lenni? Nekem az szokott gond lenni, hogy ha nem tudok lejebb venni és sokat pihenni, akkor abba kell hagynom.

Én az írt almakúrát kezdtem el. A délelőtt csak alma jólesik, még a szokásos kávémat is elhagytam mellette. Viszont a csak almás héttől már előre fázom.

11. ilda (válaszként erre: 5. - Ilda)
2006. márc. 23. 08:08

Jelentem , megkezdtem a negyedik léböjt napot.

Egész jól bírom :)))

10. 'szti
2006. márc. 21. 14:23

Hoppá.Most mazsolázgattam a korábbi fórumokból és rábukkantam erre a citromosra más néven, plusz tapasztalatokra...elgondolkodtató.

Ferencsik Pista bácsi-féle citromkúra alatt fut.

9. time
2006. márc. 21. 13:37

Sziasztok!

A neten találtam egy ígéretesnek mutatkozó alma-kúrát:

Öt hétig tart a kúra, az első héten délig almát egyél, majd szokás szerint ebédelj és vacsorázz. A második héten délig és vacsorára almát fogyassz, és ebédelj a megszokott módon. A harmadik héten egész nap almát egyél, öt részre elosztva. A negyedik héten ismételd meg a második hét menetét, az utolsó héten pedig az első hét programját.

S persze a napi legalább 2 liter víz itt is érvényes.

Nagyon gondolkodom rajta, hogy belefogok. Az almát imádom, a tisztulás nem árt, fogyni meg jó lenne. :)

8. Aranyalma (válaszként erre: 7. - 'szti)
2006. márc. 20. 15:53

:)

Akkor én is kipróbálom!

Csak vigyázni kell, hogy egyszer a jobb kezeddel csavard, máskor pedig a ballal, hogy egyforma izmosak legyenek. :)

2006. márc. 20. 15:50
Jelentem a citromos egyelőre nem gáz, bár még csak napi 4-nél tartok. Éhesebb nem lettem tőle és még izmosodok is, míg csavargatom :-))))
2006. márc. 20. 12:55
Én a citromost vagy a rizs-alma kúrát fogom megcsinálni. Remélem kibírom, nem rajongok a rizsért. :)
5. ilda
2006. márc. 20. 12:36
Ma elkezdtem a léböjtöt, majd kiderül meddig bírom. Az utolsó ősszel volt , akkor csak 4 napig bírtam.De majd most !!!:))))
4. 'szti (válaszként erre: 3. - _kleo_)
2006. márc. 17. 11:16

Én a citromosat kipróbálom, az nem tűnik szörnyűnek, majd kiderül a savam mit szól hozzá

:-)

2006. márc. 17. 10:08
Hu, hat en biztos hogy reggel 10-re elahalaloznek barmelyik tisztitokura folyomanyakent.
2. ilda
2006. márc. 16. 13:23
Pont ezen gondolkodtam,hogy itt az ideje a tavaszi "nagytakarításnak".
2006. márc. 16. 11:27
Közeleg a tavasz, a szervezete nagytakarításra vár! Hasznos tippekkel, kúra-javaslatokkal segítjük az ön újjászületését.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook