Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ncore-on és úgy általában a torrenteknél hogy működik ez? fórum

Ncore-on és úgy általában a torrenteknél hogy működik ez? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 29. 19:47
Köszönöm :)
5. a97b9a4e4e (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. nov. 29. 19:44
Az attol is fugg hogy milyen tagsagod van. A sima juzereknek asszem öt. Most nincs kedvem belepni, de ott le van egyebkent irva reszletesen a dolog. En mar nem nagyon hasznalom. Vannak ingyenes torrentoldalak is. Kulfoldiek. Be se kell jelentkezni hozza. Ott nem kell visszatolteni semmit. Csak ha akarod. Leszedem idegen nyelven a filmet, aztan keresek hozza magyar feliratot. Jobb szeretem ugy nezni mint szinkronosan. A szinkronoson mindig bealszok.
4. Bless the child (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2020. nov. 29. 19:40
Asszem 5-nél szankcionalnak. Én mindig rendes vagyok, odáig nem jutok el😎
2020. nov. 29. 19:38
Akkor gyorsan elmondom mielott torlik. Ha nem tolti le senki, akkor is seedbe kell lenni X ideig. Azt is szamolja a rendszeruk. Ha egyszer mar visszatoltotted utana azt csinalsz a torrenttel amit akarsz. Akar torolheted is. Akkor van gaz, ha ido elott torlod, mert akkor ha osszejon nem tudom mennyi torrent amit nem toltottel vissza megvonasban reszesulsz. Sot ha ez tobbszor megismetlodik, akkor ki is tiltanak.
2020. nov. 29. 19:19
Vszínű törölve lesz a fórumod
2020. nov. 29. 19:17
Ugye ha letöltöm valamit azt vissza is kell tölteni. Na ha visszatöltöttem és utána letörlöm a gépemről az anyagot az úgy még vissza lesz töltve? És ha utána újratelepítem a gépet? És ha olyan anyagot töltök le amit valószínűleg nagyon kevesen vagy senki, akkor is megy a visszatöltés vagy ahhoz hogy visszatöltsek meg kell várni hogy valaki letöltse? Ez nekem mindig is zavaros volt hogy hogyan is működik ez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook