Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Navon M502 miért nem fogadja el a SIM kártyát? fórum

Navon M502 miért nem fogadja el a SIM kártyát? (tudásbázis kérdés)


8. Maryka1962 (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2015. júl. 12. 20:35
Hát, ahogy írtam az előző hsz.-ben, magam sem tudom, hogy mit pipáltam ki.Mivel addig, míg ide eljutottam, már tiszta zizi voltam. Úgy voltam vele, akármit csinálok már, ha nem sikerül, akkor úgyis holnap szervízbe viszem, és beállítják. Ha jól emlékszem rá, valahogy bementem a sim kezelése, vagy tulajdonsága menübe, és ott a zárolás feloldása menüt pipáltam ki. Szép estét kívánok neked.
7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Maryka1962)
2015. júl. 12. 16:43

Ennyit bármikor :)

Ahol olvastam a hibárol, ott nem ez volt a megoldás, hanem szerviz.

Lehet hogy ott is csak kipipáltak valamit a tulajnak


Azért ird ide a megoldást, hátha valakinek ugyanez lesz a hibája

6. Maryka1962 (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2015. júl. 12. 15:28
Köszönöm szépen a válaszodat. Idő közben megoldottam a problémát. Valamit ki kellett pipálnom, hogy engedélyezzen, de már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt. :-) Köszi, még egyszer a segítő szándékot.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Maryka1962)
2015. júl. 12. 15:08
A neten összesen egy ilyen panasz volt, megoldás nem, úgyhogy szerviz.
4. Maryka1962 (válaszként erre: 3. - Aeac164568)
2015. júl. 12. 11:33
Én egy technikai problémára várom a választ. Hogy kinek, melyik készülék jön be, az szubjektív. A problémámra ezek szerint te sem tudod a választ. A hozzászólásod nem segített,sajnos. Szívesen veszem további hozzászólásaidat, ha az a probléma megoldását segíti elő. További szép napot! :-)
2015. júl. 12. 11:12

Hiba volt Navon-t venned!

Csoda, hogy megkapta a forgalomba hozatali engedélyt vagy a minőségi tanúsítványt...

:D

Magyarán ki is dobhatod, annyit ér a telefon...

2015. júl. 12. 09:43
Vettem egy Navon M502-es telefont, ami kártyafüggetlen. A másik telefonból szerettem volna áttenni bele a sim kártyát, de sajnos, nem fogadja el a pin kódot. Ha beütöm, azt írja ki, hogy hibás kísérlet. Még 2 lehetősége maradt. Ha visszateszem a régi telefonba, ami egy Samsubg Galaxy Ace Gt-S5830i, akkor semmi gond. Mi lehet a probléma?
2015. júl. 12. 09:42
Navon M502 miért nem fogadja el a sim kártyát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook