Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NAV-tartozás, mi lesz vele? fórum

NAV-tartozás, mi lesz vele? (tudásbázis kérdés)


5. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 01:04
Ja és még annyi,hogy minden jövedelemről másolat csp ,nyugdijszelvény ,ápolási díj,stb. Vagyoni helyzetet vizsgáltak hiába volt 2 kiskorú gyermek én özvegy a kicsi beteg . Nem volt egyszerű. De bízzunk benne,hogy ez egy más opció és sikerül 😊
4. Böce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 01:01

Szia!


Ha van ügyfélkapud, e-papíron adj be egy kérelmet, hogy a részletek fizetésének felfüggesztését kéred a veszélyhelyzet, vírusveszély idejére. Megírod indoklásként, hogy édesanyád nem tud dolgozni.

3. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 00:58

A részletfizetést engedélyezték? Van róla határozat?

Nem igazán segítőkészek, felszólították a 7 és 13 éves fiam ,hogy 15 napon belül fizessen 96 ezer Ft illetéket 😁 külön kérvény kellett ,hogy kitolják a határidőt legalább nagykorúságig. Holott úgy szólt a levél K.k Jóska Pista . Még így is 5000 Ft illetéket fizettem csupán ,mert írtam pár szót ,hogy mégis miből?😆 Addig nem válaszoltak míg nem ért oda az újabb kérvény a bélyeggel. Ez már nem most volt,de azóta sem javult a helyzet.


Na de ez most más sajnos 😕 , szerintem is próbáld meg kérvényezni,ahogy Globus tanácsolta ,hátha még mérsékelni fogják a havi részletet. Ha egyáltalán van már határozat.Nincs jobb ötletem ☹️

2020. márc. 27. 20:49
2020. márc. 27. 20:44

Házat vásároltunk, ami után illetéket kellett fizetni. Mivel egy összegben megterhelő lett volna, ezért részletfizetést kértünk. Édesanyám viszont határozatlan ideig nem tud dolgozni a vírus miatt (külföldön dolgozott), ezért az a plusz pénz is jól jönne.


A kérdésem az lenne, hogy aki jártas ebben a témában, tudja esetleg, hogy van-e lehetőség ennek a felfüggesztésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook