Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NAV járuléktartozáshoz, milyen kedvezmények vannak? fórum

NAV járuléktartozáshoz, milyen kedvezmények vannak? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 4. 18:46

Na,megkaptam a felvilágosítást,hogy csak két inkasszót adnak ki,utána jön a végrehajtó:OO

Így megoldottuk,kifizetjük a maradék összeget-igaz a férjem mínusz 400-ig lemegy,de legalább nem jön a "kaszás"

Már csak munka kéne-de a beígért állást már más kapta meg-egy csókosabb:OO Ez van.Ez Magyarország!

2013. máj. 30. 15:30

Eltelt két hónap,és mivel nincs állandó munkám,momentán semmilyen állásom sincs:O

Ezért már inkasszóznak:(

Túl gyorsan történnek az események:(

Habár elkezdtem fizetni nekik,a nagyobb összeget törlesztettem-már kb 500 ezer van hátra,de nagyon rám szálltak:((

Most már annyit tudok tenni,mivel 35 naponta kasszíroznak-havonta küldök egy nagyobb összeget.

De miből???? Állítólag augusztusban nyugdíjba megy egy dajka a lányom ovijában,és szeptembertől lesz állásom.Addig sajna nem nagyon tudok fizetni.

Ilyenkor mi van?

Tegnap arra ébredtem,hogy jött egy SMS-levontak 324 ezer forintot-Ezt az életbiztosításom felszámolásából utalták a számlámra,éa NAV-nak ment volna-de ezután már csak a családi pótlék jön havonta.Mit tudnak tenni? Vonják havonta a 30 ezreket?

18. tixtina (válaszként erre: 17. - Tixtina)
2013. ápr. 3. 09:41
fennmaradó
2013. ápr. 3. 09:40

Megkaptam a válaszukat.

Munkáltatói igazolást kérnek,mivel beírtam a kérelmembe,hogy áprilistól lesz munkám.

Mivel az az összeg,amit beírtam-a férjem nyugdíja már le van terhelve OTP hitellel,és hozzáadták ugyan a családi pótlékot is,de 66100 forint jött ki négyünk megélhetésére,és 78 ezret kéne vonjanak-így kérik a munkáltatói szerződést.

Egy a bibi,még nem dolgozom:((

Most intézzük,hogy felvegyenek az egyik óvodába.

Beszéltem az ügyintézőmmel,és próbálok egyezkedni velük-felszámoltuk a férjemmel az életbiztosításainkat-így a nagyobb összeget be tudnám fizetni,és 600 ezer maradna.

A hölgy elmondta,hogy kérhetek a fenn,maradó összegre 36 hónapot,akkor csak 18 ezret kéne törlesszek-viszont ahhoz is kérnek munkáltatóit sajnos:(

2013. márc. 9. 16:04
Nem jött még válasz,jó sokáig ülnek rajta:O
15. dundika1988 (válaszként erre: 11. - Tixtina)
2013. febr. 14. 14:40
Igen.amig azt nem irja,hogy fellebbezesnek helye no.
14. tixtina (válaszként erre: 13. - Mkjudit)
2013. febr. 12. 12:23

Köszi-valahogy kimászunk belőle,szerencsére nem tizmilliós összegekről van szó:O

Nézzük a jó oldalát-rendezve lesz az egészségbiztosításom,és a nyugdíjam.

13. mkjudit (válaszként erre: 9. - Tixtina)
2013. febr. 12. 09:55
Sajnállak:-((
12. e28c748947 (válaszként erre: 9. - Tixtina)
2013. febr. 11. 22:43
Ja bocs, azt hittem nagyobb a baj:)
11. tixtina (válaszként erre: 6. - Dundika1988)
2013. febr. 11. 22:29
Ja,hogy többször is lehet fellebbezni???Ezt nem tudtam:O
10. tixtina (válaszként erre: 7. - Dundika1988)
2013. febr. 11. 22:22
Lehet,azért -mert nincs a nevükön semmi,és nincs miből vonni-mert az ügyintéző kerek-perec megmondta,hogy jönnek árverezni,ha nem tudunk fizetni:O
9. tixtina (válaszként erre: 8. - E28c748947)
2013. febr. 11. 22:18

kitöltöttem,beadtam elektronikus úton,mert csak úgy lehetett-de az a baj,hogy több ingatlan is van a nevemen-egyet írtam be,ahol lakom.

ha utánanéznek,akkor bukta:o de ,ha beírom,akkor tuti nem adnak részletfizetési kedvezményt,mondván adjam el az egyik ingatlant.

Hát próbáljon most az ember ingatlant eladni:(

Az a baj,hogy nagy értékű ingatlanjaim vannak-30 milla felettiek-ezeket a legnehezebb eladni:(

2013. febr. 11. 21:42

Töltsd ki a 10FAM01-es nyomtatványt,hazudj,de csak úgy, hogy a NAV (illeték,földhivatal,vpop és a saját adataid)sok mindent ki tud rólad a tudtod nélkül deríteni.Nehogy a kiderített adatok alapján nagyobb szarba kerülj, mint amibe most vagy.

Szóval töltsd le a netről ezt a nyomtatványt és töltsd ki, add fel postán.

2013. febr. 11. 21:30
Nézd meg a tízmillió feletti tartozokat fent a neten a lista nevszerint. Van akit ismerek iz. Azokat ne félj nem basz... -jak. Micsoda egy banda ez. Ne hagyd magad. Irj nekik 5 oldalas levelet, hogy milyen okokbol nem tudsz fizetni.
6. dundika1988 (válaszként erre: 5. - Tixtina)
2013. febr. 11. 21:27

Szerintem igen, lehetséges. De, ha nem muszáj nem nyulnek hozzá csak, ha minden kotel szakad. Elengedik hidd el, mit tudna mást csinalni?

Amugy minel tobbszor fellebbezel annál több időt nyersz. Ha pénzt akarnak latni, elengedik. Ha foglalozni akar is, fellebbez amig el nem engedi. Ha kell hazudj.

2013. febr. 11. 20:04

Már abban is gondolkodtunk a férjemmel,hogy az életbiztosításainkat felszámoljuk, 450 ezer hiányzik:O

Esetleg erre a fennmaradó összegre kérhetnénk részletfizetést?

4. tixtina (válaszként erre: 3. - Dundika1988)
2013. febr. 11. 20:00

Értem.Megírtam nekik,hogy jelenleg munkanélküli vagyok,márciusban lesz meg a vizsgám,és áprilistól lesz munkám-legalábbis megígérték az óvodában.

Úgyhogy májustól tudnám törleszteni.

Max.20 hónapra lehet kérni csak.

3. dundika1988 (válaszként erre: 2. - Tixtina)
2013. febr. 11. 19:57
Ha elutasitjak add be megegyszer a kerelmed. Mond meg a nincsból nem tudsz fizetni.Ird meg, hany reszletet tudsz biztositani hanyadikaig. De, ha abba belemennek akkor fizetni kell, mert ha akkor csuszol akkor megint egybe kérik.
2013. febr. 11. 19:49

Sziasztok!Megjött visszamenőleg a járuléktartozásom-nem dolgoztam,és elfelejtettem leadni a vállalkozóimat-2010-februártól kiszámláztak 1 millió 500 ezer járulékhátralékot:O

Már kértem részletfizetési kedvezményt,de úgy hallottam,nem szokták megadni:(

Kinek,milyen tapasztalata van ebben a témában?

2013. febr. 11. 19:46
NAV járuléktartozáshoz, milyen kedvezmények vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook