Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Naturkozmetikumok között keresnék hatékony dezodort. Tud valaki ajánlani olyat, ami tényleg hatásos? fórum

Naturkozmetikumok között keresnék hatékony dezodort. Tud valaki ajánlani olyat, ami tényleg hatásos? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 21. 20:21

Ami nekem most nagyon bevált: Olivia Natural teljesen természetes összetevőkből (alumínium sóktól mentes) álló krémdezodor. Kétféle illatban rendeltem. Az egyik kubeba-ylang ylang, a másik teafa-levendula. Mindkettő nagyon jó, simán lepipálja bármelyik márkás deót.

Mivel nem tömíti el a pórusokat, ezért az izzadást nem igazán gátolja, viszont nincsenek kellemetlen szagok. Végig próbáltam már szinte az összes Niveát, Dove-ot és társaikat, egyik sem teljesített ilyen jól. Az ára 790 ft, de elég sokáig elég lesz.

2011. aug. 19. 09:31
Én Dr.Organic deot használok, gránátalma illatú, igazán kellemes és tartós. De van belőle többféle, Müllerben (is) lehet kapni.
2011. aug. 9. 17:17

Nekem csak a kristálydeó vált be, abból is egyik fajta, aminek most nem jut eszembe a neve. Kb 2700 ft volt.

Weledát én is vettem, kb 3000 ft volt. de büdösen izzadtam akkor is :)

2011. aug. 8. 23:01
ez a téma engem is érdekelne. vki? tapasztalat?
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Gavrilo1)
2011. febr. 24. 09:05
A legtöbb termékcsaládnak van deoja, de nem akarok most próbálgatni több ezres termékeket. :( Szeretnék biztosra menni. Ezért várnék olyanoktól tippet, akik izzadékonyak, natur/biotermékeket használnak és be is váltak.
2011. febr. 24. 09:02

Én is aalverdét használok, de én nem igazán vagyok izzadékony nekem tökéletestes.

Estleg a weleda családnak is van deoja, vagyis biztos van.

2011. febr. 24. 07:15

Eddig az Alverde 2féle dezodorát próbáltam ki. Érdekesmód nyáron nem volt semmi gondom, most télen, a réteges öltözködésnél viszont veszített hatékonyságából. Igen kellemetlen, és hiába volt tökéletes a d*ve, nem térek vissza rá.

Ha van itt olyan, aki szintén izzadékony és natur- vagy biodezodort használ, ami tényleg hatásos is, kérem, segítsen.

2011. febr. 24. 07:13
Naturkozmetikumok között keresnék hatékony dezodort.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook