Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Naturizmus, avagy testi szabadság.) fórum

Naturizmus, avagy testi szabadság.) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
49. Castellina (válaszként erre: 46. - Spinneli)
2010. júl. 7. 13:39
valakinek vagy van akaratereje vagy nincs
48. Binky (válaszként erre: 47. - Binky)
2010. júl. 7. 13:29

Egyébként megint nem értem mi a bajod, megint elkezdődött a terelés...az a gondod, hogy nézned kell a 'normális' strandon a monokinizőket? És hogy ezek a monokinizők pl sokszor elhanyagoltak? Vagymostmivan?

A sörhas (számomra) ronda, de nem mondanám, hogy a sörhasúak ne járjanak strandra.

Ha meg az emberek egészségtelen táplálkozásával és a mozgáshiánnyal van bajod, ahhoz nem kell strandra menni, csak kimenni az utcára, hogy lásd.

47. Binky
2010. júl. 7. 13:25

Mindenkinek megvan a maga gyengéje, van akinek a hasa és kész...azért mert valaki nagyobb tömegű mint te és nehézre esik lefogyni, még nem gyenge...

saját példámból ezt látom.

46. spinneli (válaszként erre: 45. - Castellina)
2010. júl. 7. 12:57
nem feltétlen, ez az egyik szelete az életnek.
45. Castellina (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2010. júl. 7. 12:52

Ha valakinek gyenge az akaratereje, akkor nem csak a nem evéshez gyenge, hanem sok minden máshoz is...

a mondást meg is fordithatjuk: ép lélekben ép a test is:))

44. Castellina (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2010. júl. 7. 12:50
én is:)
2010. júl. 7. 12:29
bár egyébként én egészséges életmód alatt nem bioezoöko megfizethtetlen babcsíra evést,és 24 órás konditermezést értek hanem sok zöldséget, gyümölcsöt és több mozgást gondolok.
42. Castellina (válaszként erre: 40. - Spinneli)
2010. júl. 7. 12:29
Én csak azt írom le, aki nem tesz semmit!
41. Castellina (válaszként erre: 37. - Exhi)
2010. júl. 7. 12:28
Erről beszélek, hogy megszokottá válik, hogy elfogadjuk! nem az öregedést, az rendben, hanem azt, hogy fiatalon vagy középkorúan úgy nézünk ki, mintha saját dédszüleink lennénk. és ez a gáz!
40. spinneli (válaszként erre: 39. - Castellina)
2010. júl. 7. 12:28

persze, értem a felfogásodat, sőt egyet is értek vele.

Csak azt mondom, hogy nem kell leírnod az embereket, rájuk kell bízni, hogy megérjen az elhatározás, illetve minél jobban támogatni azt, hogy megfelelő információhoz jussanak.

2010. júl. 7. 12:26

én nem a test kultuszát reklámozom!

a lélek fejlődése ugyanúgy fontos, a belső értékek!

De a test ugyanúgy hozzánk tartozik...

38. spinneli (válaszként erre: 35. - Castellina)
2010. júl. 7. 12:25
Ha valaki kövér nem biztos, hogy szarik az egészségére, csak gyenge.
37. exhi
2010. júl. 7. 12:24
Szerintem mindegy, hogy nudista vagy textiles strandra mégy egy idősebb ember mind a két helyen ugyan úgy néz ki a fürdőnadrág vagy a fürdőruhák nem tüntetik el a kor jeleit. Szörnyülködhet bárki a textiles strandon is, hogy hogyan néz ki ez vagy az. A nudista strandon azonban ezt mindenki elfogadja, hogy nem mindenki tökéletes testű, hogy idővel megöregszünk. Nem bámulják egymást, és nem ütköznek meg egymás külsején az emberek. A meztelenség a legtermészetesebb állapota az embernek...
36. Castellina (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2010. júl. 7. 12:23
még szerencse
35. Castellina (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2010. júl. 7. 12:22

Baj, hogy nem számít az embereknek, hogy hogyan néznek ki! szarnak rá és az egészségükre is, de csak addig, amíg hátrányuk nem származik belőle!

Pl nem veszik fel egy állásra, mert kövér, nem jó a megjelenése, mert találkoztam ilyennel is.

vagy a 20. pasi utasitja el azzal, hogy kövér

vagy nem tud felmenni a lakásába, mert elromlott a lift és vért izzad, mire felcipeli a saját tömegét

vagy nem kap magára ruhát, olyan deformált a formája

sorolhatnám...

34. spinneli (válaszként erre: 33. - Castellina)
2010. júl. 7. 12:20
Én úgy látom, hogy az egészségtudatosabb életmód egyre nagyobb teret hódít itthon.
2010. júl. 7. 12:17

Én a rendes strandon ugyanúgy elborzadok. Ott is látható az, amiről írtam. Nemcsak a léleknek van értéke, a test is ugyanúgy értékes, hiszen fizikai megtestesülése. Miért kell leértékelni? Bosszant, hogy senki se becsüli. De ez az én problémám csak, úgy látom. Miért kell becsülni? Ép testben ép a lélek, ezért.


Az idösődő testekkel nincs bajom, az az élet menete, de a fiatal és sörpocakot növesztett, izomtalan, elsorvadt emberek nem szabad, hogy elfogadott és szokványos legyen. Ennyi erővel a hajléktalanok vagy az etiop éhezők is elfogadotakká válhatnak, mert megszoktuk őket.

És ez baj. Nem így kellene lennie.

32. spinneli (válaszként erre: 29. - Castellina)
2010. júl. 7. 08:55

Félreérted, a naturistáknál nem számít a test esztétikája, nem nézik úgy meg egymást.

Aki gyakran jár ilyen helyekre, megszokja az akármilyen test látványát, és nem érdekli.

31. Binky (válaszként erre: 30. - Castellina)
2010. júl. 7. 08:53

Nem igazán:)

Én naívan mindig azt hittem, hogy a lélek, az elme és egyéb marhaságok a kincsek, mert a test elöregszik és megcsúnyul, de kitudja...


Naturista strandra meg csak az jár, aki mindazt elfogadja, ami neked nehezedre esik(most), tehát téged nem fenyeget a veszély, hogy meglátod az idősödő testeket. És amit nem látsz, nem tapasztalsz, miért is zavarna?

(Bár monokinizőket a 'rendes' strandon is lehet látni.)

2010. júl. 7. 08:16

szép dolog a naturizmus, nem is vitatkozom azzal, hogy mennyire rossz dolog egy nedves fürdőruha tapadása vagy az életforma mennyire más...

ezekkel egyetértek

de ezt az életformát, hogy udvariasak, figyelmesek az emberek vagy hogy környezettudatosak, ezt lehet felöltözve is produkálni...

kérdés: hogy viszonyulunk a testünkhöz?

egy darab hús vagy egy szentély?

mert ha csak egy értéktelen húsdarab, akkor mutogathatjuk másnak is, nincs jelentősége

ha egy szentély, akkor nem való kitenni ország világ elé

a templomokban a kincseket is gondosan örzik, csak a beavatottak érinthetik, láthatják és csakis ünnepi alkalmakkor...

ugye értitek mire gondolok?

:)

29. Castellina (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2010. júl. 6. 12:32
Akarja a fene nézegetni és vizslatni, látom azt akkor is ha nem akarom...
28. Castellina (válaszként erre: 25. - 635da491de)
2010. júl. 6. 12:32
Nézni nem kötelező? Kössem be a szemem? ha nem akarom, akkor is látom...
27. 635da491de (válaszként erre: 13. - C75565e593)
2010. júl. 6. 12:26

"Általában nem nézik túl jó szemmel ha egy férfinak spontán erekciója van, bár erről a naturista internetes fórumokon sok vita folyik."


Az én véleményem az, hogy ha egy férfi nem akarja, akkor nem lesz erekciója, ez teljes mértékben tudatosan szabályozható. De biztos nem mindenki egyforma.

26. spinneli (válaszként erre: 21. - Castellina)
2010. júl. 6. 12:24

Naturista strandra nem azért járnak az emberek, hogy egymást vizslassák.

:)

25. 635da491de (válaszként erre: 21. - Castellina)
2010. júl. 6. 12:22
A naturista strandon éppúgy vannak idősebb, bibircsókos, pöttyedt bőrű emberek, mint fiatal szexbombák, bár utóbbiak elég ritkán. Ők inkább a hagyományos strandon kelletik magukat a medence partján. Nézni természetesen nem kötelező senkit egyetlen strandon sem. Vagyis a naturista strand sem arról szól, hogy a szexbombák ott mutogatják magukat.
24. 635da491de (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. júl. 6. 12:16
A legjobb dolog a világon. Nem kell kínlódni a vizes fürdőruhával. Ki látott olyat, hogy valaki otthon ruhában fürdik? Egy meztelen test látványa pedig semmivel nem izgatóbb, mint egy minimális fürdőruhában lévő, ha valaki esetleg emiatt találja problémásnak a dolgot.
23. Castellina (válaszként erre: 22. - C75565e593)
2010. júl. 6. 10:58

nem általánositanék

de akkor se kellene mutogatni azt, ami nem gusztusos

rendben legyünk ilyenek, de legyen önkritikánk is!

22. c75565e593 (válaszként erre: 21. - Castellina)
2010. júl. 5. 22:37
Egyszer mindannyian ilyenekké válunk...
2010. júl. 1. 14:34

ez mind nagyon szép...

de az igazat megvallva, sok ember van, főleg az idősebbek, akik levetközve igencsak ...hogyis mondjam...nem valami gusztusosak

a börük tele van bibircsókkal, sebekkel..stb

a ráncok, az elsorvadt, pöttyedt bör semmiképp sem szép látvány

nos, én nem szivesen nézegetem, ha nem muszáj...

az vesse rám a követ, aki szivesen nézegeti az ilyesmit, amit kötve hiszek...

2010. jún. 19. 10:37

nyitottam egy szavazást, ahol föltettem a kérdést:

Voltál-e már naturista strandon..és zöme nem volt..de el is ítélik keményen:::

Egy kívül álló a ruhátlan testet csak a szexel tudja össze kapcsolni, és ahhoz túl prűd,hogy elgondolkozzon, hogy a meztelenség egyfajta szabadság, egyfajta egyesülés a természettel:)

Nagyon tetszett, hogy toleránsak egymáshoz az emberek, és nagyon környezet tudatosak:)

Szóval valóban ez egy életforma, és nem holmi divat...

Mert a környezetük az nagyon fontos, és természetesen az ilyen helyeken nincs hangos zene, mert az emberek pihenni járnak, nem bulizni...

Pl párom előtt nem volt példa...csak egyszer kíváncsiságból kipróbálta, és nagyon bejött neki, és levetkőzte a gátlásait!

Ilyen szempontból nagyon jó hatása van!

Nekem a lábamat többszörösen műtötték, és a lábam fején sok heg található, a strandot ezért kerültem, mert ott csak bámultak, itt senki nem bámult...és ez nagyon jó volt, hogy végre napozhatok, anélkül, hogy feszélyezve éreztem volna magam:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook