Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nászutas felfázás: 4 éve, mióta nemi életet élek, állandóan felfázok. fórum

Nászutas felfázás: 4 éve, mióta nemi életet élek, állandóan felfázok. (beszélgetős fórum)


13. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Massalhangzo)
2017. szept. 15. 11:37
Szerintem is az óvszer lenne a jobb, a latexmentes semmilyen irritációt nem okoz.így kizárnának minden lehetséges pingpongozást.
12. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2017. szept. 15. 11:35

Ja, még erről is eszembejutott, hogy szervi elváltozások is okozhatnak ilyet, hogyfolyton kiújul valakinek. Húgyhólyag süllyedés esetén pl nem tud kiürülni soha teljesen a hólyag és ott pang a vizelet és amit írtál, hogy mindig van egy minimális bacikoncentráció az emberek vizeletében, na, akinek nem ürül ki teljesen a hólyagja, már önmagában ok lehet, mert nincs "csere". Férfiaknál is előfordul ilyen.


Viszont ő írta, hogy volt nőgyógyásznál de égbetett lábakkal a póz nem kedvez, hogy lássa a doki, hogy valamilyen süllyedése van. Vagy esetleg veleszületett, hogy rossz "pózban" van a húgyhólyag, én ezeket is megnézetném tuti.

11. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2017. szept. 15. 11:30

Nahát, ezt nem tudtam. Mondjuk életemben ha volt 2 felfázásom és nem tudtak kitenyészteni semmit, nem baci eredetű lehetett ezért olyan antibiotikumot kaptam, ami elég enyhe, azt is csak ha jól emlékszem, kétszer kellett bevenni, 2 adag volt a kúra.


De általában az antibiókat ugye mindig úgy adják, hogy ha nem csinálod végig a kúrát, akkor rezisztens bacik lehetnek a végeredmény, ezért írtam. Nem tudtam, hogy létezik ilyen is, hogy hébe hóba beveszel egyet, és annyi, szörnyű lehet huszonévesen ennyi antibiotikumot szedni.

10. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Annamilsanna)
2017. szept. 15. 11:23

ennyi antibiotikumtol nem csoda, ha mar ellenallo ra a szervezeted, es nem fogod kiirtani. meg lehetne probalni ovszerrel peldaul


a helyedben valami bitang immunerositest csinalnek, nem gyogyszereket, gyogynovenyeket, taplalkozasra is odafigyelnek, hogy mesterseges cuccok ne nagyon keruljenek be

2017. szept. 15. 10:25

E-coli tenyésztés eredménye micsoda?


Nekem ami használt, az a d-mannóz por, és nagy dózisú d vitamin kombinációja.

2017. szept. 15. 09:20
Mondjuk ami eszembe jutott még, h elmennék nőgyógyászhoz chlamydia tenyésztésre. De akkor már az összes STD-re szűretnék (ureaplasma, mycoplasma, stb...)Ezek gyakran a húgyutakban is megtelepednek, arról nem is beszélve, hogy meddőség okozója is lehet.
7. zsanci79 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. szept. 15. 09:09

De. Van egy olyan antibiotikum, amit pontosan így kell szedni, erre a bajra van kitalálva. Szeretkezés után egy szem. Nem a fórumindító csinálta rosszul, az már más kérdés, hogy ez sem segít. Ez egy vizeletben kiválasztódó antibiotikum.

Egyébként ez a probléma általában nem a partnertől származik (írta is hogy mindhárom partnerénél kijött ez szex után) hanem a vérbőség okozza.

De ezt ide másolom:

"Ha egy alkalommal már kialakult bakteriális hólyaghurut, különösen, ha véres vizelettel járt, és az alkalmazott kezelés nem volt megfelelő, akkor a gyulladást okozó baktérium képes a hólyagban megtelepedni - mondja dr. Rosta Gábor.


Ilyenkor a hólyagnyálkahártyához tapad, és alhasi vérbőség esetén támad, szaporodik, a gyulladás pedig újra fellobban. Nem csupán szexuális együttlét, hanem hideghatás, csípős étel, forró fürdő, vizes fürdőruha, hastánc is okozhat vérbőséget ezen a területen.

A vizeletben mindig van baktérium: az emberrel együtt élő több száz baktériumot a vese kiválasztja, és a hólyagban tárolja. Ha a baktériumok itt hosszasan időznek, és tápanyaghoz jutnak, akkor a patogén - megbetegedést okozó - baktériumok gyulladást hozhatnak létre.


Amennyiben szexuális együttlétet követően rendszeresen szenvedsz a hólyaggyulladás fájó, égő tüneteitől, tisztában kell lenned vele, hogy nem partnered fertőz, hanem a tevékenységgel járó alhasi vérbőség, valamint a hólyagban jelen lévő patogén baktériumok váltják ki a problémát."


És bizony ennek lelki háttere is van, nem is kicsi. Az ember már előre parázik a szextől, rányomja a kapcsolatra a bélyegét, stb. Ezeket is rendbe kellene szedni valahogy.

6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Annamilsanna)
2017. szept. 15. 08:52

A sok antibiotikum, illetve az antibiotikum nem rendeltetésszerű szedése ellenállóbb baktériumokat fejleszt ki.


Egy kúra, az egy kúra. Szerintem semmi értelme annak, hogy beveszel egy antibiotikumot szeretkezés után, mert minden nap ugyanabban az órában kellene szedni, egy kúra erejéig és gondolom, nem minden egyes nap ugyanabban az ôrában szexeltek vagy nem mindennap, így már megdől a sor. De még ha rendesen szedted volna, akkor is ugye havi kúrák az rengeteg, ellenben a párod meg ha jól értem, csak egyetlenegy kúrát csinált.


Szedsz fogamzásgátlót?

2017. szept. 15. 08:34

A sok antibiotikum már leszedál.

Én nagyon sokáig küzdöttem vele, a sima monural por jó volt rá, és szedtem mellé tőzegáfonyát is (nem mindegy melyik márkát szeded. Wallmark és SupHerb a legjobb). Emellett, ami segített nekem, (bár már abszolút nem hittem benne) az a Fitotree nevű kapszula, amit bio boltban lehet venni. Számomra elég eccerű' összetétele van, de mégis használt, pedig csak 1 hónapig szedtem. Azóta hébe-hóba elnyomok egy havi kúrát, megelőzésképp.

Ja és hüvelyflóra helyreállítóba csak a Gynoflor, ez patikában kapható, régen receptköteles volt még!

Ha volt bajom, ha nem, minden mensi után használtam pár hónapig.

4. 61a61656b0 (válaszként erre: 3. - 61a61656b0)
2017. szept. 15. 06:14
Mert így ő mindig visszaadja neked a fertozest.
3. 61a61656b0 (válaszként erre: 1. - Annamilsanna)
2017. szept. 15. 06:12

Ferjednek kellene elmennie orvoshoz és beszednie a gyógyszert amit kap, illetve kettotoknek egyidejűleg.

Nekem is volt ilyen régen,de így azonnal megszunt a probléma.

2. banbi (válaszként erre: 1. - Annamilsanna)
2017. szept. 14. 20:44
Nekem ugyan ez volt a problémám de éngem a férjemel együtt elküldtek a bör és nemi gondozo osztájra megcsinálták a mintát a férjemtöl is kaptunk mind a keten gyogyszert 2honapig kellet szedni oszt hálistennek elmúlt 23éves voltam most vagyok 43éves azóta se jöt vissza
2017. szept. 14. 19:32
Természetesen jártam vele nőgyógyásznál és urológusnál is nem egyszer. Az esetek felében kitenyészik baktérium: e-coli, streptococcus agalactiae... Szedtem antibiotikumot egyszerre a párommal is, eddig 3 férfival voltam együtt és mindháromnál jelen volt a probléma. 24 éves vagyok. Természetesen szeretkezés után pisilek, előtte utána mosakodok, a párommal együtt. Próbáltam tőzegáfonyát, grapefruit cseppeket, d-manózt, minden létező gyógyteát, de így is visszatér pár héten belül. Egy évig működött, hogy minden szeretkezés után bevettem egy szem antibiotikumot, de 2 éve ez sem. Kb havonta végigszedek egy kúra antibiotikumot, és vagyonokat költök el hüvelyflóra és bélflóra helyreállítására. És nem is gomba okozza! Még bármi ötlete valakinek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook