Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nászajándék ötleteket várnék fórum

Nászajándék ötleteket várnék (beszélgetős fórum)


2013. máj. 14. 16:37

Én mindenképpen valami élményt ajándékoznék. Akár koncert, színház, sétarepülés...

Amit felejtsél el az a szebbnél szebb fotóalbumok. Nyáron volt az esküvőnk, kaptunk 8 db esküvős fényképalbumot, mindegyik nagyon szép, de ennyi esküvős kép nincs, mást meg nem akarok belerakni. Ugyhogy ebből okulva én fotóalbumot soha senkinek nem fogok venni :)

Esetleg ha van róluk családi fotód akkor abból is ki lehetne okoskodni valamit.

2013. máj. 14. 14:52

[link]


Ezekhez mit szóltok?:)

2013. máj. 13. 20:38
Befizetni a párt egy sétarepülésre,vagy kalandparki belépő attól függ mi érdekli őket.
8. gkreka (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2013. máj. 13. 16:47
Jóba vagytok "családilag" is? Hívjátok el őket egy közös élményfürdőzésre, pl. Fóton az Aquaworld-be! Utána egy ebédre vagy vacsorára. Szerintem jobban örülnének, mint egy ötödik kenyérpirítónak.
2013. máj. 13. 15:58

A gyerekfelvigyázás nem játszik, mivel a kislány akkor lesz kb. 3 és fél, és eddig kb. 3x találkozott velem.


Nem tudom, mennyit szánok rá, az az ajándéktól is függ...

2013. máj. 13. 15:22
Koncertjegyet vettem az "ifjú" párnak (persze ez lehet színház, mozi stb) + arra az estére, éjszakára, másnap egész napra átvállaltam a két gyereküket, akiket elvittem a sajátjaimmal együtt a vidámparkba, pizzázni... A gyerekek remekül szórakoztak, remélem a szülők is!
2013. máj. 13. 15:18
Mennyi pénzt szánsz rá? Tavaly mi vettünk egy Gustav Klimt festményeivel díszített teáskészletet,az 25 volt. de nagyon pénz függő...
2013. máj. 13. 15:12

ajándékutalvány valamelyik játékboltba, üdülés.


Nem rég voltam lagziban, ott turmixgép dobozában, ami nem volt becsomagolva tették bele 1000 és 500 Ft-os címletekben a pénzt a pár közeli barátai. Nagyon vicces volt. :D

2013. máj. 13. 15:00
Mi egy hasonló kaliberű barátnak porcelán szendvicskészletet vittünk,nagyon szépet,igaz könnyű dolgom volt,mert ott dolgoztam ahol vettem:))
2013. máj. 13. 14:59
Egy két napos welless, valami fürdőbe, addig ti meg vigyáztok a kislányra! :)
2013. máj. 13. 14:57

Egy régi kollégám meghívott az esküvőjükre és a lagziba.

Nagyon jó a kapcsolatunk, igaz, ritkán beszélünk, még ritkábban találkozunk. De olyan barát, akire számítani lehet.

A menyasszonnyal 7 éve vannak együtt, a kislányuk 3 múlt. Saját lakásban laknak, ami be van rendezve, felújítva.

A "pénzt" válaszoknál kreatívabb ötleteket várnék!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook