Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Narnia Krónikái - könyvek, filmek fórum

Narnia Krónikái - könyvek, filmek (beszélgetős fórum)


2009. jún. 2. 00:02

Szia.

A Harry Potterrel semmiképpen nem ér fel (mondjuk nálam semmi sem übereli :P), de aranyos mese, érdemes elolvasni, időtöltésnek jó :) Ha neked megfelelne, hogy nem könyv formátumba van meg, hanem e-bookba, word-be, akkor szívesen átküldöm neked mind a 7 részt, ha gondolod :)

7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - Hjaniko)
2009. jún. 1. 11:17
Annyira kicsik a kötetek? Hm.. Akkor tényleg nem veszem meg... :(
6. hjaniko (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2009. jún. 1. 10:31

Szia, Móni, a kötetek kicsikék, akár zsebben is elférnek: A Harry Potterrel szerintem nem érnek fel, de hangulatosak és kedvesek, én a képeket is nagyon szerettem bennük.

A filmek közül egyet se láttam, bár Bogim szerint nem olyan jók, így arról nyilván más mesél neked:)

2009. jún. 1. 10:08

Köszi, hogy válaszoltatok. Mennyire kicsik a kötetek?


Mohonc: A Harry Pottert olvastad? Van hasonló színvonala a Narniának?


szimba: a BBC-s filmsorozat alatt az 1988-as filmeket érted?

4. szimba (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2009. jún. 1. 07:24

Szia moncsicsi!

Nekem a 4. kötet (Caspian) megvan két példányban, mert amikor a dvd-t vettük, volt hozzá egy kód, amit beküldve megkaptuk a könyvet is, de addigra nekem már megvolt az egész sorozat.

Ha küldesz priviben címet, szívesen elküldöm neked postán.

És a mozifilmeken kívül van egy BBC-s filmsorozat is a könyvből. Nekem négy rész van meg belőle, Az oroszlán, Caspian, Az ezüst trón és A hajnalvándor útja.

2009. jún. 1. 06:45

A film első két része nem a könyv első két része. A ruhás-szekrény könyvben a 2., a Caspian pedig talán az 5.

Könyvben 7 kis kötet. Egyszerű nyelvezetű, könnyen olvasható. A film ehhez képest nagyon látványos. Lehet, hogy többet vársz majd tőle.

Gyerekeknek mindenképpen jó.

Én elolvastam, nekem tetszett.

2. 420d81d5ce (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2009. jún. 1. 06:23
Hét, vagy nyolc kötet, méregdrága és vékony. Szerintem vedd ki a könyvtárból.
2009. jún. 1. 00:06

A hétvégén megnéztük az első két részét és nagyon tetszett. El szeretném olvasni könyvben is a történeteket. Valaki olvasta már?

Mi a vélemény róla, érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook