Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » NARL (Noradrenalin release) ismeri valaki ezt a ultrahangos zsírbontó kezelést, tapasztalat? fórum

NARL (Noradrenalin release) ismeri valaki ezt a ultrahangos zsírbontó kezelést, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


10. kaldkrisz (válaszként erre: 9. - Libertate)
2015. ápr. 26. 22:03
Nekem az a tapasztalatom hogy megsokszorozza a torna hatekonyságát. A 10 Narlos torna jobban látszik rajtad mint a 10sima.:)
9. Libertate (válaszként erre: 8. - Kaldkrisz)
2015. ápr. 21. 08:28

Szia, arra vagyok kiváncsi, hogy valóban látványos-e az eredmény?

Aki már régebben is sportolt, van összehasonlítási alapja NARL nélküli 10 torna, vagy NARL kíséretében való 10 torna között. A kérdésem tehát a szembetűnő külömbség tekintetében értendő.

Köszi.

8. kaldkrisz (válaszként erre: 7. - Libertate)
2015. ápr. 21. 00:27

Szia,


Én 10x voltam, mire vagy kivancsi?

2015. márc. 26. 10:03
Engem is érdekelne a NARL hatékonysága. Örülnék, ha írnának olyanok, akik kipróbálták. (Legalább 5-8 alkalommal egy testrészre.)
6. kaldkrisz (válaszként erre: 5. - Branik61)
2015. febr. 28. 15:13
Szia én voltam ilyenem és nagyon bejött! Narlisticnál próbáltam.
2015. febr. 9. 15:06
Nem ez volt a kérdés. Ismered? Tapasztaltad?
2015. febr. 9. 14:32
Szerintem diéta és mozgás a csoda neve amivel bármilyen stabil hatást ellehet érni… a többi varázslattól csak a pénztárcád lesz karcsú, de az nagyon.. :)
2015. febr. 9. 14:31

Ha van kidobni való pénzed, akkor költsd el ilyenekre!

Régebben is voltak hasonló ultrahangos zsírbontások, meg tekercselések is kozmetikában, mentem én is kétfajtára. Eredmény: feszesebb comb és fenék, de fél év múlva semmi nem látszódott.

Egyszer csak nekifogtam diétázni.

Na, az igen, segít!!!

2015. febr. 9. 12:30

Az új japán csoda neve: NARL (Noradrenalin release). Ez a négy betű egy speciális ultrahangos zsírbontó kezelést takar, mely 5 héten át, heti 2 x 10 percig tart. Van-e már valakinek tapasztalata ezzel a kezeléssel????

Azt olvastam, hogy a NARL technológia a zsigeri zsírok bontására is képes! Akár helyileg is.Pl a nagy pocakot, vagy a vastag combokat „faraghatjuk” ismét csinosra.

2015. febr. 9. 12:22
NARL (Noradrenalin release) ismeri valaki ezt a ultrahangos zsírbontó kezelést-tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook