Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő férfi a párkapcsolatban fórum

Nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő férfi a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


168. 91b90b2588 (válaszként erre: 152. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 20:46

Hidd el vannak pszichopaták. Na pont őket a legnehezebb még egy szakembernek is felismerni. Én éltem vele. A legtüneményesebb, okos, vicces krapek volt. A külvulág felé mist is az. Bárki meghallgatná őt, mint másik felet, azt mondaná elmebeteg vagyok és sztorizok unalmamban. Mert értelmes, kedves modorú, empátiát mutat, érdeklődő, a nőket az ujja köré csavarja seperc alatt. De a főnökét, barátait, szomszédot is. A négy fal közt verekszik, zsarol, terrorizál, elnyom és kihasznál. Folyamatosan manipulál mindenkit. És folyton nők után rohangál. Hazudozik. Megszabadulni pedig olyan nehéz tőle, mintha egy réteg bőröd akarnád levedleni.Akinek efféléhez volt szerencséje egy élet kell, higy kiheverje. Csak épp nem a szakítást, mint a fórumindítónak, hanem a sok lelki sérülést, amit a kaocsolat okozott.

Szóval kedves fórumindító ne keseregj, fő, hogy lelépett a krapek, álmodban se jöjjön elő.

167. 91b90b2588 (válaszként erre: 1. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 20:31

Úgy látom ez nem rémálom, ő ilyen. Örülj, hogy tiltott, hogy megszabadultál. Ha előkerülne ne hagyd magad manipulálni. Rövid ideig voltál vele, kilábalsz. Még akkor is nehéz a szakítás ha " normális " a másik. Idő. Kezdj valamibe. Ami érdekel. Örömet okoz és sikerélményt, ismerkedj.

Ezután már biztosan könnyebben felismered kitől kell menekülni.

166. massalhangzo (válaszként erre: 162. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 20:03

pont azert fura, hogy meg mindig azt hangsulyozod, a pasi milyen


nem tunsz aldozat tipusnak egyaltalan, rosszul valasztottal, rossz donteseket hoztal, es nem akartad ezt felvallni, picit most sem


lehet, hogy az en velemenyem irritalo, de mennyivel jobb az neked, ha nyaljak a hatsodat virtualban masok, hogy senki nem erheti, amin keresztul mesz, csak az, aki ugyanebben volt? rengeteg no valasztott rosszul, keves lehet, aki az elso kapcsolataban el ezer eve boldogan


szerinted mas no, akar az elotted levo, akar a mostani jol jart a pasival? hiszen mar latod, hogy te mennyire porul jartal. nem fognak az erzeseid egyik naprol a masikra megvaltozni, most szenvedsz es faj, de el fog mulni, hidd el. ha nem akarsz bebujni amoge, hogy a pasi beteg, es ugy manipulalt, hogy azt sem tudtad, fiu vagy-e vagy lany, akkor legkozelebb nem fogsz idaig eljutni egy hasonlo pasival


felnott no vagy, legyen elvaras a majdani parod fele, hogy ferfi legyen. olyan, aki dolgozik, tiszteli a noket, szeret, melletted all, bizik benned, bizhatsz benne. aki nem vag at masokat, mert akkor teged is at fog. de te se adjal le az igenyeidbol, hozzaallasodbol, mert akkor megint csak azt fogod eszrevenni, hogy tortenhetett ez meg


ha a pasi egy tunemeny lett volna, es elhagy, meg rosszabb lenne. igy erot merithetsz abbol, mennyire szar alak volt, es mennyire nem lett volna jovoje ennek

2016. aug. 5. 19:56

Ja, és még egy dolog eszembe jutott, hasonló a hasonlóhoz vonzódik, én a fórumindítóban is látok nárcisztikus vonásokat, persze nem abban az értelemben, ahogy ő, mert a pali szerintem is inkább ilyen bipoláris szindrómás pszichopata, ennek csak egy kis része volt nárcisztikus.


De a fórumindító is igényli, hogy rá figyeljenek vagy középpontban legyen és ezt a vonást szokták kihasználni az olyan mániákus hazudozók mint az ex. Mert csak azt teszi, amit ilyenkor kell: hízeleg.


A reakciókból is azt veszem észre, hogy aki nem hízelgett eléggé a véleménye nyilvánításban (holott ugyanazt mondta!), az offol, meg udvariasan meg lett kérve, hogy légyszi ne szóljon hozzá, ne klikkeljen ide, stb.


A mániákus hazudozóknak meg ez a fajta túlérzékenység csak manna, mert elég hízelegniük egy kicsit és a préda már meg is van. Nemcsak azokkal szemben kell a karmokat villogtatni, akik a már kész szituációhoz adnak tanácsot, hanem amikor az olyan palik megközelítik, akikről a fórum szól, azokat kell röviden elküldeni az anyjukba és akkor később nincs miért panaszkodni.

2016. aug. 5. 19:44

A fórumindító kérdésre válaszolva, hogy hogyan tudsz ebből kimászni, egyszerűen újra fel kell építened az életedet, keress munkát, és gyarapodj! Ne foglalkozz semmi mással. Párkapcsolati téren a helyedben kerülném a netes ismerkedést ha ilyenekbe botlasz.


És fő az, hogy ne foglalkozz többet azzal, hogy ő kivel van és mit csinál! Kit érdekel? Más viszi? Vigye! Szalagot is rá! Legalább megszabadulsz tőle.


Nekem a leírtakból úgy tűnik, hogy nem nyitsz sehova, hanem csak bánkódsz, hogy mit tett veled, de mellette meg visszavarod, sőt, mintha kicsit féltékeny lennél a nőre, akivel most van. Úgy írsz az exeiről és az újról mintha mind buták és manipulálhatóak lennének, de bezzeg te milyen jól átlátsz már a szitán! Hát azért te is buta és manipulálható voltál, úgyhogy ugyanolyan vagy valahol mint ők, de ha a pasi ennyire gáz, miért sajnálod, hogy valaki mással van? Legyen! Gondolom, egy idő után ők is rájöttek, rájönnek, hogy milyen valójában és akkpr ugyanúgy tesznek majd mint te, nem kell őket félteni.


Te meg éld a magad életét, ismétlem, fontos, hogy munkát találj, mert az kellően lefoglal és nem érsz rá keseregni, analizálni. A többi majd jön magától, mármint hogy elfelejted. De mivel te is labilisnak tűnsz, lehet, hogy pont ezért vonzottad őt, ezért legközelebb igyekezz még időben reagálni, amikor valaki ilyen manipuláló céllal közeledik feléd, remélem, hogy a leckét megtanultad, ő meg nyaljon sót!

163. csikil4ny (válaszként erre: 160. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:39

Sehogy, nem kell mindenkinek magyarázkodni!


De: leírtunk már mindent ami az ügyben leírható, s mindenki egyazon véleményen van - mindegy, hogy ő mennyire beteg, mitől szenved vagy mitől nem, neked ezt a kapcsolatot el kell engedni, meg kell gyászolni és fel kell építened az életed, s soha többet ne engedd meg senkinek, hogy átgázoljon rajtad, azt úgy tudod a lehető legkönnyebbnek, hogy az első adandó alkalommal amikor feszíti a húrt megálljt parancsolsz: a határaidat neked kell védeni! Ezt massalhangzo is így látja, s erre akar rávenni, csak kevés empátiával.

162. Xobacicus (válaszként erre: 158. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 19:31

Hát akkor legyen ahogy írod..nem tudom. ezek szerint lehet..még a végén én is bűnöző útra térek :-D Kitudja..

Még soha nem próbáltam..Soha nem voltam pénz nélkül,mindig volt fizum tehát munka után kaptam a pénzt és nem a könnyű úttól ...

161. massalhangzo (válaszként erre: 156. - Csikil4ny)
2016. aug. 5. 19:28
belolem nem valt ki ez indulatot, inkabb viccesnek tartom kicsit a szitut :D most nem a forumindito fajdalmat akarom elbagatelizalni, mert a szerelmi banat az egyik legrosszabb (szerencsere elmulik). hanem azt, hogy egy narcisztikus szemelyisegzavarban szenvedo ferfit kialt ki egy olyan felnott no, akinek teljesen normalis hozzaallas volt, hogy 31 evesen nem melozik es eltartatja magat egy parhetes vagy hos kapcsolatban, amikor meg nem is tudhatja, hogy mi lesz ebbol, hova fog eljutni ez a kapcsolat. mirol beszelunk akkor?
160. Xobacicus (válaszként erre: 156. - Csikil4ny)
2016. aug. 5. 19:27

Köszönöm,hogy segíteni próbálsz,de én már lassan feladom... még a végén kiderül tényleg h direkt módon ilyet kerestem,mert nekem milyen jó az ilyen élet..A családomban még hírből sem volt soha bántalmazás..nem erre bukok. De hogy értessem meg valakivel ezt az egészet ha nem is hajlandó megérteni csak a saját véleményét fújja?

Így elég nehéz a kommunikáció...

159. massalhangzo (válaszként erre: 157. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:25
ebben viszont piszkepapirnak van teljesen igaza, ezt a szakitast is ugy lehet tulelni, tuljutni rajta, mint a tobbin. mindegy, hogy milyen volt a ferfi, ha te szereted, es elhagyod, az ido segit, es az, hogy lefoglalod magad, ot pedig es ami ra emlekeztet, kizarod teljesen
158. massalhangzo (válaszként erre: 153. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:23

persze, hogy vannak olyan emberek a vilagban, akik kihasznaljak a masikat, becsapjak, hazudnak, rengeteg, es soknal nem is erti az ember, hogy mire jo, milyen cellal


csak ha egy no olyat ir le, hogy 31 evesen o inkabb nem dolgozott, majd a friss palis eltartja, akkor obenne is megvan a hajlam a konnyu utra szemeket lehunyva

157. Xobacicus (válaszként erre: 152. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 19:22

Ha vissza olvasod a fórum indító szövegem nem arra voltam kíváncsi ki hogy tudja velem szídni,hanem arra kinek mi a véleménye erről és hogy hogyan tudnék ebből hamar kimászni..tanácsokat kértem.Hogy így a szakítás után ne sóvárogjak utána sokáig,ha már csak a szebb emlékek jutnának eszembe.

Azért csak írtál egy kis pozitívat rólam ezt megköszönöm ;-)

Megint csak leírom,amit ilyenkor mindig neked...manipuláció mocskosul vérprofi módon...

156. csikil4ny (válaszként erre: 115. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 19:21

Hadd emlékeztesselek egy részletre a felhasználói szabályzatból:


Tilos

b. személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt)


Nem tudom miért vált ki ekkora indulatot belőled, ha valaki másként látja a világot, mint te, de azért tisztelni illik a beszélgető partnereket.

155. massalhangzo (válaszként erre: 151. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:19

hidd el, hogy nagyon sokan csinalnak nagy hulyesegeket szerelmesen :D emiatt ne erezd rosszul magad, tanulsz belole


nekem lehet azert zavaro ez az egesz forumtema a cimmel, mert mindenkit minosit a sajat parvalasztasa. bele lehet futni idiota pasikba, de azokkal nem lesz kapcsolat. az is elofordul, hogy egy hosszu, jol mukodo kapcsolatban, hazassagban jon derult egbol valami, agresszivitas, betegseg, barmi.


de te annyi rosszat irtal mar a kapcsolatotok elejetol kezdve, amit megtudtal folyamatosan a pasirol, hogy azt nem lehet azzal magyarazni, hogy teged manipulalt. ha nekem 31 evesen azt mondja az eppen aktual, nemregen megismert pasim, hogy koltozzek a csaladjahoz, hat korberohogom, nemhogy cuccoljak :D :D :D de az is igaz, hogy mindig dolgoztam, amit persze valtanek, ha nyernek a lotton

154. 50aa831df8 (válaszként erre: 150. - Csikil4ny)
2016. aug. 5. 19:17
Rendben.
153. Xobacicus (válaszként erre: 137. - 50aa831df8)
2016. aug. 5. 19:16

Érdekes,hogy te viszont elhiszed,amiről beszélek,hogy tudod van ilyen a világban... mássalhangzó viszont nem képes ezt elfogadni..

Én is úgy gondolom,hogy nem egyféle problémája van neki..

152. massalhangzo (válaszként erre: 148. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:14

en nem mondtam, hogy a ferfi egy patyolat, de a legtobb no nem is tartott volna ki egy ilyen ferfi oldalan, sot bele se megy mar az elejetol


megertenem a nagy onerzetedet is, csakhogy te sem dobtad a palit a sok szarja utan, hanem o dobott teged, es utana jott a sok szitok. ha mindezeket akkor irod, mikor meg egyutt vagytok, es tanacsot kersz, akkor nyilvanvalo, hogy ha ennyi rossz er egy kapcsolatban, azt be kell fejezni.


utolag pszichopatazni mi ertelme? hiszen ez neked mind belefert, es az irasaid alapjan egyaltalan nem tunsz egy nyamnyila, meghunyaszkodo, gyenge nonek.


ilyenkor szoktam azt gondolni, hogy a masik felet is meghallgatnam, mert a tortenetedbol nem ertheto, hogy ebben neked mi volt a jo es mit szerettel egyaltalan a pasiban. mert az olyasmik, hogy mar az elso szexnel azt mondta, csinaljatok gyereket, meg a tobbi, hat mar ott neked is megfordult ez meg az a fejedben

151. Xobacicus (válaszként erre: 149. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 19:13

Én is erről beszélek már mióta,hogy nem vagyok hülye és pont ezért nem értem miért történhetett ez meg velem..és itt jön képbe az amivel nem vagyok egyedül,hogy úgy manipulált hogy észre se vettem. Hidd el épp elég idiótának érzem így is magam,hogy semmit nem láttam meg,még rossz jelet sem!

Akkor sem tudom megmagyarázni ha fejre állsz hogy történt ez meg.

Ha mástól olvasnám én sem hinném el,de megtapasztaltam és csak pislogok. Sajnálom nem tudok értelmes magyarázatot adni. Kiesett az az időszak,kicseréltek,formáltak soroljam még?...

Felesleges..

150. csikil4ny (válaszként erre: 137. - 50aa831df8)
2016. aug. 5. 19:09
Nagyon szépen fogalmaztál, nagyon tetszik, a többit megbeszéljük privátban, nincs értelme, hogy szét offoljuk a fórumot.
149. massalhangzo (válaszként erre: 147. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 19:06
de konyorgom, egyaltalan nem tunsz egy buta, felelotlen nonek. ne mondd mar nekem azt, hogy 31 evesen nem ultragaz ulni a nagy semmiben egy par hete megismert pacaknal, es eltartatnia magad az o sefteleseibol
148. Xobacicus (válaszként erre: 146. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 19:05

De tettem ellene sok mindent...Húztam a jó irányba vagyis próbáltam.

Orvoshoz jártam vele két hetente.

Az éven külföldön is voltunk. Ahol én 14 órákat dolgoztam ő meg...hagyjuk..

Szóval amint mondtam nem írtam ám le én sem mindent,így nem kéne rögtön beskatulyázni..


Minek is magyarázkodok nem voltál ott...


Igen csak felhúztad magad nyugodj le :-)

Mondtam ha idegesít a dolog nem muszáj ide kattintani.

Én nem tudom veled megértetni mit éltem át...nem is kell azt hiszem.Én tudom mit hogy tettem jól vagy rosszul,levonom a következtetést és nem érdekel olyan véleménye aki ennyiből rögtön engem ír le..még a végén az jön le,hogy én vagyok a mocsok szar,az exem meg mindent úgy csinált jól ahogy volt.

Ha neked még mindig normális az amiket leírtam,amiket csinált akkor áldásom rád.

Egy normális férfi nem így viselkedne,nem emelne kezet pl...még a kapcsolat vége felé sem..

Te nem ismersz milyen vagyok nem is baj. De ha ismernél tudnád,hogy soha nem voltam még eltartva. Nekem sem ez volt a szándékom,ahogy alakult,de minden jött gyorsan egymás után és az lett ami. És igenis én tudom,hogy ő tiltott a munkától..ott voltál? nem..akkor zárjuk le témát mert fárasztó vagy.

Van mit átrágnom így is nem kell még a te ítélkezésed is.Tanulni a hibákból,figyelni a jelekre az elsőnél lelépni..nekem van mivel foglalkoznom,te is foglalkozz magaddal.

147. Xobacicus (válaszként erre: 145. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 18:53
Egy szóval nem mondtam,hogy exnője küldözgette neki a pénzt,hanem egy volt üzlettársa,akinek ő intézett el egy üzletet,ami közös volt..
2016. aug. 5. 18:46

ha joindulatu akarnek lenni, azt mondanam, elotte biztos nem volt regota kapcsolatod, es mar annyira vagytal ra, hogy barmibe belementel es elviseltel, mert annyira csak azt akartad latni, hogy most sikerul es megallapodtal


ha a tenyeket nezzuk, rogton osszekoltoztel egy alig ismert pasival, eltartattad magad, semmi nem erdekelt, hogy mibol eltek, hogyan, mig nem volt gondod. miutan a pasi dobott, telesirod a vilagot, hogy milyen szemet, kihasznalos, te felaldoztal erte mindent, mikozben o becsapott. erdekes, hogy mig vele eltel, nem zavartak a szemet huzasai, lehuzasai mas nokkel szemben, a pialasa, az allitolagos gorombasaga, mert nem tettel ellene semmit. de miutan otthagyott, rogton o lett a pszichopata, aki minderre kenyszeritett

145. massalhangzo (válaszként erre: 141. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 18:35

a legelejen irtad, hogy tudod, nem vagy hibas semmiben. de legalabb latod, eljutottal oda a forumban, hogy beismered, te is hibaztal


nezd, nem egy 18 eves naiv, tapasztalatlan fruska vagy, szamomra megdobbento, hogy valaki 31 evesen nem dolgozik, es anyagilag rabizza magat egy par hete vagy par honapja megismert fickora, akarmennyire is oda van erte. tokmindegy, hogy lejart a szerzodesed, akkor mar vege a vilagnak, es orokre munka nelkul maradsz?


ezeket csak azert irom, mert normal esetben meg egy boldog hazassagban elo no is tudja, hogy kell gondolnia anyagilag a jovojere, mert barmi megtortenhet. szoval azert ha egy 31 eves no ugy dont, hogy inkabb nem dolgozik, hanem eltartatja magat egy pasival, akkor az hogyismondjam, nem mondom, de ne csodalkozzon, valamit valamiert


de meg ebben az esetben is furcsallom, mert megertenem, ha beleulsz a tutiba, a pasi popec lakasaba, na de dobni a melot, lakast, odakoltozni egy alig ismert pasas csaladjahoz, elni az exnoje penzebol?? nem hiszem el, hogy a szerelemre lehetne fogni..

144. Xobacicus (válaszként erre: 140. - Piszkepapir)
2016. aug. 5. 18:28
Köszönöm a tanácsod. Igyekszem megfogadni. Ezek szerint kicsit neked is bele kellett kóstolnod a rosszabb oldalba..
143. Xobacicus (válaszként erre: 138. - Kristo_f)
2016. aug. 5. 18:27
Örülök,hogy te is észre veszed ezeket a dolgokat és rálátsz,hogy egészséges emberről ilyen dolgokat nem lehet leírni.
142. Xobacicus (válaszként erre: 136. - Magdalénia)
2016. aug. 5. 18:26
Na köszönöm szépen ezt magyarázom én is,hogy lehet hogy hülye voltam,de én normálisan próbáltam alakítani a kapcsolatot és ez nem volt kölcsönös. Ennyi..csak megjátszás ezek után úgy veszem észre.
141. Xobacicus (válaszként erre: 139. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 18:24

Először is nem vagyok nőci...eléggé bunkó vagy már ne haragudj meg.Én nem szoktam ilyen hangnemben írogatni.

Másodszor. Én dolgoztam a kapcsolatunk elején volt munkahelyem,de lejárt a szerződésem és nem hosszabbítottak meg. Ezért maradtam akkor munka nélkül.

Harmadszor pedig bírom a kritikát,ha nem taplón adja valaki elő. Érdekes mások milyen normálisan tudnak hozzászólni csak te hiszed azt,hogy te majd megmondod a tutit...

soha nem írtam olyat,hogy én nem hibáztam dolgokban.

Ja negyedszer... annak megvolt az oka,hogy miért költöztünk oda. Ebbe nem megyek bele.

140. piszkepapir (válaszként erre: 1. - Xobacicus)
2016. aug. 5. 17:42

Szerintem amit leírsz, az nem a nárcisztikus emberekre jellemző, de ez részletkérdés. Nekem ennyire durva nem volt, "csak" beteges hazudozó.


Túljutni egy ilyenen ugyanúgy lehet, mint egy sima trógeren. Igyekezz nem rágódni rajta, h mi lett volna... Se azon, h mi van, ha igazat mond. Ne sajnáld meg (marha jól el tudják játszani az áldozatot, de gondolj arra, h te nem Teréz anya vagy). Szóval zárd ki az életedből még a gondolatát is, egyébként meg minden más úgy megy, mint egy "rendes" szakításnál.

És ne érezd magad hibásnak!

139. massalhangzo (válaszként erre: 136. - Magdalénia)
2016. aug. 5. 17:30

szerinted peldaul ebben a kapcsolatban a ferfi volt a hibas abban, hogy a no otthagyta a munkajat/nem vallalt munkat, hogy odakoltozott a sajat lakasabol/alberletebol a ferfi csaladjahoz?


mert szerintem akarmekkora szerelem van, ezek fuggetlen dolgok. mert itt nem egy mar bizonyitott, stabil kapcsolatrol volt szo, hanem mar az elejen a no nem dolgozott es eltartatta magat a pasival peldaul. mar egy-ket het utan osszekoltoztek, tehat mar nagyon az elejetol tapasztalnia kellett, hogy a ferfi iszik. azt is hamar tudta, hogy nincs normalis munkaja, sem sajat lakasa.


mire fol hagyja ott valaki a munkajat, ha a pasija nem dolgozik, es nincs is sajat fedel a feje felett, hanem a csaladjanal el?


lassuk be, nagyon ritka esetben fordul elo, hogy egy kapcsolatot nem ket ember hanyagol vagy ront el. de ez esetben eleve a csupa szarba gyalogolt a noci, es senki nem kenyszeritette ra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook