Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Narancsbőr és szolárium fórum

Narancsbőr és szolárium (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. máj. 15. 07:37
Én kipróbáltam egy vibrós gépet és nekem bejött.Nem állítom hogy tökéletes a narancsbőr ellen de úgy szoktam hogy 2 percenként lejjebb guggolok a szoliban és így azért edzek is a barnulás mellett:) Kellemeset a hasznossal^^
74. Nicole0605 (válaszként erre: 72. - Manci9)
2012. ápr. 26. 09:23
Az önbarnító krémekhez nincs szükséged szoláriumra azok rögtön láthatóak szolizás nélkül is.Míg a bronzosítók amik a szolikrémekben találhatók csak szolizás hatására lépnek reakcióba a bőröddel így ha nem szolizol nem látható:)
2009. júl. 29. 14:32

Sziasztok,


milyen narancsbőr elleni teákat isztok? És hol lehet kapni? És menniybe kerülnek? Előre is köszi.

72. manci9
2009. jún. 17. 14:35
Sziasztok! Tudom, hogy kicsit off a kérdésem de nem tudjátok véletlenül, hogy mi a különbség az önbarnító és a szolikrémekben található bronzosító között? Igazából az érdekelne hogy a kettő ugyanaz-e? Köszi a választ előre is ha esetleg tudja valaki.
2009. jún. 17. 11:54
Aki hajlamos narancsbőrre csinálhat bármit nem fog eltűnni.Ahhoz olyan ételeket és iatalokat kéne fogyasztani amibe semmi káros anyag nincs,semmi E. Krémekkel csak maximum gátolni lehet hogy még több legyen,de el nem tünteti.
70. Kylie022 (válaszként erre: 68. - Zsuzso100)
2009. jún. 17. 10:59
Én a guggolást , kitörést már évek óta csinálom, egy időben kőkemény súlyokkal is + a garnieres cuccot én is ugyan úgy használtam, használom + most már a luffa szivacs és a hideg,meleg zuhany. Még is ott a cucc a fenekemen , azelőtt pedig sosem volt, csak amióta meghiztam :S Ha lefogynék, eltűnne nyilván, de akkor már túl vékony lennék. Azt sem akarom. Szerintem erre nincs semmi megoldás :(
2009. jún. 17. 10:26
Nekem a sok fogyás hízás során szétrepedezett a combom hátul és elég csúnya:( Azt h lehet eltüntetni vagy ha azt nem is lehet akkor halványítani? puszi
68. zsuzso100 (válaszként erre: 67. - Cff04404f9)
2009. jún. 16. 20:49
Sok-sok erősítés -> guggolás, kitörés.
2009. jún. 16. 20:18

Helló!

Én megvettem a garnier-es görgös krémet,már ki is fogyott pár hét után,de majden mindennap tornázom is este kb.25-30percet és nem akar eltűnni a narancsbőr a fenekemről és combomról.Én is 21 éves vagyok,és 55kg,168cm..tehát nem mondhatom kövérnek magam,és még is küzdök vele keményen!Szerintetek a tekercselést milyen gyakran lehet csinálni?

puszi:Suzy

66. 6811b3adb3 (válaszként erre: 65. - Zsuzso100)
2009. jún. 14. 12:49
nekem nem tűnik el semmivel,már 16 éves korom óta szenvedek vele,kenem már 12 éve mindenféle krémmel de semmi.Voltam lpg-n is,csak azzal az a baj,hogy folyamatosan kéne menni rá havonta és drága.
65. zsuzso100 (válaszként erre: 64. - 6811b3adb3)
2009. jún. 14. 09:15

Mi a pontos neve? Kíváncsi lennék!

DE! A narancsbőr azzal tűnik el, ha kifeszül a bőröd, leginkább tornával, ahogy izmot építesz.

2009. jún. 14. 09:06
van már olyan szoli,ami 4 funkciós:barnulás,alakformálás,finess és cellulit-narancsbőr kezelés egyben.Vibrotréner van beleépítve.De nem muszály bekapcsolni,úgyhogy ha csak barnulni akar valaki akkor nem kapcsolja be azt a funkciót.Én már voltam ilyenben,de messze van tőlünk,hamarosan a mi kerületünkben is lesz.Már utána jártam.Már alig várom!
2009. jún. 11. 12:19
Szija! Ne aggódj figyelni fogok ezekre mert én nem olyan akarok lenni mint mondjuk Pamela Anderson hanem természetesen nézzenek ki a dolgok!!! Nem akarok batár nagy szájat hanem pont jót és bokáig érő melleket sem hanem természetes nagyságút ami nekem arányos és mivel gyűlölöm h nincs mellem ezért minden vágyam az h legyen!!! Nem értem másnak mi köze hozzá és mért köt belém mikor én azért irtam ide h tanácsot kérjek!!! (ezt nem rád értettem)! Na mind1! Szija
2009. jún. 11. 07:12
Kedves Linda! Kicsit olvass vissza, miket írtál, milyen hangot ütöttél meg! Nem minden a feltöltött száj, mell, műhaj, az csak az elején izgi, figyelj rá, hogy ne lehessen megunni, az ilyenekből pedig sok futkározik mindenfele!
2009. jún. 10. 19:01
Chh... röhej vagy :) Mondtam h légy festék és kopj le!! Sztem senki sem kiváncsi rád legfőképp én nem!!! Úristen látszik h te egy ilyen elfajzott nagyszájú mindenkibe belekötős vmi vagy!! pfff szép... :) igazán grat!!! Gondolom mennyire nem vagy féltékeny :D akkor nem irogatnál nekem vagy esetleg ennyire érdekellek vagy vmi???:)ahhoz meg mi közöd h mim lesz vagy van? Nekem legalább lesz :) Vhogy éreztem ha ide is beregizek betalál majd vmi suttyó mert vmi oknál fogva megfogta őt a személyiségem :D Elhízásos?:) hmm.. ha láttad a képeim akkkor sztem észre lehet venni h mi miatt írtam!!! okoska:) neked még képed sinsz szal csit .... Igen képzeld meggfogom úszni 1 millából Wágner mondta :) óhh... ha ennyire mű az h mell,száj meg haj akkor sztem igen csak irogathatnál jópár embernek Tee!:)te csak rám szálltál és képtelen vagy leszakadni csak tudnám kinek érzed magad??! nah ne okoskodj itt nekem te senki!!! Kopj le és irogass a magadfajtáknak!!!
2009. jún. 10. 14:44

Háát ööö.... megleptél kedves Linda02!!!

Utánajártam a mellplasztikának, (GOOGLE) hmmm... 300.000től indul a csillagos égig.

Én is szeretnék, egy ilyen pasit, akinek nincs sok pénze, és ajándékba ad egy mellplasztikát!!!

21éves vagy, külföldön dolgoztál már, lesz műcicid, volt/van/lesz póthajad, és van vagy lesz szilikonos szád.... Hmmm... 1millából megúszod?

Dr. Wágner biztosan segítene az elhízásos problémádon is.

Inkább maradj csendben, vagy szólj, de értelmeset. Értelmes nőként hamarabb meghallgatnak, minthogy egy buta liba gágogását olvassa bárki is.

Mellesleg nem vagyok féltékeny, egyszerűen csúnyának tartom az olyan mű nőket, mint Te.

Szép dolog a plasztika, nagyon szép nőket lehet vele csinálni, de van aki túlzásba viszi, és reklámozza is.

59. 9933e6cc1b (válaszként erre: 58. - Linda02)
2009. jún. 10. 13:10

Pár naplóban olvastam hozzászólásokat tőled,gondoltam megkereslek akkor én is.

Nem értem,hogy egy ilyen fiatal,csinos,dekoratív lány mint Te,hogyan lehet ennyire faék egyszerűségű???

2009. jún. 10. 12:38

Szija!

Lehet h ezt olvastad csak h felvilágosítsalak a cicit ajándékba kapom páromtol mert tudja mennyire utálom magam h sajnos nekem nem adatot meg a nagy és az sem most lesz hanem odébb van jóval és ez is már húzódik 1 éve.... a szám azt meg majd vissza kell neki adnom ha össze tudtam szedni mert ő se leggazdagabb szal... előbb sztem kérdezz rá a dolgokra utána ítélkezz! Jah és a műhaj sem mostani hanem összegyűjtöttem rá külföldi utam során és az el is ment sajnos szal.... de am nem is tudom mi közöd van hozzá mert ahelyett h próbálnál fikázni én segítséget kértem!!! De látom itt nem nagyon segítőkész emberek vannak hanem abban mesterkednek h megtudják alázni!! pFF szép mondhatom!!! Vagy talán féltékeny vagy nem értem de nem is érdekel!!! Jah és Tisztelek a Kivételeknek akik nem ilyenek!!! és szálj le rólam, Köszike! hali

57. gyongyi0313 (válaszként erre: 56. - Linda02)
2009. jún. 9. 22:22

Hello Linda02!

Ne haragudj, idéznem kell téged:

"Mivel nem vagyok gazdag és nem nagyon tudok kidobni sok pénzt az ablakon így szeretnék tőletek segítséget kérni h házilag milyen módszereket tudnék alkalmazni az eltüntetés érdekében?"


És máshonnan:

"voltam már Wágnernél sztem naon rendes csak akkor cicivel kapcsban mert majd az is lecc nemsokára :) "


kicsit vicces... Mész cicit csináltatni, és ajkat tölteni, de házi módszereket kérsz?

A fent leírtak szerintem nem kevés pénzbe kerülnek.

A képeid alapján ez inkább csak feltűnési viszketegség, nem pedig segítségkérés.

Ahogy látom póthajra is futotta..

"CICABABA..."

2009. jún. 9. 17:52

Szijjasztok!

Eléggé naribőrös vagyok deréktól lefelé:( a combom,fenekem még a vádlim is a sok fogyás és hízás váltakozásnak köszönhetően:( Mivel nem vagyok gazdag és nem nagyon tudok kidobni sok pénzt az ablakon így szeretnék tőletek segítséget kérni h házilag milyen módszereket tudnék alkalmazni az eltüntetés érdekében? Edzeni járok de annak elég sok idő kell h látszata legyen!!! Mindig is naribőrős voltam és már kész vok tőle mert nem naon merek rövid cuccokat felvenni alulra sajna!!! Előre is köcönöm!! puszi

55. zsuzso100 (válaszként erre: 53. - Kitti26)
2009. máj. 27. 18:52
Nekem van házi vákummasszirozóm.
54. d3b95f45ba (válaszként erre: 53. - Kitti26)
2009. máj. 27. 12:13
én lpg-re jártam,tényleg jó volt,de havonta kellett volna menni szintentartó kezelésre ,ami sajnos nem jött össze.
2009. máj. 27. 10:54
Vákuumos masszázs narancsbőr kezeléssel, és utánna még be szoktam menni infraszaunázni, mert az is van ott ahova járok. Nagyon hatásos.
52. d3b95f45ba (válaszként erre: 51. - Kitti26)
2009. máj. 27. 08:51
melyik fajta kezelésre jársz?
2009. máj. 26. 11:42
Sziasztok! Én járok narancsbőr kezelésre és csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevállt. Bár mondjuk nem mindegy h ki csinálja, akihez járok, csak ajánlani tudom.
50. mandarinszörp (válaszként erre: 33. - 7ac3ef7d1d)
2009. máj. 9. 13:52

szia zsepii!!

a zöld tea amit iszol milyen zöld tea? ilyen agyoncukrozott nestea vagy rendesen lefőzöd magadnak??

ilyen "narancsbőrelleni teát" énis iszok, ezzel a felirattal lehet kapni dm-be, rossmanba, de a zöld tea szerintemis hatásosabb..

+ én a vichy krémekre esküszöm, csak tényleg mindennap be kell kenni vele magad és hát igen nem olcsó kategória 250ml (asszem) 7-8 ezer ft, gyógyszertárban..az avonos dolgokat meg felejtsétek el szerintem, nekem eddig semmi nem vált be onnan..

+majd még most szeretnék eljárni het 1x tekercselős masszázsra..

esetleg van valakinek valami jó tapasztalata más krémekkel???

2009. máj. 9. 12:57

Nekem is van narancsbőr a fenekemen, pedig majdnem minden nap tornázom :((

Azt is hallottam, hogy a szoli is előidézheti . Oda viszont heti 3x 15 percre járok.

2008. dec. 20. 13:25

Nem vészes, de nagyon zavar.

A fenekem környékén, bikiniben nem érzem jól magam.


Én egy 2000 Ft-osat találtam 200 ml.

2008. dec. 20. 12:15
Nekem nagyon csúnya narancsbőröm...Nektek milyen?
46. eb367c2660 (válaszként erre: 43. - 50d0def203)
2008. dec. 20. 12:13
Köcciii :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook