Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nappalis tanuló vagyok, és KISMAMA ... levelező oktatás?!! fórum

Nappalis tanuló vagyok, és KISMAMA ... levelező oktatás?!! (beszélgetős fórum)


2012. jan. 30. 11:10
Levelzőn és távon nincs tb, hiszen nem vagy ott egész nap amelett dolgozni szoktak a kismamasággal miért járna tb. Maradj nappalin így a vizsgálatok legalább ingyenesek meg a szülés gyedet és tgyást semmiképpen nem fogsz kapni csak gyest.
2012. jan. 30. 10:57
Én ősszel/télen tervezek teherbe esni (2.baba, első akkor lesz 1,5 éves), hogy nyáron szülessen a tesó, mellette nappalin szeretném a sulit, aztán meglátjuk hogy bírom a 2 gyerek+nappalit.
2012. jan. 30. 10:30

Gratulálok a babátokhoz!;)


Szerintem vagy legyél passzív féléven, vagy egyéni tanrendes...


Ez a lehetőség hamarosan nálam is fent fog állni, egyetem közben tervezzük a babát. Az a terv, hogy amíg tudok bejárok, utána egy félév passzív, a következő meg egyéni tanrendes.:) Utána már lassan vége is az egyetemnek.:)


De kérdezz utána "szakértőktől". Kíváncsi vagyok, ez az infó nekem is hasznos lenne!:))

2012. jan. 30. 10:28
Nekem volt évfolyamtársam maradt nappalin és egyéni tanrendet kért, majdnem olyan, mint a levelező.
2012. jan. 30. 10:27
Csak akkor vagy biztosított, ha nappalin maradsz. Szerintem is beszélj a tanárokkal, aztán megcsinálod, amit muszáj ahhoz, hogy meglegyen a féléved és kész.
2012. jan. 30. 10:25

Évfolyamtársaim nappalin maradtak.

Kredit rendszerben tudod a tantárgyakat variálni.

3. GreenFairy (válaszként erre: 1. - Emőke007)
2012. jan. 30. 10:25

Először is, hadd gratuláljak a babához!

Mindenképpen megpróbálnék a nappalin belül egyéni tanrend után érdeklődni. Esetleg felkeresném a következő félévben gyakorlatot tartó tanáraimat, hogy náluk mennyire lenne kiváltható az órai aktivitás beadandóval vagy egyszeri prezentációval, akár TO-t megkerülve.

Sok sikert az ügyintézéshez! :)

2. c7a878c6b5 (válaszként erre: 1. - Emőke007)
2012. jan. 30. 10:23

Szia!

Én úgy tudom, hogy kismamaként sem alat a Tb!:(

Szerintem jobb, ha maradsz nappalin, ha van segítséged.

2012. jan. 30. 10:22

Sziasztok!


Nagy dillemában vagyok, úgyanis eljött a következő félév, és nagyon gyorsan döntenem kell, hogy maradok-e nappalin, vagy átmegyek levelezőre!!

Voltam a To-n érdeklődni, persze nem tudták megmondani, hogy kismamaként hogy JÁROK JOBBAN...(csak tudnám akkor miért ülnek ott...ha még ezt sem tudják), kaptam két email címet, ahol éredeklődnöm kell...persze iszonyat sűrgős lenne a dolog....lassan indul a következő félév.


Az igaz, hogy ha levelezőre átiratkozom nincs tb-m??!!! Kismamaként nem alap, hogy van???!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook