Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napozási kisokos fórum

Napozási kisokos (beszélgetős fórum)


14. semleges (válaszként erre: 9. - Ariana)
2021. jún. 6. 19:35
Ezt nem tudtam.
13. globus (válaszként erre: 12. - Globus)
2021. jún. 5. 07:26
Most látom, felesleges volt ide írnom 🙂
12. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 5. 07:23

Konkrétan napozni semennyit.

Munkába jövet-menet eleget ér napfény, bőrgyógyász így is megállapította kézfejen az I. fokú napkárosodást. Nincs rá kezelés, kizárólag fényvédő használata. Szoknyában nem járok, barnaság így nem opció, egészség többet ér.

D vitamint sem szedek.

11. ariana
2021. jún. 5. 07:07

Déli órákban ha kinn kell lenni, akkor megértem a fényvédőt, amúgy feleslegesnek tartom.

Kifeküdni nem kell a d-vitaminhoz, csak napon lenni levetkőzve.

10. NomNom (válaszként erre: 9. - Ariana)
2021. jún. 5. 06:01

Mindig!!! kell fényvédőt használni. Télen, nyáron...

Nem kell ahhoz kifeküdnöd, hogy elég D-vitamint kapj.

Egyébként meg inkább szedem mint a bőrrák, ha esetleg csak úgy szívódna fel h kifekszik az ember...

9. ariana (válaszként erre: 8. - Semleges)
2021. jún. 5. 05:55
Úgy tudom, aki fényvédő krémeket használ, nme szívódik fel a D-vitamin. Én amúgy legjobban tavasszal szeretek napozni,fényvédő nélkül.
2021. jún. 3. 14:29
Délelőtt, délután kiülök vagy kifekszem a fa alá, 50-es faktort használok.
2021. jún. 3. 14:04

Kerti asztalnál fürdőruhában dolgozom laptoppal, még oda süt a nap. Nem égek le, már elég barna vagyok, semmilyen krémet nem használok,

Idén sajnos még nem volt sok alkalom.

2021. jún. 3. 13:57

Reggel max tízig, délután négy után napozom csak, semmilyen fényvédelmet nem használok. A kettő között soha nem fekszem ki. Nyárra már általában van annyi színem, hogy nem kell a nap elől bújkálnom, nem égek le.


Tengerparton akár egész nap is, ott sosem égtem még le, ott a NuSkin sun right napvédő krémjét használom.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 12:28

Befekszek a szoliba hetente 2x-3x.

Plusz évente 2 hetet aszalom a testem a tengerparton.

Semmilyen naptejet, fényvédőt vagy napolajat nem használok.

4. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 11:13

A legmagasabb fényvédelmet alkalmazom testre és arcra is.

Minden nap kint vagyok sok órát egész nyáron (van, hogy reggeltől estig, de 3-4 óra a minimum), nagyon-nagyon szeretem. Napozok, medencézem, kertészkedem.

Nem a barnaság miatt, sőt én azt szeretem, ha fehér vagyok, de azért nyár végére barna színem szokott lenni. :D

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 10:23

Ha süt a nap minden nap kifekszek picit.

Az én bőröm is nehezen barnul, de nem is ég le. Csak az arcomra használok fényvédőt, oda 50 faktort.


Ha ténylegesen nincs más dolgom csak a napozás akkor képes vagyok egész nap "süttetni a hasam". Csak arra kell figyelnem, hogy ha közben olvasok ne ráncoljam a homlokom 😉🏖️🌞

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 10:20

Nincs ilyesmire időm...

De vannak fénycsöveim!!

Kapa!

2021. jún. 3. 10:19

Ti hogyan szoktatok napozni?

Mennyi időt töltötök kint és milyen gyakorisággal? A nap melyik szakaszában fekszetek ki?


Én sajnos csak hétvégente tudok. Olyankor ha jó idő van 3-4 órát is eltöltök forgolódva a napon. Ez elég szokott lenni a színem megtartásához. Egyedüli rossz benne, hogy nehezen barnulok.

Ti hogy csináljátok? Ill. Milyen fényvédőt, napolajat használtok.

Felesleges ideírnod, hogy Te nem napozol és rákot okoz. Tisztában vagyok a káros hatásaival.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook