Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Napokkal a peteérés előtti együttlétből fogant babák fórum

Napokkal a peteérés előtti együttlétből fogant babák (beszélgetős fórum)


2021. okt. 23. 18:54
Sziasztok nem tudom el e meg ez a forum de mi 4 nappal elotte voltunk egyutt. Esett valaki igy teherbe??
16. Viru
2021. szept. 18. 18:14
4nappal ovuláciò előtt voltunk együtt.Nem savasitottam,így van esély a kislány babára?Nagyon azt szeretnénk,ezért van olyan köztetek,akinek így lett lány baba?A naptáram szerint 20án van ovuláciò,érzem is a jeleit,16án voltunk együtt a férjemmel.Ennyi idelyig is êletbe maradnak az X kromoszòmájú himivar sejtek?
15. Ella89
2017. aug. 31. 15:14

3 nappal ovuláció előtt voltunk együtt. Ez tuti biztos, mert alig 5 hetesen UH-n voltam, aztán nagykönyv szerint, teljesen szabályosan fejlődött a baba a 14. hétig és én is úgy éreztem, hogy aznap ovuláltam, ahogy az orvos számolta. Szinte biztos voltam benne, hogy ő is kislány. Aztán mikor megszületett, gratuláltak a szép kisfiamhoz. :D Szóval határozottan cáfolom, hogy az Y kromoszómás hímivarsejtek nem bírnak ki 3 napot! Nimród rá az élő bizonyíték.

Amikor meg ovuláció előtt 2 vagy 1 nappal, esetleg aznap történt a dolog, akkor lányaink lettek.

2014. okt. 3. 15:29
Nálam egyik gyerek se hozta a statisztikát...:P
13. 3a5c305959 (válaszként erre: 11. - Zelka31)
2014. okt. 3. 13:11
4-5 hetesen mar latszik az UH-on a baba. 5 hetesen mar a szivhangot is szoktak latni. De igazad van hogy ilyn koran meg felesleges Uh-ra rohangalni. Szerintem csinalj egy tesztet mert nekem nagyon gyanus vagy :-)
2014. okt. 3. 12:26

Korábban nem volt ugyan hormonproblémám, de ez nem biztosíték semmire.

A fiamnál csak annyi volt hogy azt éreztem mintha lázas lennék, és pár nappal a nemvárt előtt már folyton jártam a mosdóba mert azt éreztem hogy na most jött meg...

2014. okt. 3. 12:25

A hüvelyváladék pár napja krémes volt, most inkább vizes.

A szúrkálások áthelyeződtek a jobb oldalamon éreztem hétfőn a peteérés napján. De mostmár középen szúrkál.

És állandóan azt érzem hogy most fog megjönni...pedig még van addig 8 napom.

Menzesz előtt 2-3 nappal már szoktam ezt érezni, de még korai.

Emellett kb folyton izzadok, pedig nincs már meleg.

Hormonbajra gyanakszom :(

Október közepére van időpontom dokihoz.

Ha viszont babás lennék akkor még 4-5 hetes lenne csak a terhesség és uh-val úgysem látná.

10. f6390e6b9b (válaszként erre: 8. - 3a5c305959)
2014. okt. 3. 09:49
Így van!Nálam a fél idő még véletlenül sem fél idő.Menzesz után 3-5 nappal van a peteérésem.Menzesz utáni első nap voltunk együtt és kislányom lett.
9. 3a5c305959 (válaszként erre: 6. - Zelka31)
2014. okt. 3. 09:30
Ha mar feher es kremesebb a huvelyvaladekod az annak a jele hogy keszulodik a szervezeted es a spermiumok szamara kedvezo a környezet odabent. Ha igy van akkor elég nagy az eselyetek egy masodik babara. (Es szerintem nagyobb sz esely lanyra)
8. 3a5c305959 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2014. okt. 3. 09:28

Szerintem mindenki ertette mire gondol a kerdezo. Az ovulacio elott vagy utan tortent aktusbol fogant babakra kerdezett ra. A felido eleg tag fogalom es sokaknak nem akkor van peteerese.


Az en lányom aznap fogant mikor meg kellett volna jonnie a menzeszemnek. De nem tudom hogy mikor ovulaltam, az aktus elott vagy utan.

2014. okt. 3. 09:25
Későbbre tervezzük a második babát, csak történt egy kis malőr...
2014. okt. 3. 09:24

Peteérés előtt 3,5-4 nappal voltunk együtt. Órára pontosan nem tudom nyilván a peteérést meghatározni :)

Már van egy kisfiúnk. Ő pont a peteérés napján fogant (éreztem is akkor baloldalon az erős szúró fájdalmat és az ovulációs teszt is mutatta).

Lehetséges hogy 4 napig is eléldegél a spermium?!

Uhhh

Október 11-én kellene megjönnie 31 napos ciklussal.


Írhat olyan Anyuka aki így esett teherbe = Peteérés előtt 3-4 nappal történt együttlétből


Szép napot!

2014. okt. 2. 21:45

Peteérés után 1-2 nappal már nem biztos, hogy összejön. Ha igen, na abból lesznek a fiú babák.

Bár persze semmi sem 100 %-os.

2014. okt. 2. 21:44

Lány! Remélem azt szeretnél!

A lány spermiumok 3 napig élnek, így ha megtörténik a peteérés és még van életben lévő spermium, akkor lányod lesz. A fiúk csak 24 órát életképesek!

2014. okt. 2. 21:42
Sajnos lövésem nincs, hogy mikor fogantak a gyerekeim. :(
2014. okt. 2. 21:42

csak a peteérés után foganhat baba :))


amíg ugyanis nincs pete, addig nem lesz baba sem



a kérdés-gondolom- inkább a félidőre vonatkozik: félidő előtt fogant babék (ciklus elején), vag később, a ciklus végén :)

2014. okt. 2. 21:40

Sziasztok!


Peteérés előtt akár 3-4 nappal (!) történt együttlétből fogant babák anyukáit keresem.

Hány nappal a peteérés előtt illetve fiú vagy lány született?

Lehet hogy ennyi időt is kibírnak a spermiumok?


És mi a helyzet a peteérés után 1-2 nappal történt együttléttel? Az is lehet "sikeres" baba szempontjából?



Szép estét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook