Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napok óta tartó fejtetői fejfájásom van, sokszor már a gyogyszer sem segít.Ti mit ajánlanátok? fórum

Napok óta tartó fejtetői fejfájásom van, sokszor már a gyogyszer sem segít.Ti mit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


16. lulo24 (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2010. máj. 24. 14:25

Nekem már vannak gyerkőceim,legkisebbik 3 éves lesz a nyáron.Ha megnyomom a melleimet még mindig jön belőle tej,és ez lehet a magas prolaktin szin miatt.A háziorvos nem csinál semmit ,a nőgyógyászatra küldött.Emiatt meddőség is kialakulhat vagy ha mégis létrejön a terhesség spontán vetélés lehet a vége.

Már a neten alaposan utánna néztem.Sok sikert a babához neked!

2010. máj. 24. 10:57
én is fejfájós vagyok mostanában :( annyira szokott fájni,hogy van mikor nem látok rendesen! :S
14. Titánia83 (válaszként erre: 11. - Lulo24)
2010. máj. 24. 10:55

Kb. 16-23 éves koromig küzdöttem elképesztően magas prolaktin szintemmel, és pár mm-es mikroadenomámmal. MR vizsgálattal mutatták ki.


Szedtem rá bromocryptint, majd norprolacot. Annyira rosszul voltam ezektől a gyógyszerektől, és annyira megelégeltem a vérvételeket, hogy egyszer úgy döntöttem, többet nem megyek vissza. A dokim annyit mondott, hogy ezek majd azt okozzák, hogy nehezen fogok teherbe esni. Illetve csak gyógyszeres kezeléssel lehet gyermekem.


Az orvos és a gyószerek elhagyása után életmódot v áltottam. Táplálékkiegészítőket ettem, átalakítottam apránként az étrendemet, sportoltam, elvégeztem az agykontroll és reiki tanfolyamot, ezekkel kezelgettem magamat. És kezdett rendszereződni a ciklusom is. Soha nem lett rendszeres, de 24-28 nap lett az átlagos.


Amikor nem védekeztünk, a baba rögtön összejött. Sajnos óriási stresszenk lettem kitéve, aminek következtében a baba elment. De most már tudom, hogy rendben vagyok. A kórházi vizsgálatok sem mutattak ki kóros hormon elváltozást.


Most van három hónapom, hogy még jobban megerősödjek. Gyógyteákat iszok, és járok majd energiakezelésekre. És bármikor jöhet újra a Drága, ha már úgy érzi, én is kész vagyok az anyaságra. :)

2010. máj. 24. 10:41

a fejfájást sokszor egy kissé meszes, vagy elcsúszott csigolya okozza, vagy akár egy rossz ágy, ami terheli a gerincet ahelyett,hogy pihentetné!

Csontkováccsal kezdenék, nem gyógyszerrel.

2010. máj. 24. 10:32
Sztem csak a légnyomás, de lehet egy vérnyomás mérés se ártana. (Nekem is fáj egy ideje, "frontos" vagyok.)
11. lulo24 (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2010. máj. 24. 10:19
Magátol elmúlt? Én azt olvastam hogy gyogyszerrrel vagy műtéttel lehet eltüntetni.
2010. máj. 24. 10:19
Nekem is már ébredéskor fájt a fejem és még mindig nem normális. Fogjuk rá az időjárásra?
2010. máj. 24. 10:17
Nálunk olyan az idő hogy napközben hétágra süt a nap ,délután meg dörög ,villámlik.Tegnap délután még jégeső is volt.
2010. máj. 24. 10:17
Tuti,hogy van valami a levegőben,mert nekem is fáj a fejem.
7. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Lulo24)
2010. máj. 24. 10:16

Nekem volt, de elmúlt!

Mikroadenomának hívják.

És ne képzelegj, csak pozitív dolgokra gondolj. Egyre gyorsabban valóra válnak a gondolataink. Csak próbáld ki mással.

És ne betegségre gondolj, hanem egészségre! Ez csak egy jó tanács.

6. Titánia83 (válaszként erre: 4. - Lulo24)
2010. máj. 24. 10:15

Na ez durva. Tegnap nekem is erős fejfájásom volt, majd amikor esni kezdett, elmúlt.


Ma reggel fejfájással ébredtem. Mondtam anyósomnak is, mire ő is mondta, hogy szintén így ébredt.


Valami van a levegőben? :o

5. lulo24 (válaszként erre: 3. - A9986bef96)
2010. máj. 24. 10:14
Én már a legrosszabbra is gondoltam hogy talán daganatom van.Olvastam hogy a magas prolaktin szint miatt kialakulhat daganat.Az agyalapi mirigy jóindulatú daganata.
4. lulo24 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. máj. 24. 10:11
Kipróbálom amit írtál,az tényleg igaz ha kinnt vagyok a levegőn nem fáj annyira.Ebben a nem normális időjárásban pedig akkor fáj leginkább amikor jön a vihar.De ma reggel ébredés után is fájt már.
3. a9986bef96 (válaszként erre: 1. - Lulo24)
2010. máj. 24. 10:10
Orvost.Érdemes kivizsgáltatni.Amúgy vannak erősebb,poralakú,gyomorkímélő fájdalomcsillapítók,amit viszont csak orvos írhat fel.De ahhoz tudnia kell,hogy mi is okozza.Jobbulást!
2010. máj. 24. 10:07

Ha van reikis vagy agykontrollos ismerősöd, akkor kérj tőle segítséget.


Az agykontrollban van egy technika, amit talán te is tudsz alkalmazni. Tedd a kezeidet a fejedre, és mantrázd sokszor egymás után, hogy elmúlt nem fáj. Mondogasd, sokszor.


Friss levegő, hosszú séta is segíthet egy közeli erdőben.


És egyél fokhagymát minden nap. Vértisztító, és vérnyomás szabályozó.

2010. máj. 24. 10:03
Napok óta tartó fejtetői fejfájásom van, sokszor már a gyogyszer sem segít.Ti mit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook