Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napok óta fáj a mellem. Mitől lehet? fórum

Napok óta fáj a mellem. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


5. meoo (válaszként erre: 1. - Shae)
2014. máj. 30. 21:39
Végül is minden rendben van???
2014. máj. 25. 21:40
Nekem is akkor fájt mikor babát vártam,meg ovuláció alatt
3. meoo
2014. máj. 25. 21:30
Nekem csak és kizárólag akkor fájtak a melleim amikor a hormonok dolgozni kezdtek,mert baba fogant.Ez a nem várt menstruáció előtt kb. 10-12 nappal mindkét gyermekemnél.
2014. máj. 24. 17:28
Látom sokan írtak eddig. Gondolom túl sok az előítélet a kérdés miatt, és azt hiszik csak a kérdésed alapján, hogy te azok közé tartozol, akiknek fáj valamije és olyan buta, hogy nem orvoshoz fordul, hanem másoktól várja a választ. -.- A sok segítőkész nőszemély. Persze nem biztos, hogy ezért nem írnak, csak elég rossz tapasztalatom e téren a fórumos oldalakon. :D Remélem tud majd valaki segíteni!! :)
1. Shae
2014. máj. 24. 10:03

Bővebben:

Március 20-án volt egy petefészekciszta műtétem. Nem az első. De a műtét után ugyan olyan pontosan jött meg, április negyedikén.(Minden hónapban negyedikén jött meg eddig.) De utána egy héttel hamarabb, 29, vagy 30-án jött meg. De szintén 3-4 napig tartott, ahogy mindig. Most meg kb. huszadika óta nagyon fájnak a melleim. Huszonnyolcadikán, szerdán megyek nőgyógyászhoz.

Remélem nem fogalmaztam érthetetlenül. :)

Csak kíváncsi lennék tapasztalatokra, vagy bármire, amíg a szerdára várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook