Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Napló babámnak - Harmadik felvonás fórum

Napló babámnak - Harmadik felvonás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Napló babámnak - Harmadik felvonás

2007. jan. 12. 11:11
Koszi a biztatast, es Jaminanak is a jo tippet. Be is mentem par kismamaboltba, mindenhol kaphato a bandazs, de az igazsag az, hogy inkabb hagytam magam elcsabulni par teli akcios szoknya es nadrag altal:) es nem is voltak mar ram olan nagyok:)
2007. jan. 12. 06:06

Irigyellek az áldott állapotodért!

Én kétszer voltam ddig terhes, de mindkét terhességemet végig élveztem /émelygés csak az ikrekkel fordult elő és csak egyetlen reggelen, akkor sem volt komoly, kettőt nyeltem és vége./.

Bárcsak szülhetnék még!

Nagyon sok örömöt kívánok a babádhoz és aaz egész terhességhez!

2007. jan. 7. 06:42

Okos megoldás a nadrág-problémára a bandázs. ez egy rugalmas, széles öv -alatta nyitva hagyhatod a megszokott nadrágodat, pluszban még az sem baj, ha a felsőd nem ér a hasad alá, a bandázs eltakarja.


Jöttök vmikor haza? Bár ami nekem van, az a terheség végére való inkább...

2007. jan. 5. 16:38
Sarlatánok ezek! Igaz hogy van puccos masinájuk, amivel bekukkanthatnak a hasamba, de hogy többet ők se tudnak mondani, mint amit én ott látok, az is biztos. Na jó, talán mégis tudnak, például sok okosságot az alapján, hogy milyen vastag a tarkóredőd. De ahány orvos, annyi vélemény.

Ugrás a teljes írásra: Napló babámnak - Harmadik felvonás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook