Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi dolgok - beszéljük ki fórum

Napi dolgok - beszéljük ki (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. ápr. 12. 07:17

Jó! Akkor nyissunk új lapot.


(Most, hogy látom, egy előre kitervelt, célzott támadás volt a közösség egységét, a belső összhang szétzúzását megcélozva, még az is megfordult a fejemben, hogy nem az volt az értelmi szerzője, aki végrehajtotta, valaki más fejében született meg az ötlet. Van 1-2 tippem, de mindegy! Fátylat rá!)

2009. Piroska52 (válaszként erre: 2008. - 12d083b51b)
2019. ápr. 11. 17:25

tudom hogy nem megy parancsszóra,de forditott esetben te is ezt mondanád,

igaz?

nem hibáztál,csak nagyon a lelkedre vetted,

ideje új lapot nyitni,

én is ezt mondom magamnak,de nem megy olyan könnyen,

mert néha meg tudnék marni valakit,olyan dühos vagyok,

nézd a jó oldalát,ez egy fórum,nem a való élet,

2008. 12d083b51b (válaszként erre: 2007. - Piroska52)
2019. ápr. 11. 17:21

Mert szerinted ez parancs-szóra megy, hogy azt mondjátok: tegyem rajta túl magam?? Engem még mindig nagyon bánt.

Annak idején neked se ment olyan gyorsan, amikor az állítólagos "nyomozó rendőrtiszt" új tagunkkal volt egy kis össze-zördülésed.

De az is biztos, hogy mindannyian melléd álltunk.

Majd megy az nekem is, de egyelőre még idő kell hozzá. És csak jár az agyam, keresem, kutatom, hogy hol is, mikor, miben hibáztam... Egy biztos: soha, senkinek, semmi miatt nem fogok szólni. Majd megteszi valaki más, ha békét akar a fórumon.

2007. Piroska52 (válaszként erre: 2006. - 12d083b51b)
2019. ápr. 11. 17:08

Hópihe,tedd már túl magad ezen a dolgon,

látod,mind ott vagyunk csak ő nincs,

nem hiszem hogy mostmár visszajönne,

mindenki visszazökkent a rendes kerékvágásba, senki nem hibáztat semmiért,te zaklatod fel magad még mindig ezen a dolgon,

vége,elmúlt.

máshová ment biztosan,minket elkerül,

legyen béke és nyugalom tedd magad túl ezen a dolgon,

2006. 12d083b51b (válaszként erre: 2005. - 12d083b51b)
2019. ápr. 11. 17:01

Mert az egész cirkusz akkor indult el, amikor (ketten voltunk!!) szólni mertünk, hogy vegye vissza a nagybetűket, mert az a kiabálás jele.


Ennyit mondtam, írtam neki, és ebből csapott hatalmas patáliát, és osztotta meg a fórumhoz kapcsolódó társakat, és bontotta meg az addigi békét, harmóniát.


És ami igazán bánt, hogy úgy érzem, mintha lennének emberkék, akik kizárólag engem hibáztatnak az egész kialakult cirkusz miatt. Pedig az előbb feltett kérdésekre nem igazán lehet más magyarázatot találni, mint hogy előre megfontolt, szándékos mű-balhét csinált, és bomlasztotta a fórum egységét.

2019. ápr. 11. 16:56

Most néztem vissza, már 3 éve itt van a hoxán, és azzal a szöveggel jelentkezett be a fórumba, hogy gyakorolja a magyar nyelvet, és az írást. Mintha totál új hoxa-tag lenne.

És amit láttam az eltelt 3 évi hozzászólásai között, nem találtam másik cseverészős, beszélgetős fórumot, ahova az elmúlt évek alatt csatlakozott volna. Kizárólag csak nálunk akart mindenáron gyökeret verni.

És ami még feltűnőbb, hogy sem előtte, sem azóta soha, sehova sem írt ordibálós, nagybetűkkel!!!

Tehát tudta, hogy azt csak konkrét, meghatározott esetekben használjuk.


Mintha csak szándékosan kereste volna, hogy valami olyasmit szóljak, ami miatt csinálhat egy "műbalhét", aminek nyomán kirobban a vita, veszekedés.


Engem még mindig nagyon bánt ez a dolog, és nem igazán tudom mire vélni az egészet.

2019. ápr. 11. 08:36
Jó reggelt, szép napot mindenkinek, aki ide betér megpihenni, egy kicsit cseverészni. Jó hely ez, csendes, nyugodt, békés. Eddig az volt, remélem az is marad még akkor is, ha többen leszünk itt.
2003. 12d083b51b (válaszként erre: 2002. - D5bae51d10)
2019. ápr. 10. 07:54

Szia Szederke! Szeretettel üdvözöllek ezen a fórumon is. Nagyon korán keltél ma, ne haragudj, hogy hajnalok-hajnalán nem voltam itt fogadni a köszönésedet. Remélem, azért a pár óra csúszásért nem haragszol?

Bocsi, de mint öreg nyugdíjas, már leszoktam a korán kelésről. :))

2002. d5bae51d10 (válaszként erre: 2001. - 12d083b51b)
2019. ápr. 10. 04:31
Örömmel olvasom.
2001. 12d083b51b (válaszként erre: 2000. - D5bae51d10)
2019. ápr. 9. 13:46
Szia! Nincs semmi baj!
2000. d5bae51d10 (válaszként erre: 1999. - 12d083b51b)
2019. ápr. 9. 08:27
Jó reggelt Hópihe. Mi a baj?
2019. ápr. 9. 07:13
Szevasztok! Jó reggelt mindenkinek.
2019. ápr. 8. 11:27
Persze egész biztos nekem is vannak hibáim, én is emberből vagyok. Meglehet, hogy őnekik így a legjobb: se az a másik, se én, és ezzel az egésszel ők csak nyertek. Mert akkor nem csoda, hogy mindegyik csak hallgatott, inkább nem vettek tudomást mindarról, ami éppen körülöttük zajlott. Végül ez is egy lehetséges változat. Kész. Erről ennyit. Hát ugorgyunk!
2019. ápr. 8. 07:35

Úgy látszik, csak addig volt érdekes neki, hogy harcoljon velem, míg ki nem léptem a "közösség"-ből. Azóta már neki sem fontos, hogy ott legyen, eszébe sem jut, hogy ott mint a "szóf..só"-gép ontsa a saját hülyeségeit, és minden bejegyzésre egész litániát írjon. Csak addig harcolt a "közösség"-ben maradásért, csak addig volt fontos, míg sikerült kidúrnia onnét. Megtörtént. És mint látjuk, az élet megy tovább, nem történt semmi, egy kis porszem a gépezetben, egy kisebb szellő (nem is vihar) felkavarta az álló vizet, de most már kezd minden vissza állni a régi kerékvágásba, és minden oké.

Minden oké! Oké! Nekem így is jó!

2019. ápr. 8. 07:25

A "cselekvés" olyan tett, amelyet valamely cél elérése érdekében, vagy valamely általunk fontosnak tartott dolog megtartása érdekében teszünk.

Amit teszünk, azzal kinyilvánítjuk mások felé céljainkat.

Ha ez a cselekedet egy közösség érdekében történik, és a közösségből mások is megteszik ugyanazt, akkor az már a csoport érdekeinek közös kinyilvánítása, az egységes, közös fellépés, az együvé tartozás kifejezése. Erőt mutat, erőt ad.


A "nemcselekvés", amikor engedjük hogy mások cselekedjenek, és bármi is történik, elfogadjuk annak végkimenetelét, akár a fejünket is félre fordítjuk, csak mi magunk nehogy sebeket kapjunk.

Közösség? Barátság? Tisztesség? Hasonló normák, értékek? Röhej!

2019. ápr. 8. 07:13

Igen, ezek szerint még inkább itt az ideje átértékelni az itteni fogalmakat, azok után ami történt. És azok után, ami nem történt, egészen más a leányzó fekvése. Ahogy mondani szokták.

Soha többé senki érdekében nem szabad, nem kell védeni, védelmezni olyan dolgokat, amelyek itt nincsenek jelen. Még magad érdekében sem, nemhogy egy u.n. közösség érdekében. Közösség? Röhej!

2019. ápr. 8. 07:05
Sehol senki! Jó reggelt, ideje felébredned!
2019. ápr. 7. 17:18

Egész pontosan:

"Krumplidiéta péntektől. Ki tart velem?" a fórum címe, aki esetleg keres, vagy itt, vagy ott, vagy akárhol, ki keres, az talál.

2019. ápr. 7. 17:05

Reggel még nem gondoltam, hogy ahhoz képest, ez a nap egész jól fog alakulni.

Rátaláltam egy régi fórumra: "Krumpli diéta, Ki tart velem?" és mire átrágtam magam rajta, ill. még a net-en is utána olvastam, előkerült valahonnan Guruljka, a végén minden más egyébről is!! jót elbeszélgettünk.

És most jövök rá, hogy a fórum címe, még talán aktuális is lehet: "Ki tart velem?"... vagyis,majd akinek hiányzok, vagy itt, ezen a fórumon, vagy a Krumplison megkeres, és velem tart!

Lassan gépet kikapcs, majd holnap ismét jövök. Mindenkinek szép estét.

2019. ápr. 7. 10:08

Nem is baj, ha nincs itt senki! Ideje másként nézni a világot, és átértékelni a dolgokat, fogalmakat barátságról, tisztességről, becsületről, igazságról és egyebekről...

A jó pap is hóttig tanul! Hát még a rossz! És ha még nem is pap??? :))

2019. ápr. 7. 06:46
Valaki? Sehol senki ???
1989. cika58 (válaszként erre: 1988. - Andilaci)
2019. márc. 15. 15:08
Nekem is elég zavaros, nem tudom, hogy mi lehet az igazság. Ha úgy is volt, akkor miért most csináltak filmet erről a témáról. Így nem is tud védekezni, szerintem egy halottal szemben ez nem fer. Egyébként én sem szerettem a dalait, meg magát az előadót sem.
1988. andilaci
2019. márc. 15. 14:02

Ez a Michael Jackson téma is elég zavaros.Tegnap láttam egy tv müsort,azzal a "gyerekkel" aki már felnött,hogy tényleg önzetlenül segitett neki.Hiszen akkor is elég rossz családi körülmények között élt,és most sem él másképp.Tehát neki,szerencséje volt mert Öt "segitette"Jackson.A májátültetés kapcsán.

Azért ez igy ismeretlenül is igazi emberségre,önzetlen segítő készségre vall.

Én nem vagyok Jackson rajongó,de amit tett az mindenképpen példaértékü.Söt,ha még élne most sem lenne "megélhetési"problémja szegénynek!!!

1987. cika58 (válaszként erre: 1986. - 12d083b51b)
2019. márc. 13. 19:46
Még nem tudjuk, hogy mikor fogjak műteni a szemét, nem kaptunk még idő pontot.
2019. márc. 13. 10:04

Nálatok mi újság?

Nem tegnapra mondtad anyud szem műtétjét???

1985. 12d083b51b (válaszként erre: 1984. - Cika58)
2019. márc. 13. 10:03
Megjöttem a napi séta-bevásárlás. Nem sok minden kellett már, kenyér, tejföl... még jó, hogy a vöröshagyma eszembe jutott! :))
1984. cika58 (válaszként erre: 1983. - 12d083b51b)
2019. márc. 13. 07:59
Az egy finom étel, imádom nagyon:))
1983. 12d083b51b (válaszként erre: 1982. - Cika58)
2019. márc. 13. 07:41

Kérdés, hogy ilyen zöldség árak mellett egyáltalán lehet-e csinálni? Mert jelenleg igen-igen visszafogott az a zöldségmennyiség, amit a fagyóból ki tudok szedni. Max. most azt tudom gyakorolni, hogy a húst és a köretet, vagyis a ch-t szétválasztani, és nem együtt, hanem 2 külön étkezésre elfogyasztani.


De azért a hét végére betervezett körömpörkölt krumplival, az már marad! :))

1982. cika58 (válaszként erre: 1981. - 12d083b51b)
2019. márc. 13. 07:23
Kíváncsi leszek, hogy lesz-e eredménye, majd beszámolsz róla:)
2019. márc. 13. 07:12
Mindegy, csak megpróbálom. Ha nem is sikerül esetleg minden nap tökéletesen a szétválasztás, majd belejövök.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook