Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nania trio lux fórum

Nania trio lux (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 00:08

[link]


Egy ilyen fajtát eltudok képzelni, hogy jó. Megnéztem a linket, elég érdekes hiszen nem látszik, hogy dönthető lenne, vagy szűkíthető újszülöttnek, nagyobbaknak meg azért nem jó, mert nem jó a fejtámasza. Mindenkorban máshova kell, hogy essen a csipő, fej, oldalvédelem.

sok sikert a vásárláshoz!

2010. aug. 26. 22:48
Igen, ami mindenre jó, az semmire sem jó. Azt hiszem marad a hagyományos hordozó 0-13 kilóig.
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Pindur77)
2010. aug. 26. 21:55
Nekünk is BeSafe volt, először Izi Comfort, és most Izi Up. Nagyon szeretjük, kényelmes és biztonságos. És az ára is elég jó. A használtat ha szép állapotú, szintén elég jó áron el lehet adni, mindig van rá kereslet :)
2010. aug. 26. 21:52

Szia!

Mi is épp most keresünk , de többen lebeszéltek erről, mert nem az igazi. Szerintem inkább kicsit többet költs, de a gyerek biztonságba legyen. Én a BESAFE-t javaslom.

2010. aug. 26. 21:46

Hát, őszintén szólva, nekem gyanús... meg kellene nézni élőben. Ami ennyire univerzális, szerintem félő, hogy sosem igazán jó. És gyanús az ára is. Az rendben van, hogy nem kell mindenből a legdrágább, de ez nagyon sokkal olcsóbb mint bármelyik másik.


Töréstesztet kellene keresni róla...

2010. aug. 26. 21:32

Mi a véleményetek erről?

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook