Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Naivitás, vagyis amikor azt csinálnak veled, amit akarnak!? fórum

Naivitás, vagyis amikor azt csinálnak veled, amit akarnak!? (beszélgetős fórum)


1 2
3. b7b6b56e13 (válaszként erre: 1. - C33b573f69)
2013. szept. 18. 07:22
Ki. Nem is biztos, hogy naivitásról van szó. Talán csak egy visszafogott egóról. Ettől sokan félnek, mert negatív felhangjai vannak. Viszont ne hagyd, hogy bárki nevessen rajtad. Már ezzel is bizonyítja, hogy gyengébb nálad...
2. feb96fdf3a (válaszként erre: 1. - C33b573f69)
2013. szept. 18. 07:19

Ha pasiról van szó ,akkor szerintem az átverést lehet hogy a pasi kezdi ,de második lépésben a nő vágja át saját magát .

Én nem hiszek abban,hogy a szerelmet lehet hazudni .Képtelenség.Azt is érzi az ember ha van ,és azt is ha nincs szerelem a szavak,tettek mögött .

2013. szept. 18. 07:13
Biztos valahol mindenki hiszékeny egy kicsit. Gyerekkorunkba elhitették velünk hogy a mikulás létezik és hogy a tojásokat a húsvéti nyuszi tojja. A lényeg viszont nem ez. Meddig lehet megtenni az emberrel azt amit akarnak? És csak addig vagyunk naivak amig szeretünk valakit vagy addig amig hinni akarjuk hogy a másik még szeret? Meddig húzhatják el előttünk azt a bizonyos madzagot? Tulajdonképpen meddig csinálhat velünk egy pasi azt amit akar? Ma reggel a buszon ülve rájöttem: ismer, tudja mennyire bizonytalan tipusú ember vagyok és most nevet rajtam és jót szórakozik... én pedig belementem naivan ebbe a jatékba.... de ennek MA VÉGE... ki lehet gyógyulni a naivitásból?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook