Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nahrofit Vanilia Port ismeritek? fórum

Nahrofit Vanilia Port ismeritek? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 1. 20:31
nincs mit, szívesen:)
2010. febr. 1. 11:11
Köszönöm:)
9. KKZsuzska (válaszként erre: 8. - Noémi 23)
2010. jan. 31. 20:02
Igen, és külön is eszem az L-karnitint. Reggeli, ebéd nagyjából normális, vacsi helyett ment a shake, meg gyümölcs, és így 2 kiló minusz. Finom tényleg, én csokisat vettem, mint a puding, olyan lesz:)
8. Noémi 23 (válaszként erre: 3. - KKZsuzska)
2010. jan. 31. 16:36

Olvasomh benne is van l-karitin...nagyon jó:) És az ára is:)) de szuper.


Csak ezt ittad 2 hétig reggeli és vacsi helyett? a többi étkezésre??

2010. jan. 31. 16:34

Sziasztok:)


Köszönöm, hogy írtatok:)


Zuzsa nem zavartál össze, köszi h kifejtetted...na nem bánnám ha fogynék is...bár már sokat nem szeretnék:)))


Ekke köszi ha megírod piriviben...utána néznék annak is.


Igen Norbis....onnan lestem el:))


Zűrzavar, ennek is utána nézek...köszi:)

6. Ekka (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2010. jan. 31. 15:55

Szia Nono!:)

Ez a "Norbis" cucc ugye?

Rossznak tuti nem rossz, de az ára elég húzós!

Szerintem jobb minőséget is találsz, ennyi pénzért, és a kiszerelés is jóval nagyobb. (na, itt most konkrétan egy termékre gondolok, de nem akarom reklámozni:) ) ..ha gondolod megírom priviben!:)

2010. jan. 31. 15:46
Én meg 7->17 Wellness Milk Shaket iszom .csomó ásványi anyagot, és vitamint tartalmaz .Aki fogyózik annak bizti hasznos.
4. KKZsuzska (válaszként erre: 1. - Noémi 23)
2010. jan. 31. 15:42

Bocsi, most olvasom, lehet hogy Te nem is fogyizni akarsz, hanem kiegészítőnek, kvázi multivitaminnak? Akkor nagyon nem jót írtam, bocsbocs!

Zs.

2010. jan. 31. 15:41

Szia!


Én ezt iszom: [link]

Amit Te írsz, azt nem ismerem, próbáltam már az aloés étrendkiegészítő port is, azzal is fogytam sokat, most ez jött be, finom ízű, mellékíz nélkül, mellette L-karnitint is iszom, edzés előtt, és nekem ez vált be. Sok ízben van, fincsi, telít. Fogytam is, 2 hét alatt 2 kilót, szerintem jó:)

Bocs, ha csak összezavartalak:)

Szép napot

Zsuzska

2010. jan. 31. 15:28

Igazából ezt olvastam:)


Alacsony kalória tartalmú, magas rosttartalmú, vitaminokban, ásványi anyagokban (emelt Ca és Mg tartalom) gazdag: gabonaféléket, gyümölcsöket (alma, mogyoró), búzacsírát tartalmazó, finom ízű reggeli/vacsoraital. Segít a csontritkulás megelőzésében, erősíti az immunrendszert, javítja a vérkeringést.

2010. jan. 31. 15:27

Sziasztok:)


Nézegettem ezeket a prokat, és lehet vennék reggeli és vacsi kieg-re. Főleg mert sok a vitamin is benne, erősíti az immunrednszert, a vérkeringésre is jó hatással van állítólag.


Fogyasztja esetleg valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook