Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyszülőt keresünk fórum

Nagyszülőt keresünk (beszélgetős fórum)


1 2
4. 124637ff9b (válaszként erre: 3. - 124637ff9b)
2018. jan. 9. 02:58
Mármint a kislány életkorát.
3. 124637ff9b (válaszként erre: 2. - Ikebana3)
2018. jan. 9. 02:57

Az ő szüleinek a szülei a gyerek dédszülői.

Gondolom az apai nagyszülőkről van szó, akik messze vannak.


Én az életkort tartom picit soknak ahhoz, hogy egy új idős(ödő) néni egyszercsak becsöppen a családba, és ő a pótnagyi, aki nagyon cuki és innentől nagyon fogjuk szeretni, meg ő is minket..

Pedig sok szerencsét és sikert kívánok én is az ötlet megvalósulásához!

2018. jan. 9. 02:12

"Az én szüleim már évekkel ezelőtt elhunytak, a lányom nagyszülei napi szinten nem elérhető távolságban" A lányod nagyszülei, az nem a te szüleim szüleid? De azt írtad, azok meghaltak. Nem értem.

Amit elindítottál, azt igen. Ez elég bonyolult, mert az a nagyszülő aki ennyi mindenre megtanítja az unokáját, az elég gyakran, szinte mindig ott van. Gyakorlatilag együtt laknak. De gondolom ezt nem tervezed. Remélem sikerül találni egy pótnagyit, bár a világ eléggé elanyagiasodott és aki vállal gyermekfelügyeletet az meg is kéri az árát. De itt erről szó nincs. Szívességről, szeretetről szólna a dolog, viszont ahhoz idő kell, egyik napról a másikra nem alakul ki egy ilyen kapcsolat.

2018. jan. 8. 23:07

Sziasztok!

Mint ahogy fent is írtam, fiatalos szerető nagyszülőt vagy nagyszülőket keresek a családunkba. Nagyszülőt, aki unokájaként tud foglalkozni a kisebbikkel, szereti, dédelgeti, megtanítja mitől zöld a fű, miért csicsereg a madár, beszélget, foglalkozik vele, vagy csak azért van itt, mert ő sem akar egyedül lenni, tartozni akar valakihez. Persze néha jó lenne ha a nagyszülő vigyázna rá és nem én.

Budapesten, ezen belül is Csepelen élünk.

Az én szüleim már évekkel ezelőtt elhunytak, a lányom nagyszülei napi szinten nem elérhető távolságban, a testvéreim pedig vidéken élnek.

2 gyerekem van, egy főiskolás fiú és egy 7 éves kislány. Rendezett, normális körülmények között élünk hármaskán.

Esélytelenek nyugalmával próbálkozom, de ha meg sem próbálom, akkor nem tettem érte semmit, hogy sikerüljön.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook