Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyszülőknél az unoka fórum

Nagyszülőknél az unoka (beszélgetős fórum)


1 2
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 18:37
Enyém rendszeresen aludt sógornőméknél, amikor reggel korán mentem ügyelni. Férjem is hajnalban kelt, egyszerűbb volt a gyereket már este oda elvinni, másnap pesztrálták. Annál nagyobb volt az öröm, amikor mentem érte :)
9. Ági0830 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 18:35
Anyósomnál nem hagytam, mert ő egy rettenetes nőszemély volt (nyugodjék békében). Ha jó lett volna a viszonyunk, meg normális lett volna, akkor simán otthagytam volna.
8. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 18:35

Ilyen kis gyereket nagy távolságra,mondjuk hogy nem lehet érte elugrani,,és a nagyik sincsenek én sem engedtem volna.

Mondjuk a férfiak néha túl lazák tudnak lenni és ez néha kell is akkor ha tényleg nagyon parásak vagyunk,,mert valljuk be előfordul,,,De szerintem jól tetted értesd meg vele valahogyan,,

2021. jún. 30. 18:34
Majd ha már ovis lesz,otthagyom a nagyiéknál is.
2021. jún. 30. 18:33
Igen,szüleidnél,és anyósodnál is otthagytad? 😃
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 18:32
Igen, túl parás vagy. Önző az nem, de csak magaddal cseszel ki, ha nem szoktatod a gyereket ahhoz, hogy máshol is legyen.
2021. jún. 30. 18:32

Attól függ, milyen a viszony köztük.

Én már sokkal kisebb korukban a szüleimnél hagytam őket, több napra. Persze azért is, mert muszáj volt, másképp nem tudtam volna megoldani. Szerettek ott lenni, nem lettek lelki sérültek, a kisebbik most érettségizett.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. jún. 30. 18:27
Mert férjem azt hiszi,el akarom tiltani a nagyszülőktől...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 30. 18:24
Szerintem nem vagy túl parás,,,,,önző meg végképp nem,,,nem is értem ez hogy jutott eszedbe:)))))
2021. jún. 30. 18:20

Kedves Fórumozók!


Mi a véleményetek?

Lányunk még nincs 3 éves,ősszel lesz az. A férjem 4 napra el akarta vinni a szüleihez. Ezzel nincs is gond, szereti őket a kicsi is. Csak az a bajom,hogy pénteken teljesen egyedül akarta hagyni náluk,ami szerintem sok lett volna még a lányunknak. Nagybácsi és unokateso lett volna még ott. Így is sok a változás,kistesó 1 hónapja született,alvások hektikusak,nemhogy,még ott is maradjon egy napig egyedül 4 napból. Jó messze laknak a nagyszülők. Vajon túlparás vagyok,önző?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook