Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyszülők és a 180 fokos fordulat fórum

Nagyszülők és a 180 fokos fordulat (tudásbázis kérdés)


6. RLindi (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2008. szept. 12. 18:27

Valóan más szitu,mindenesetre köszönöm,h. leírtad.

Igyekszem türelmes lenni,mert valóban ritkán látja őket és mindazonáltal a látogatók is ritkák.

Igen sajnos kevesebbet van velem,eddig a nap nagy részét együtt töltöttük most viszont a nagyszülei is akarnak vele lenni,játszani stb. így megoszlik.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - RLindi)
2008. szept. 12. 18:15

Félre értettem, azt gondoltam már visszautaztak a nagyszülők. Idegenként nehéz hozzászólni, nem ismerve a picur jellemét.

Eltudom képzelni, hogy talán nincs annyit veled mint szokott, mert a nagyiékkal kell többet foglalkoznod. Esetleg ha nem gyakori nálatok a látogató, felboríthatja a napirendjét a kicsinek,illetve nem tudja hova tegye most a helyzetet. Lehet, hogy irigy. Nálam a kisfiam akkor nem aludt és borult fel a napirendja, amikor hazavittük a kistesót. Nem irigy volt, egésznap ült a baba ágyánál és nézte a picit, nem mehetett senki a közelükbe.Várta nagyon a babát, végül nyugtatót kapott 1-2 napig, de az teljesen más szitu volt.

4. RLindi (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2008. szept. 12. 17:48

Bocsánat,h. nem írtam le érthetőbben,de én sem igazán értem/látom az okát,csak azt,h. megváltozott.

Nem rontották el úgymond,nem alakítottak nála ki másfajta szokásokat.

Úgy vélem (de eleht nem így van) talán azért mert több ember van körülötte s talán úgy gondolja többet megengedhet magának vagy nem tudom..


A nagyszülei most vannak itt 3 napja és összesen 3 hétig leszenk. Bele sem merek gondolni,h. ez még fokozódik.

2008. szept. 12. 17:23

Nem igazán érthető a kérdésed, mert igaz leírtad hogy a kislányod megváltozott, de azt nem miért.

Sokat volt a nagyszüleivel,olyannal etették ami nem neki való, éjszakába nyűlóan játszottak vele?


Lehet, hogy hiányoznak neki és nem tudja az érzelmeit kifejezni, és dacos lett. Hamarosan elmúlik biztos. Mindent úgy csinálnék, mint előtte és visszaáll az élet a régi kerékvágásba biztos.

2008. szept. 12. 16:58

A helyzet,mire tanácsokat várnék a következő.

Kislányom 2,5 éves.ényleg szót fogadó,aranyos kislány. Volt. Pár nappal ezelőttig,mígnem megérkeztek a nagyszülei nyaralni hozzánk.

Azóta nem eszik,nagyon rosszul alszik (5-6 ébredés és nehezen megy a visszaalvás is) valamint egyáltalán nem fogad szót nekem ami eddig nem fordult elő.

Mit tehetnék,hogy újra a régi legyen?

2008. szept. 12. 16:56
Nagyszülők és a 180 fokos fordulat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook