Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon száraz a hajam! Mivel tudnám helyrehozni? fórum

Nagyon száraz a hajam! Mivel tudnám helyrehozni? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 14. 14:36
babaolaj, vagy a kallosnak van nagyon jó hajpakolása...én festetem évek óta a hajam,és szépen rendbe hozta
2008. júl. 8. 17:42

szia, az olíva olaj nekem is bevált!

nagyon jó hatása van!keverheted mézzel is,de önmagában is jó

13. emagdi
2008. júl. 7. 20:27

tojássárgája + olívaolaj pakolással.

tuti hatás, és vegyszermentes megoldás.

12. jueri (válaszként erre: 11. - 54ec386d0c)
2008. júl. 7. 20:26
Aloevera sampon és balzsam,nagyon jó tapasztalatom van.
2008. jan. 6. 19:28
Kislányom haja nagyon élettelenül száraz volt(3évesen) a fodrászom ajánlotta a semí dí líno hajolajat. Rendszeressen használjuk, azóta fényes, göndör a haja (7.5 éves).
2008. jan. 6. 18:25
hazilag probald ki az oliva olajat az nagyon jo,kulomben lehet kapni kimondotan hajra is.ha mast szeretnel valami markast akkor biztos talalsz valamelyik uzletben neked megfelelott.
2007. máj. 24. 17:06
Háziszerként, úgy hallottam, hogy az olaj és tojássárgájának a keveréke nagyon jót tesz. Ha nem házilag "kutyult" keveréket szeretnél, akkor rengeteg van a piacon, ami a Te hajadnak megfelelő:)
8. Loni
2007. máj. 24. 16:25
Én anno, amikor még hosszú hajam volt, és nagyon töredezett, száraz volt a vége, akkor hajmosás előtt babakrémet kentem rá. Rajta hagytam vagy 20 percet, és utána lemostam, És leszoktattam magam a kétnaponta történő hajmosásról is.
2007. máj. 24. 15:57
A gliss kur nekem is bevált, pumpás hajbalzsam szerü, nagyon jóóó!!!
2007. máj. 3. 19:10

Szióka!szerintem is várj az eredménnyel,de én azon az állásponton vagyok,hogy inkább költök többet a hajamra,csak jól álljon,mindenki megnézi,szinte az elsők között a hajat!

kitartást,és sok sikert:)

páá

2007. máj. 3. 17:04
Szia Virág!Ha lehet akkor még talán csak annyit,hogy ne azonnal várj eredményt.Pár hét kell ahhoz hogy beépüljenek a vitaminok,és a hatóanyagok a hajadba.Szinte minden vendégem használja otthon is ezt a terméket.Kitartás,és kérlek jelezz, ért -e valamit amit ajánlottam.Egy próbát megér ,elhiheted,és nem terheli meg a pénztárcádat.
2007. ápr. 28. 16:54

Köszönöm szépen,valamelyiket mindenképp kipróbálom!

Gliss kur hajspraym van,de nekem az nem csinált sokat,csak könnyebben kifésülhető!De lehet a pakolás beválik!

2007. ápr. 27. 23:12

szia!

nekem a gliss kur terméket használnak,főleg a lemosást nem igánylő hajpakolás féle.de használj balzsamot mindenképp,és ne szárítsd hajszárítóval,vagy csak félig,és hagyd hogy magától is száradjon a hajad!

sztem próbáld ki ezeket a termékeket,kapható bármelyik drogériában,nekem segített, pedig a tehén szénának nézte,olyan száraz volt!:)

remélem sikerül helyrehozni a hajad!:9

pááá

2007. ápr. 27. 20:48
Próbálj meg olyan sampont találni ami nem szárít,és vegyél rá Placentás hajbalzsamot.A legjobb a Serical termék:Fehér literes kiszerelés/ ez van ráírva így keresd a fodrászkellék boltokban-Balsamo Midollo E Placenta.Használni fog ez biztos.
2007. ápr. 27. 20:21
Nagyon zsáraz a hajam!Mivel tudnám helyrehozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook