Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon rosszul esik, hogy 2 éve hozzám se ért... De még... fórum

Nagyon rosszul esik, hogy 2 éve hozzám se ért... De még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 19. 15:49

Ha dugjuk ha nem dugjuk, a nőket néha tényleg nehéz elviselni.


Mi pasik, sosem tudjuk mi a jó..-))

28. Réka'92 (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. okt. 19. 13:04
Te jó ég! Micsoda egy hím soviniszta szöveg ez! Nő létedre nagyon gáz, hogy tipikus ócska pasi szöveget szajkózol. Ha szeretet, érintéshiányosak vagyunk nehezebb minket elviselni. Hát ha valakit csak akkor lehet elviselni, ha folyamatosan d....-ják, akkor nagy baj van. Voltam már szingli, voltam és vagyok párkapcsolatban, de nem ezen múlik, hogy el lehet-e engem viselni vagy sem. Úgy, hogy légy szíves a saját nevedben beszélj! Nem mellesleg jó nagy bunkó is vagy!
27. Ismétlő (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 16. 18:46
Lehet, hogy a párod is így van ezzel. Mivel ha te nem kezdeményezel azt gondolja , hogy nem is kívánod őt. Vagy le kell ülni és megbeszélni, vagy le kell "támadni" és figyelni a reakcióját.
2022. okt. 14. 21:56
Remélem ez csak fikció...
25. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 21:29

Nem is értem hogy gondolhatod azt, hogy ő rossz lánynak néz majd az miatt, hogy igényelnéd a szexet!? Két nap is sok, nemhogy 2 év!!!

Vállald, hogy kívánod, ha ő rosszul reagálja le, akkor sem veled van a baj!

Megmondhatod neki, hogy inkább leszel ribizli, mint hogy szex nélkül élj! Van egy kedvenc mondásom!! Azé a föld , aki megműveli! Ha itthon nem gondoznának, megtalálnám a módját hogyan jussak a betevőhöz! A szex egy alappillér a kapcsolatban, ha nem működik, akkor mérgező lesz a kapcsolatra!

24. horex
2022. okt. 14. 14:33

Kemények itt néhányan mint a vidia

Két év igencsak hoszú idő, megviseli mindkét felet és igen, ahogy irta valaki, pszichésen.

Nem kell rögtön arra gondolni hogy a férj féredug. Bizonyára lehet más oka is

Azt nem lehet tudni, hány évesek

Mert egy nő élete végéig nő, de a férfi nem igy működik.

Marha könnyű azt tanácsolni hogy valaki kapja fel a bőröndjét és váljanak el


Az nehezen fér a fejembe hogy ne lehessen szóba hozni a helyzetet

A fórumnyitó is érdekes, hogy "örömlánynak" nézi a férje ha beszélgetést kezdeményezne

Miért is? Ezt csak ő gondolja szerintem

Beszélni kell róla otthon, de nem hisztériázva

Hiszti majd akkor ha egy másik nő is van az "ágyban"

23. Violet18 (válaszként erre: 11. - Rosszfiú)
2022. okt. 14. 14:09

Sajnos, a fórumnyitónak sajnos. Mert neki rossz ez rossz hír. Sztem nem sajnos. Jól írtad. Ülünk a jó meleg szarban....


Azért azt tudod h tuti félrejár mert máshol megkap mindent. Te meg nem piszkálod emiatt. Ő meg elégedett.


Nők vagyunk, erősek vagyunk. Lépni kell. Vagy ennyire nem szereted magadat?!


És ha ribinek nevez emiatt? Akkor hülye... A férfiak szeretik ha egy nő az ágyban "ribi"

22. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 10:37

Ne viccelj! Csak vagy olyan kapcsolatban "életed párjával", hogy nem tekinti ribinek a feleségét, ha az szeretkezni szeretne.


Lehet így élni, ha az mindkettőnek megfelel, attól még lehettek jó pajtások. De ezek szerint csak neki jó. Vagy neki se, csak neki van valaki más.


Tehetsz magadért, vagy maradhatsz áldozat. A döntés a tied.

2022. okt. 14. 07:47
A párod mit mond? Hány évesek vagytok? Gondolom beszéltetek már erről….
20. Alnisa (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 07:45
Lelki eredetű.
19. Rosszfiú (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 00:59
Legyen úgy, csak vedd figyelembe, hogy a férj nem pap, nem fogadott cölibátust. Várhatod a csodát, én is vártam, meg is érkezett. Lecseréltek. Ilyen az élet, csupa fájdalom, amihez ragaszkodunk.
18. Egnisz (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 00:38
Lehetne, hogy rám írsz privátban?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Egnisz)
2022. okt. 14. 00:37
A "kevés mennyiségtől" lettél beteg? Milyen betegséged lett, ha nem vagyok indiszkrét?
16. Egnisz (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 00:32

Majd ha jönnek a betegségek, akkor muszáj lesz lépni.

Én így voltam, bár nálunk "csak" kevés volt a mennyiség, de nagyon beteg lettem és igen, játszma is volt a volt férjem részéről.

Azóta elváltam, a gyerekeim nagyon hiányoznak, de már felnőttek és tudunk találkozni, nehezebben élek anyagilag és még millió rossz következmény van, de az új párommal boldogabb vagyok.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Rosszfiú)
2022. okt. 14. 00:31
Azért az én helyzetemet ne vegyük egy lapon azokkal a nőkkel akiket mindennap vernek!
14. Rosszfiú (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 00:02
Nem neked nincs erőd. Ami téged ott tart az a szenvedés, mert ez kiszámítható. Ez az áldozat szerepe, pont olyan nőké akik nem tudnak kilépni, akiket vernek minden nap. Fáj de jól esik. Te félsz az ismeretlentől, és nem mersz változtatni, mert ez a szeretet. Ez egy függés. Én ís igy függtem, mert nem ismertem.be magamnak, hogy ez már nem szeretet és továbbra is ragaszkodtam hozzá, mert azthittem vége lesz. És elcsesztem az életemből a legszebb éveim a semmiért. És mindezt azért mert túl gyenge voltam, hogy változtassak a sorsomon. Mert vágytam, hogy szeressenek!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Rosszfiú)
2022. okt. 13. 23:39
Van erőm,de nem szeretnék szakítani. Ez túl kevés ahhoz, mert szeretem.
12. Rosszfiú (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 23:33
Fegyver leszel vagy áldozat? Van erőd? Tudod az ember egyedűl is lehet boldog, ehhez az kell, hogy jóban legyen önmagával. Ez az önbecsülés!
11. Rosszfiú (válaszként erre: 9. - Violet18)
2022. okt. 13. 23:29
Miért a sajnos? Amikor a cél a zsarolás, a valós cél a egy konfliktus állandósítása. Itt szerepek vannak, aminek meg kell felelni. De amikor valaki elég erős tud lenni, kitud ebből tőrni. Ehhez kell a a vasakarat és megmutatni, hogy nagy szart én ennél több vagyok. És az elnyomó pont ezt vette el. A neve önbecsülés. Állj ellen és öltözz ki, hidd el észre fognak venni. Az óra ketyeg!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Violet18)
2022. okt. 13. 23:25
Kezdeményezni nem merek.. félek h r!b!nek gondol :( az meg milyen lenne már h így zsaroljam? :O
2022. okt. 13. 23:20

És mi az h nő létedre? Ha baszatlanok (bocsánat) szeretet, érintés hiányosak vagyunk még nehezebb minket elviselni...

Neked nem lehetnek érzéseid, igényeid? sajnos rosszfiú jol írja.... lépned kell

2022. okt. 13. 23:17

2 dolgot tehetsz. Jelzed neki, lépéseket teszel h ne így legyen, vagy lelépsz. Ez nem kapcsolat, ez nem élet. Ennél többet érdemelsz.


Szeresd és tiszteld önmagad, mert anélkül nem fogsz kijönni ebből a szituból. Merd megtenni it meg kell.


Vagy vmi ami hátráltat? Az h szereted az nem válasz....

7. Rosszfiú (válaszként erre: 6. - Rosszfiú)
2022. okt. 13. 23:08
Ui: voltam áldozata én is. És nagyon megalázott helyzet ez:(
6. Rosszfiú (válaszként erre: 5. - 1a24515862)
2022. okt. 13. 23:02
Nem gondolom. Hogy fáj elfogadni az igazságot megértem. De nem fogok mást írni, csak azért, hogy megfeleljek másoknak. Irhatod, hogy bunkó vagyok, faragatlan. Én ezt is elfogadom, de ne várd tőlem, hogy hazudjak. A szeretetmegvonás egy zsarolás,és ebből nehéz kilépni, mert áldozata. Ez is egy viszony, és nem könnyű feladni. Sajnálom őt, kérlek fogadd ezt el őszintének tőlem.
5. 1a24515862 (válaszként erre: 4. - Rosszfiú)
2022. okt. 13. 22:54
Kicsit durvák az első mondataid, nem gondolod?
4. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 22:41
Ez a játszma. És jó benn szenvedni, mert lehetsz áldozat, akit lehet sajnálni. Mi lenne, ha lenne önbecsülésed? Akár újra is kezdhetnéd az életed, boldogan 😉
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Violet18)
2022. okt. 13. 22:36
Párom
2022. okt. 13. 22:31
Ki nem ért hozzád?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook