Nagyon örülök, mert a "jelgazdag gócok száma és kiterjedése... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
Hát azért ne kerülj.
Örülök, hogy jól van a tesód, maradjon is így.
Kb 10 éve lett diagnózisom.
Működök.
Volt pár shubom, maradványtünetekkel és az MR is romlást mutatott tavaly még, idén meg nem.
Igazából kettőslátas van balra tekintve és hamar elfáradtak az idegeim mászkálás közben, meg időnként mintha böknék a bőröm, szerencsére más nincs.
Szia először is sok erőt kitartást kivánok és örülök hogy jó hirt kaptál🤗🥰🥰🥰🥰🥰
Fiatalabbik hugomnak is ez van 38eves, de nem foglalkozik vele (egeszséges életmod lefogyott legalább 20kg-ot edzeni jár utazgatnak a párjával) Vagyis nem agyal rajta élvezi az életet. Először neki nem is voltak tensiok az MRI felvételen hosszú honapok múlva kapta meg a diagnozíst. 5-6eve tudja. Én 49evesen előbb kerülök tolószékbe, mert 6honapja a térdem bekrepált.
Mikor diagnosztizáltak?
Hogy vagy?
Mik a tüneteid és hogy viseled?
Kívánok neked stagnáló tüneteket, hogy még sokáig élvezhessed mosolyogva az életed!
Mennyire beteg már az aki erre a vallomásra kukoricát nyom?
Jó egészséget kívánok!🌼
További ajánlott fórumok:
- Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak?
- Nagyon örülök hogy végre esik az eső! Borzasztó aszály van...
- Idén lett egy tőrösdarázs kolóniám a kertben. Nagyon örülök nekik.
- Nagyon örülök, hogy lehűlt kicsit a levegő!!!
- Elkezdődött a Sziget Fesztivál, nagyon örülök neki!! Itt...
- Én nagyon örülök a minimálbér emelésnek, nekünk nagyon...