Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon örülök, mert a "jelgazdag gócok száma és kiterjedése... fórum

Nagyon örülök, mert a "jelgazdag gócok száma és kiterjedése... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Evinene)
jún. 3. 18:33

Hát azért ne kerülj.

Örülök, hogy jól van a tesód, maradjon is így.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Anyagi)
jún. 3. 11:38

Kb 10 éve lett diagnózisom.

Működök.

Volt pár shubom, maradványtünetekkel és az MR is romlást mutatott tavaly még, idén meg nem.


Igazából kettőslátas van balra tekintve és hamar elfáradtak az idegeim mászkálás közben, meg időnként mintha böknék a bőröm, szerencsére más nincs.

19. 55Judit (válaszként erre: 18. - Evinene)
jún. 3. 08:31
Dehogy kerülsz! Én 70 pusszosan ha valami adódik, azonnal azon agyalok hogy lehet javítani a helyzeten. Még mindig! Te is tedd ezt! Tudod hogy fájt a térdem néhány éve? Ne tudd meg! A terasz kis lépcsőjén képtelen voltam már felmenni, azóta is le van bontva a terasz oldala mert a fal mellett pallón kúsztam be a lakásba. Így hagytuk, mert ott kertbe lemenni kényelmesebb.😀 Szóval mostanra semmi baja a térdemnek. Tudom, nem biztos hogy ugyanaz a bajunk, de amíg nincs teljesen az összes porc lekopva, van mit tenni. Fel a fejjel, és kívánom gyógyulj meg!
18. Evinene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 07:15

Szia először is sok erőt kitartást kivánok és örülök hogy jó hirt kaptál🤗🥰🥰🥰🥰🥰

Fiatalabbik hugomnak is ez van 38eves, de nem foglalkozik vele (egeszséges életmod lefogyott legalább 20kg-ot edzeni jár utazgatnak a párjával) Vagyis nem agyal rajta élvezi az életet. Először neki nem is voltak tensiok az MRI felvételen hosszú honapok múlva kapta meg a diagnozíst. 5-6eve tudja. Én 49evesen előbb kerülök tolószékbe, mert 6honapja a térdem bekrepált.

17. Anyagi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:58

Mikor diagnosztizáltak?

Hogy vagy?

Mik a tüneteid és hogy viseled?


Kívánok neked stagnáló tüneteket, hogy még sokáig élvezhessed mosolyogva az életed!

16. ~ Luna ~ (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
jún. 2. 16:15
🤣
15. michelle.r (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
jún. 2. 15:42
Mindenki a saját szűrőjén keresztül látja és értelmezi a világot. 😎
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
jún. 2. 15:05
Köszönöm szépen! Neked is jó egészséget!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Alnisa)
jún. 2. 15:03
Addig jó, míg nem tudja.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
jún. 2. 15:01
Az. Az élet szadiz, én meg élvezem.. 🙃
jún. 2. 14:49
SM, ez valami szado-mazo cucc lehet.
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - 55Judit)
jún. 2. 14:34
Gondolom azért, mert fogalma nincs mire gondolt a költő.
jún. 2. 13:10

Mennyire beteg már az aki erre a vallomásra kukoricát nyom?

Jó egészséget kívánok!🌼

jún. 2. 11:57
Köszönöm, hogy velem örültök! 🥰
jún. 2. 10:52
Ez a hír nagyon feldobta a napomat. Gondolom, nem annyira, mint a tiédet. 💜💜💜
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 07:43
🥰🤗
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 07:19
Jó hír, nagyon örülök.:)
jún. 1. 21:47
Jó hír, így tovább.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Anyagi)
jún. 1. 21:28
Sclerosis multiplex
jún. 1. 20:55
Pajzsmirigy?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook