Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon nehéz természetű férfivel csak a szakítás a megoldás? fórum

Nagyon nehéz természetű férfivel csak a szakítás a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
17. andi6020 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. okt. 28. 08:27
Abszolút semmit nem értek, csak hogy baj van, és nem kicsi :(
16. Zsifi1 (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. okt. 28. 08:20
Az előbb sírtam és nagyon rossz passzban vagyok, de ezen annyira jót mosolyogtam. Köszi szépen! :)
2020. okt. 28. 08:14

A nagyon nehéz természetű személy a szeretőd vagy a férjed kedves FI?


Pároddal miért nem beszéled ezt meg?


Miért zavar az, hogy ki mit mond és milyen kövér?



Válaszolsz valaha?

14. Lávli* (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2020. okt. 28. 07:57

A kérdező apjára én nem is gondoltam.

A kérdező párja lakik ott ingyen, azaz ezzel azt akarta sugallni, hogy nem az övé a ház, mégis uralkodni akar anyán és lányán.

Az anya pedig "fiaként szereti" ezt a pasit. Ha fiaként szereti, akkor hogy lehetne társa alap?

Az apa (mármint a pár apja) csak munkaadója a fiúnak.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. okt. 28. 07:51
Aki ott lakik, az nem a kérdező apja, arról nincs szó. A kérdező szülei vagy elváltak, vagy már nem él a papa, és szerintem ez az pókhasú most a "mama társa" alapon lakik ott a házban, és kezdi átvenni az irányítást a család többi tagja felett is.
2020. okt. 28. 07:51
Jessum Pepi!
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2020. okt. 28. 07:46

Márminthogy az apa is ott lakik? szerintem nem.

Azt viszont biztosra tudjuk, hogy az egyiknek akkora a hasa, mint a ház, a másik kétmázsás, és FI hasát is kritika érte.

Egy hasas család.

A mamáét nem tudjuk.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2020. okt. 28. 06:57

Én úgy veszem ki, hogy: valószínű azon az alapon lakik ott velük ingyen, hogy a mamához kapcsolódik, kötődik.

De a FI. férjének ad munkát. Így ezen az alapon érzi magát feljogosítva, hogy a "ház feje"-ként viselkedjen, dirigáljon, parancsoljon = uralkodjon.


És ami a legrosszabb, hogy a FI. párja is az utóbbi időben ugyanilyen viselkedést kezd felvenni vele szemben. Ezért kérdezi: mitévő legyen.


Üljetek le pároddal és beszéljétek meg egyrészt a kettőtök között kezdődő feszültséget, másrészt, hogyan lehet azt a másikat "helyrepakolni". A mamát is vonjátok be a megoldás keresésbe, és a megrendszabályozásba, ha a főnök érzi azt, hogy könnyen kívül találja magát a házból, ha nem vesz vissza, talán még menthető a helyzet.

9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. okt. 28. 06:44

Hajnali ötkor kipattan a szemem és agyam mint a penge.

Persze attól még lehet az ingyen ottlakó ember a kétmázsás is, bármi megtörténhet. 🤦‍♀️

8. Bless the child (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2020. okt. 28. 06:41
Gratulálok, hogy korán reggel ezt ilyen ügyesen kibogoztad😉
7. Lávli* (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2020. okt. 28. 06:37
Viszont (szerintem) az apa a két mázsás, aki két gyerekének segít a négy helyett.
6. Lávli* (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. okt. 28. 06:35
Párhuzamosan ír a párjáról és az apjáról. Gondolom nem az apa akar rántottát csinálni, meg rendezkedni, hogy miért fogyott el a fa.
2020. okt. 28. 06:34
Most kiről van szó?
4. globus (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. okt. 28. 06:31
Nem lrhet rájönni, hogy kiről van szó, de nem a párja. "A páromnak pl egy szöget nem adna ingyen".
3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 06:30

Elmondanád így ilyen egyszerűen a véleményem, hogy az élét alkalmazkodásból és komunikációból áll.

Megkédezném hajlandó-e változni?

Nem tudnék ilyen hibákkal rendelkező emberrel élni.

2. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 06:25

Lehet, hogy nem a férfivel kellene szakítanod, írod is, hogy nem vagy a rögtön eldobós típus, hanem más munkát kellene neki keresni, abban támogatni, hogy sikerüljön, és akkor kikerülne az apja "bűvköréből", akinek úgy tűnik, másolja a viselkedését.

Meg létezik a dominó effektus, akit eltaposnak a nap nagy részében máshol, az majd otthon rúg bele a macskába.

El kéne kerülni azt az embert.

Viszont, ha "minden csak úgy jó, ahogy ő gondolja", az nem jön csak úgy hirtelen, az egy alap jellemvonás, csak eddig nem tűnt fel neked annyira, mostanában látod jobban a hibáit. Lehet, múlik a szerelem és eljött a kompromisszumkötések ideje, ha tényleg akarod.

2020. okt. 28. 06:12
Elég rigolyás, kötekedő, vékony vagyok de jelzi, hogy híztam hasra. Neki viszont akkora pocakja van már mint 1 ház. Ha hoz anyámnak fát és eltüzeli magyaráz, hogy milyen hamar eltüzeli, vagy h megfőzte az összes harmatgombát amiből ő rántottát akart csinálni. Egyszer sem mondta, hogy ahhoz nem lehet nyúlni, de ingyen lakik itt ő is. Minden csak úgy jó, ahogy ő elgondolja. Az apja ugyanilyen vele, mint amivé ő válik. Elviselhetetlen dagadt, két mázsás ember. 4 gyereke van, különböző anyától és csak 2nek segített az életbe. A páromnak pl egy szöget nem adna ingyen, az apja ilyen mindenbe belekötős. Neki dolgozik a párom, mindennap tönkreteszi. Ő ugyanezt csinálja most itthon. Nem mindig volt ilyen egyébként. Van egy jó oldala is, egy érzékeny, embereken segítő. Viszont kiborít mostanában. Nem vagyok az a típus aki egyből eldobja a másikat. A szüleitől soha nem kapott szeretetet, anyám fiaként szereti pedig. Szomorú vagyok, hogy mit tegyek (bocsi a helyesírás miatt, telefonon írtam)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook