Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon megbántottak fórum

Nagyon megbántottak (beszélgetős fórum)


1 2
2014. ápr. 23. 18:04
Lám-lám nincs új a nap alatt!
2011. okt. 28. 12:59
az ilyen dolgokon nehez tullepni,a csillagjegyemnel fogva/rak vagyok/ sosem tudok elfelejteni serelmeket,barcsak tudnek!igyekszek viszont nem gondolni rajuk.az ido segit ebben hidd el,volt egy dolog eletemben ami annyira fajdalmas volt,hogy sirtam ha elmeseltem vkinek/csak nagyon kevesen tudjak,de aztan az ido eltelktevel megedzodtem,erosodtem es mar mar nem faj annyira,de elfewlejteni?sosem birom.
40. e705905164 (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. szept. 21. 06:21

persze...


de idővel már észre sem veszed és hozzá is fogsz szokni :)))

39. 91d4989ab9 (válaszként erre: 35. - 2c3c6c7515)
2011. jún. 19. 14:31
jéééééééé:D egy ismerős:DDDDDDDddd
38. 91d4989ab9 (válaszként erre: 35. - 2c3c6c7515)
2011. jún. 19. 14:29
kérek egy kulcsot a szívedhez:D
2011. jún. 19. 13:55
Sok embert ez a fórumoldal húzott ki a lelki problémákból..engem is beleértve! Tényleg említsük meg azokat is akik szívből készek segíteni másokon, tanácsot adni a bajban! Tehát köszönet mindenkinek! :)
36. mollcsi77 (válaszként erre: 35. - 2c3c6c7515)
2011. jún. 19. 13:52
:D
2011. jún. 18. 19:27

Megbántottak,

Most már nem bánom,

Nem számít és nem is sajnálom.

Bíztam benned, tudom tévedtem.

Látom már az utam,

Nincs mit vesztenem.

/HHB/ :-)

2011. jún. 18. 09:07

Szerintem, amikor valaki bánt valakit, igen, úgy van, neki van gondja, ezért türelmesnek kell lenni vele.Általában a fanatikusok, a csalódottak, a kinti világban nem érvényesülők teszik ezt.Van gondjuk elég :)

De, engedjétek meg, hogy pozitívat is írjak, mert vannak itt kedves vagy kereső, ill. támogató lelkek is, akikkel jóket lehet privizni.Minden rosszban van valami jó :)

Szerintem :)

2011. jún. 18. 07:30

Egyet értek az előttem szólókkal....belém is kötöttek már de figyelmen kívül szoktam hagyni.Egyszerűen nem reagálok rá és csak sajnálni tudom azokat akinek nem jut nagyobb öröm az életben csak az hogy másokat piszkáljanak.

Hagyd figyelmen kívül ne engedd hogy befolyásolja a kedvedet...

Elolvasom tovább lépek, és közben azt gondolom, csórikám szegény ember de rossz lehet neki, hogy nem boldog és nincs jó kedve....

2011. jún. 17. 21:35
Igen, a vélemény nyílvánítással vigyázni kell, az a baj hogy sokan összekeverik a fórumtémáról alkotott véleményt egy bizonyos személyről alkotott véleménnyel...a FÓRUMTÉMÁHOZ kell véleményt fűzni és nem ahhoz a vadidegen, ismeretlenhez, aki esetleg feldobta a témát! A kettő nem ugyanaz!
31. 2d23b5e087 (válaszként erre: 29. - Csajszika890721)
2011. jún. 17. 20:52
Jól belegabalyodtál! :DDD
30. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 17. 20:05
csak olyanok véleménye számit akiket szeretünk atöbbit meg engedd el a füled mellett:D
2011. jún. 17. 20:04

szerintem az okítás és okoskodás között nagy különbség van..nem mindegy, hogy valaki jó szándékúan okítani akar, vagy valaki okoskodik...

A lényeg sokan vagyunk, sok véleménnyel...:-)))

28. 2d23b5e087 (válaszként erre: 27. - Csajszika890721)
2011. jún. 17. 19:39
Az okoskodás még nem lenne baj, mert van/vannak, akiket okítani kell, hogy rájöjjenek, merre induljanak el. Egyes esetekben elég egy lökés... :))
2011. jún. 17. 19:33
Persze van olyan is aki a szinte azért jön ilyen oldalakra mert lételeme, hogy beszólogasson, okoskodjon, kötözködjön...:-) talán ezek az emberek valójában magukkal nincsenek igazán megelégedve, a maguk életével...
2011. jún. 17. 19:23
Én arra gondolok, hogy anonimitásban sokkal könnyebb csúnyán, udvariatlanul, kötözködve kommunikálni, mert senki nem fog miatta megszégyenülni.
25. csajszika890721 (válaszként erre: 24. - Mollcsi77)
2011. jún. 17. 19:14

Egyetértek ezzel.

Egyébként az én véleményem az, hogy ha valaki idejön vagy bármilyen más oldalra ahol az emberekkel beszélgethet, tudni kell azt, hogy nem mindig lesz az, hogy mindenki egyetért...Annyian vagyunk, annyira mások...biztos vagyok benne vannak olyanok, akikkel ha nem ért valaki egyet azt már úgymond támadásnak veszi...olyan ember aki magát hiszi mindenkinél jobbnak, azt hiszi mindig neki van igaza, ne is jöjjön ilyen oldalakra...mert úgy sem lássa be, hogy esetleg más véleménye, felfogása is jó lehet... Ezt el kell fogadni, hogy nem csak fekete és fehér létezik... és egy idegen szavai nem szabad, hogy annyira rosszul essenek...

2011. jún. 17. 10:44
A fórumokon úgy látom sok ember azért van, mert kíváncsi mások véleményére, így be-be csúszhatnak negatív vélemények is, ez benne van a pakliban...de mint már írtam, a vélemény nyílvánításhoz is kell inteligencia! A Való Világos esetre visszatérve, nem hiszem hogy azért mást kell bántani, mert nézi...elmondhatta volna azt is, hogy ő nem szereti a VV-t, mert... de a másikra csúnyát mondani azért mert nézi...több millióan nézték, és szerintem nagyon is jó volt arra, hogy az emberi viselkedést tanulmányozzuk, a kapcsolatokat, a reakciókat..stb. Szerintem jó volt!! :D
2011. jún. 17. 10:01

Ezt én is átéltem, még régen, amikor fórumozni kezdtem. Ebgem is teljesen meglepett, hogy milyen erős indulatok vannak egyesekben. Nekem is nagyon szarul esett, nekem is elrontotta a napomat.

Aztán hozzáedződtem, és kétféleképp szoktam reagálni az ilyenekre

- ignorálom - nem reagálok a nekem címzett provokációkra, beszélgetek a normális fórumozókkal. Ez nagyon idegesíti az "agresszort", egyre durvábban provokál, és szinte látom magam előtt, hogy egyre idegbetegebben veri a klaviatúrát. És ettől egészen jó kedvem lesz:)

- reagálok, de nem úgy, ahogy ő várja, nem húzom föl magam, nem veszem fel a kesztyűt, hanem pl minden nekem címzett f*szságra rákontrázok. Ha pl azt írja, hogy ostoba segg vagyok, mert nézem a Való Világot, akkor azt válaszolom, hogy hát igen, és legtöbbször nem is értem, úgyhogy meg kell néznem még egyszer az összefoglalót, vagy valakit megkérek, hogy magyarázza el, hogy most mi is van. Tehát ezzel tulajdonképpen kifogod a szelet a vitorlájából.

Mert a célja ezeknek a bunkóknak ilyenkor mindig az, hogy elrontsák a kedvedet, tehát ha ez nem sikerül, akkor nekik lesz még szarabb kedvük.


De azért bevallom, néha nem bírom cérnával, jellemzően a cigányozást/buzizást/zsidózást nem bírom szó nélkül hagyni. Szóval van még mit fejlődnöm, hogy elérjem a zen tudatállapotot :)

2011. jún. 17. 09:42
Van egy-egy fórumozó, aki bátrabban kimondja a véleményét, valószínűleg a társasági életében, a hétköznapokban is ezt teszi, és nagyon örül neki hogy ő ilyen...szerintem az őszinteséghez, és a vélemény nyílvánításhoz is kell inteligencia!! Nem mind1 hogy mikor, kinek és mit mondunk! Vagy az is lehet pont fordítva van! A nagyvilágban egy visszahúzóckodó lúzer, és itt a fórumon névtelenül megadja mindenkinek a magáét... XD Ne foglalkozz vele!! Saját bizonyítványa, nem téged minősít!!
2011. jún. 17. 09:39
Sajnos nekem itt a hoxán volt egy hölgyel dolgom..rendesen üldözött, már nagyon idegesítő volt. Leveleket küldözgetett, aztám már a mamás fórumokon is engem szidalmazott.Hoxa letiltotta, de akkor meg más név alatt ismét megjelent. Már egy ideje szerencsére nem hallottam róla, igaz én sem sokat Hoxázom mostanában. A legfájóbb dolog talán az volt, hogy állandóan a gyerekemmel jött..
2011. jún. 17. 09:34
Tudod,nem azt kell nézni mit mondanak,hanem azt ki mondja.Ez egy örök igazság.
2011. jún. 17. 09:28

Kedves első hozzászóló!

Tudod, aki így viselkedik, talán magából indul és élvezi és örömöt talál abban, ha másokat megbánthat, mert könnyű másokat kritizálni, de azt sem tudja az okát az saját butaságát bizonyítja és saját magában nem találja meg a hibát. Én úgy vagyok vele a magam részéről én igyekszem, ha én hozzászólók egy témához udvarias lenni és megértő, de sokszor visszaírtak nekem köszönik a vigasztaló szavaimat, tudom nem vagyunk egyformák, de azért itt igyekezzünk toleranciát tanúsítani egymás iránt. Üdv.Ágnes

2011. jún. 17. 09:25

Arra is figyelni kell, hogy visszanézik a hozzászólásaidat...

Esetleg olyasmihez szólsz hozzá, amit később a fejedhez vágnak, akár több hónap után.

Mint a kandikamera, csak ez le van írva...

Kezdetben elkövettem ezt a hibát, de ma már nem. Tanultam belőle. Bármikor szembesíthetnek önmagaddal.

17. 0c7cb4959f (válaszként erre: 14. - 0c7cb4959f)
2011. jún. 17. 09:17
Sőt volt aki megvolt győződve róla hogy én egy másik fórumozó vagyok, először azt se tudtam mi baja van mert az azzal folytatott vitájával kapcsolatosan szólt be nekem! :DDDDD
2011. jún. 17. 09:16

Sajnos ilyennel mindenhol lehet találkozni. Hidd el még fórum sem kell hozzá. Mindig is voltak, vannak és lesznek ilyen tipusú emberek, akik félmondatokból megmondják a tutit, anélkül, hogy tudnák valóban miről van szó. Szinte percek alatt jobbra-balra fröcsögnek, osztják az észt. Pont a hozzászólásaik minősítik őket. Én ilyen esetben meg szoktam nézni a lapját, a hozzászólásai számát, nagyjából a tartalmát és ez szinte minden esetben megnyugtat, mert az az ő bizonyítványa.

Egy gondolat nem sok, annyit nem érdemelnek, hidd el!!!

2011. jún. 17. 09:15

Sajnos ez gyakran előfordul.Szerintem azért /volt/ilyen,mert nagyon ráér.Esetleg boldogtalan,irígy.Talán kukacoskodó.Talán megsértették,és máson vezeti le a feszültséget.

Alényeg:Lépj túl rajta,nem érdemes foglalkozni vele.

14. 0c7cb4959f (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 17. 09:15
Engem is támadtak már be így, először meglepődtem, majd rájöttem lapozni kell az ilyet, ne vedd figyelembe! Pszichésen sérültek mindenhol előfordulnak (és ami gáz nem csak virtuálisan, találkozhat velük az ember, hanem a közvetlen környezetükben is. :D)
13. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 17. 09:15

Szia!


Igen, már én is jártam hasonlóan, de megedződtem.:) Ez egy ilyen "világ"...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook