Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon kivagyok, ki tud segíteni? Nem tudok beszélni senkivel beszélni.... fórum

Nagyon kivagyok, ki tud segíteni? Nem tudok beszélni senkivel beszélni.... (beszélgetős fórum)

márc. 22. 19:59
Mostanában legalább jókat álmodok. Ebből tudok kis erőt meríteni. Jól esik. Pedig nincs sok időm pihenni.
20. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 19. - Felhasznalo1026)
febr. 18. 18:59

Ha segit, hogy panaszjodsz, ez a vaszon elbirja.

En is voltam szarul meg egyedul. Az elso dolog, leiras elott atgondolod.

A masodik, ha beszelgetsz, kimozdit a sajat agymeneseidbol.

Ha nincs senki, hasznos.

febr. 18. 16:32

Köszönöm szépen mindenkinek, aki írt. Kedvesek vagytok. Kicsit talán jobb, a helyzet ugyan változatlan, de pihentem egyet. Talán kicsit segített másképp látni a dolgokat.

Nagyon egyedül edzem magam sokszor, ezért sem tudom magamból kibeszélni a dolgokat. Kikapcsolódás, szinte semmi. Minden nagyon monoton, ezért van hohy egy idő utan kicsapja a biztosítékot.

18. Csalános (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 18. 12:19
Ha nem írod le mi a gond, nem tudunk segíteni. Jó nagy feszültség alatt lehetsz. Kellene nmeked egyy "földelés", hogy szó szerint kivágd a biztosítákot. Vagyis káromkodd ki magadat, írd le mi a fene baj van veled, körülötted? Munkahely, szomszédok, családon belül, vagy valamit elcsesztél és semmi nem sikerül. Mássaé is előfordul. Olyankor tv-z nek, alszanak egy jót, megisznak egy - két pohár finom bort és kezdik az életet előlről. Mennyi idős vagy? Sajnos nagyon komolyan veszed az életet. Ne tedd!!!
17. Lávli (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 18. 05:12
Látom, közben elszundiztál. Nagyon jól tetted! ☀️
16. vivo44 (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 21:57

Nem vagy egyedül szerintem ezzel.

De úgy látom, hogy vagy megfogadtad Semleges felhasználó tanácsát, vagy egy-két óra alatt megoldódott a probléma.

Sok sikert!

Ui: "Ne feledd, mindíg van valahogy, az hogy hogyan is lesz, csak is rajtad múlik!"

15. Fat Black Pussycat (válaszként erre: 10. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 20:21

Itt az a Jo, hogy akkor es arra valaszolsz, amire akarsz. Akik irtak, jo emberek, barmilyen masok is (vagyunk).

Nekem gyerek nincs, csak mar sok volt. Egy eve voktam szabadsagon. Sajnos egy egesz honapot egyben nem tudok kivenni; felezve, bohet munka kozte, de eltunok.

Semmit nem fogok csinalni egy hetig. Semmit. Mert a tokom tele van.

14. Piroska52 (válaszként erre: 10. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 20:15

mondjad csak mi bánt,hidd el jobb lesz,

mindenki volt már hasonló helyzetben,

csak csendben mondom,álmomban úgy üvöltöttem valakivel,hogy magam is megijedtem,

valahol ki kell jönni a feszültségnek,

13. Lávli
febr. 17. 20:03

Kb. Hatan vagyunk már, akik figyelünk rád, meg azok, akik csak olvasnak, de nem írnak.

"Mondjad" csak!

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 20:03

Hát akkor tedd meg itt.

Hajrá! Hátha elég lesz az is, ha nekünk elsírod a bánatodat.

11. Ghost👻 (válaszként erre: 10. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 20:00
Itt vagyunk! Írd le!
febr. 17. 19:52
Jó lenne valakivel -beszélgetni, de jelen pillanatban sajnos ez sem megoldható. Úgy értem senki nem hallgat meg, senki nem kíváncsi rám. Mindegy....
febr. 17. 18:50
Írd ki magadból, hidd el, jobb lesz🍀
febr. 17. 18:48

Vegyél egy nagy és mély levegőt és lassan fújd ki.

Menj el egyet sétálni, igyál valami rövidet, vágj a földhöz egy poharat tányért, ordíts egy nagyot, aztán ülj le és gondold át és fogj hozzá...először írd ki magadból, aztán majd megoldódnak a gondok, most összecsaptak a fejed felett a hullámok, de lesz jobb is.

(na ezt lehet anonim)

7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 18:45
Nem tudsz aludni egy jót?
febr. 17. 18:43

Szinte minden. Munkahely, család,minden...

Kislány beteg,minden....

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 18:32
Mi a baj?
4. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Felhasznalo1026)
febr. 17. 18:30

Az attól függ.

Hogy vagy fáradt?

Fizikailag? Mentálisan?

Összenyomnak a gondok?

Mi a baj?

febr. 17. 18:29
Én Nagyon szivesen nem beszélgetek veled:)
febr. 17. 18:24
Látszik, meg a fórum címet is elírtam.....pffff
febr. 17. 18:22
Nagyon elfáradtam, ki vagyok merülve. Még beszelni sincs kedvem. Mindentől a falra tudnék mászni.....

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook