Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon kiábrándító, ha egy nő túracipőt visel a mindennapokban? fórum

Nagyon kiábrándító, ha egy nő túracipőt visel a mindennapokban? (tudásbázis kérdés)


1 2
50. eandi78 (válaszként erre: 48. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 17. 19:31

Cipőre nem sajnálom a pénzt, még akkor se, ha a túracipő tényleg melléfogás volt. A tartóssága néha hátrány, mert olyan jó futócipők kaphatók, de a mostani nagyon jól bírja, nem tudom lecserélni:)

Utcai, magassarkú cipőből van kb. 10 pár abból kicsit olcsóbbat veszek.

Vannak 25000Ft-os farmerjaim, arra jobban sajnálom a pénzt.

2013. szept. 17. 17:24
Akar kiabrandito, akar nem, senki nem fog nehany par uj, elegens, markas cipot hozzad vagni!
48. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 32. - Eandi78)
2013. szept. 17. 17:22

Hu bakker...tudod mikor adnék ennyit egy cipőért...:)

Még ha dáriuszi gazdagságom lenne,se.:)

Engem aztán ne nyúljanak!

2013. szept. 17. 09:21
A munkától, napi tevékenységtől függ. Nekem például olyan a munkám, hogy ha terepre kell mennem, akkor gumicsizma (nem az ormólan fajta!) vagy acélbetétes bakancs az alap. Persze a kocsiban veszem csak át...:)
2013. szept. 17. 09:01
Én a hidegben csak azt hordok, mert nem fagy le benne a lábam. Max. munkahelyen átveszem. Semmi ciki vagy kiábrándító nincs benne.
45. tilbog
2013. szept. 17. 08:39
Sosem felejtem el, mikor rohadtul fájt a lábam, és kénytelen voltam sportcipőt felvenni a fekete elegáns nadrágomhoz és egy srác ollyan csúnyán nézett :DDD kiírtam volna a homlokomra, vagy mi?
2013. szept. 17. 08:38
Ha minden nap, akkor igen.
2013. szept. 17. 08:18

attól függ, milyen munkakörben vagy. ha lehet lazábban öltözni, miért ne?

nekem is van túrabakancsom, de az olyan meleg, hogy csak mínuszokban hordom.

2013. szept. 17. 08:06

Feltételezem, hogy úgysem mindennap azt fogod hordani.


Farmerhoz oké, heti 1-2 alkalommal, de akkor más napokon hordj mondjuk elegáns nacit csajosabb cipővel.


Így szerintem abszolút rendben van!

41. Ekka
2013. szept. 17. 08:00

Nem kiábrándító!

Egy nő nem attól lesz nőies, hogy tűsarkúban+miniszoknyában szerencsétlenkedik 24 órában.


Sár van, eső van, trutyi van. Ilyen időben mi más a jó?!;-)

2013. szept. 17. 07:45
Nem túl nőies szerintem én nem is hordok ilyesmit sosem.
2013. szept. 17. 07:33

Ha olyan helyen dolgozol és hozzá illően öltözöl, akkor nem gond szerintem.

Van aki sportosabban öltözködik, van aki cicásan.

De mondjuk egy irodába nem feltétlen hordanám.

2013. szept. 17. 07:26
Nem kiábrándító, csak nem a helyzetnek megfelelő. Túracipő túrázásra való. Annyit jelent, hogy az illető nem öltözködik megfelelően.
2013. szept. 17. 07:14

Szia miért lenne kiábrándító???

Soha nem foglalkozok más véleményével,ha jól érzed benne magad akkor hordjad! ( Én például le...szm ki mit gondol,vagy kinek mi tetszik! Én mindig magamnak akarok megfelelni nem másnak!)

Ja és alig várom,hogy megvegyem az új gumicsizmám!

:) :) :)

36. eandi78 (válaszként erre: 34. - *Vinike*)
2013. szept. 17. 07:02

Túraszandit én is hordok:) Csak abban tudok sokat gyalogolni zokni nélkül:) Amíg nem volt, maradt a sportcipő nyáron is, annál azért jobb a túraszandi.

Szeretem a szép nőies cipőket, de 1000m-nél többet nem bíruk bennük. Sokszor a munkahelyi szaladgálás is sok benne, de kitartó vagyok:)

Így marad mellé a másik véglet a sportcipő. Lapos sarkú női cipőket nem igazán kedvelem, pedig abból is vannak formás darabok.

2013. szept. 17. 06:49

Azon csodalkozom el, amikor szoknyahoz, de meg kosztumhoz is edzocipot vesz fel valaki.

Lelke rajta!

Ha neki jo???

Nekem a 9 is paros!

Azert nem szolok meg senkit.

2013. szept. 17. 06:23
Gyakorlatilag nincs is más lábbelim.:D Nyáron túraszandi, ősszel túracipő, télen túrabakancs. Még senki nem ábrándult ki belőlem.:D
2013. szept. 16. 23:10
Nem igazán értem miért pont túracipő kellett, hiszen sokkal elegánsabb fazonok is vannak amik nagyon kényelmesek. Ez csak az én véleményem, de úgy vagyok vele, hogy ha már így lettem összerakva :D akkor azt ki is használom :)
2013. szept. 16. 22:41
Miért pont túracipő? Van annyi kényelmes és "szebb" utcai sportcipő. Bakancsok között talán még akad szebb, farmerrel nem rossz. Csak kényszerből hordom utcai cipőként esőben és hóban, de munkába érve cserélem és csak bő nadrággal veszem fel, mert a 40-es lábamon hatalmasnak tűnik. Eredetileg túrázáshoz vettem, de nekem kényelmetlen és a többi cipő sem tűnik jobbnak. Túrázáshoz vettem egy futócipőt, a 30e Ft-os túracipőt sajnáltam kidobni ezért hordom utcai cipőnek.
2013. szept. 16. 22:23
ahol most élünk, marha sokan hordanak a ruháikhoz tökre nem illő cipőt. érdekes. csini ruhához fehér sportcipő elég fura, de ha neki jó, hát istenem, nem lesz ettől világvége.
2013. szept. 16. 22:21
lehet hogy nem túl nőies, de mostanában én csak azt hordok. nem járok olyan helyre ahová ne lenne megfelelő. aki meg fontos, nem ábrándul ki belőlem emiatt. a többiek kiábrándulhatnak, pont letojom. :)
2013. szept. 16. 22:19
Nem. Miért is lenne?
2013. szept. 16. 22:01

Nem igazán érdekel,hogy mások annak látják-e.Simán felveszem.Ezt is lehet ugyanis elég jól hordani.:)


Íme:

[link]


A csajszi hordja a fekete szoknyához,vagy épp 0,24-nél látszik az összes csajon.Én is hordom szoknyához is,meg minifarmer nacihoz is(pl.a napokban),de hordom túra nacihoz is.Még ez utóbbiban is igen szoktam tetszeni a másik nemnek.:)


[link]

2013. szept. 16. 21:58

Nem.

De mindenhova azert nem celszeru.

Tojd le masok mit mondanak, az o problemajuk, ha nekik nem tetszik.

26. emagdi (válaszként erre: 10. - 74740b7c7c)
2013. szept. 16. 21:53

hát, a túracipő valóban "nem túl nőcis", de hát lehetnek olyan élethelyzetek ahol nem kel "nőcisen" öltözködnöd :D

ha jól érzed magad benne, akkor hordjad nyugodtan utcára is, de azért randira ne ebben menj (hacsak nem túrázni mentek a hegyekbe:))


sportos öltözékkel szerintem elmegy különféle szabadidős programokhoz, bevásárolni, kutyát sétáltatni, várost nézni stb.

vagy ha sokat kell gyalogolnod, és ez a legkényelmesebb cipőd, akkor szintén indokolt.

25. simple (válaszként erre: 23. - Bowie)
2013. szept. 16. 21:53
Atyaég. hát nem tudom mit mondjak...
24. bowie
2013. szept. 16. 21:50

Nekem volt a fősulin egy női előadóm, aki mindig túrabakancsban volt, nőcis farmer, egy szűk felső és egy karcsúsított blézer. Mindig.

De jól állt neki, olyan volt a stílusa. El se tudtam volna képzelni, hogy bejön magas sarkúban, vagy akár egy magas szárú, lapos, nőies csizmában..ő olyan bakancsos volt.

Szóval van olyan, akinek passzol nagyon.

23. bowie (válaszként erre: 20. - Simple)
2013. szept. 16. 21:48
Bizony...már fel se kapom rá a fejem, annyian hordják így...
22. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - 74740b7c7c)
2013. szept. 16. 21:47
Most mit kell kiakadni? Nem én kritizáltam, hanem az, aki látta. Szólj be nekik, ne itt vigéckedj :P
21. bowie (válaszként erre: 10. - 74740b7c7c)
2013. szept. 16. 21:45

Ki mondja?


Amúgy nekem se tetszenek, de nem gondolnám, hogy kiábrándító lenne annak a pasinak, aki szeret. Más meg kit érdekel..:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook