Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon izzad a lábam :( fórum

Nagyon izzad a lábam :( (beszélgetős fórum)


14. 9cf0020815 (válaszként erre: 13. - Camay)
2011. jún. 30. 13:32
Már kipróbáltam,hetekig áztattam,szódabikarbóna is ,de mezítláb nem tudok létezni:-(
13. Camay
2011. jún. 30. 13:10
Ecetes vizben aztatni a labat, utana bekenni egy akarmilyen arc vagy kezkrembe kevert szodabikarbonaval. En minden labmosas utan bekenem a labam egy ilyen kremmel es soha nincs szag, izzadas.
2011. jan. 2. 21:28
Szia. Igen, a hintőpor tényleg jó, mert nekem is szokott időnként izzadni (idegi alapon, tehát nem büdös, de zavar.) Ha megyek valahová, akkor teszek a lábamra is és a cipőmbe is. Mikor hazaérve leveszem a cipőm, totál száraz a lábam:D Szóval ezt is kipróbálhatod. Bár, én le szoktam mosni utána, mert nagyon szárít és ha kirepedezik a bőr, az nagyon kellemetlen tud lenni. Még nem volt ilyen velem,d e jobb megelőzni.
2010. aug. 6. 07:39

wow, nagyon köszönöm mindenkinek ki fogom próbálni a javaslatokat :)

Clau26: ezt a naturland krémet hol lehet beszerezni? És a szagelnyelő szódabikarbónát?

köszi mindenkinek :)

10. hte23 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. aug. 4. 20:49
Én kipróbáltam. Valós, és jó. Jobb mint bármi.
2010. aug. 4. 20:41
naturland izzadság gátló!nagyon durván megszünteti hetente vagy 2hetente bekened vele és semmi izzadás..húgomnak a keze izzadt és mivel fodrász nagyon zavarta,azóta semmi..hátránya,hogy csíp egy kicsit amikor bekened előnye hogy pár 100ft
2010. aug. 4. 20:02
Az ecet állítólag összehúzza a pórusokat és kevésbé izzad a láb utána. Most olvastam valahol, de nem emlékszem hol. Keress rá.
2010. aug. 4. 20:00

szia , nem próbáltam..olvastam


Szagelnyelő szódabikarbóna

Noha szagtalan, a szódabikarbóna egyik jó tulajdonsága, hogy képes elnyelni

a legzavaróbb illatokat is, mert semlegesíti a baktériumok okozta savas anyagokat. Hasznos a hűtőben, a beépített szekrényben vagy akár megszokott dezodorunk helyett is. Egy kevés port bedörzsölünk a hónaljunkba vagy a lábfejünkbe, és máris elfelejthetjük az izzadságszagot. Beszórhatjuk a cipőnkbe is, majd hagyjuk állni benne egész éjszaka:

nemcsak, hogy szagtalanítja a lábbelit, de megakadályozza a későbbi lábgombásodást is.

2010. aug. 4. 19:49
Ecetesvizbe ásztasd!Nem vicc!
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bambi530)
2010. aug. 4. 19:35
Menj el bőrdokihoz. Sokkal jobbak a patikai kikevert krémek, mint a felkapott agyonreklámozott divatmárkák.
2010. aug. 4. 19:31

Szia!

Egy ismerősömnek ugyanezt a problémáját úgy oldottuk meg, hogy vett 2 db cipőt, bele eldobható talpbetétet. A 2 cipőt felváltva hordta, naponta cserélte, a talpbetétet és a lábát pedig folyamatosan hintőporozta, mielőtt cipőt vett, valamint minden zuhanyzás után ilyen fertőtlenítős lábsprayt használt. Valamint hetente egyszer kimosta a talpbetétet is, tehát hordta még egy hétig és csak utána dobta el. :)

3. 9d6cbcbded (válaszként erre: 1. - Bambi530)
2010. aug. 4. 19:27
sholl lábkrém
2010. aug. 4. 19:27
Ő nem tud mondani rá valamit???
2010. aug. 4. 19:26
A pedikűrösöm azt mondta, hogy nyitva vannak a pórusaim. Mit tegyek ellene? Nagyon zavaró...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook